KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   €8   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (német DM-ek)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szederke, Módosítva: 2018. május 3.

Ár:   €8
Kiszerelés:
Lelőhely:   külföld (német DM-ek)
Kategória:   Szépítő eszközök

A Foamie Beauty Fruity egy tisztító krémet tartalmazó szivacs. Fokozza a vérkeringést és ezáltal a sejtek megújulását. A bőrsemleges pH-ja miatt nem támadja meg a bőr természetes védőrétegét, ezért minden bőrtípusra alkalmas.

Parabén-, szilikon-, színezék-, szulfát-, ásványolaj- és lilial-mentes. 100% vegán és újrahasznosítható.