KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   €8   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (német DM-ek)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szederke, Módosítva: 2018. május 3.

Ár:   €8
Kiszerelés:
Lelőhely:   külföld (német DM-ek)
Kategória:   Szépítő eszközök

A Foamie Mocca Peel egy tisztító krémet tartalmazó szivacs. Fokozza a vérkeringést és ezáltal a sejtek megújulását. A bőrsemleges pH-ja miatt nem támadja meg a bőr természetes védőrétegét, ezért minden bőrtípusra alkalmas.

Parabén-, szilikon-, színezék-, szulfát-, ásványolaj- és lilial-mentes. 100% vegán és újrahasznosítható.

szederke

2018. április 15.

Nemrég bukkantam rá egy német DM-ben és egyszerűen imádom! Annyira szuperül masszíroz, radíroz és mégse lesz utána száraz vagy irritált a bőröm. Igaz, hogy kb 2500 Ft-ért kicsit sok, és lehetne sima szivacs+ radírozós tusfürdővel kiváltani, de ez, hogy ilyen kis krémdarabkák vannak benne már eleve, és úgy habzik fel, meg az egész kialakítása, nekem nagyon praktikussá teszi. Utazáshoz is tökéletes. Elvileg 30 zuhanyzásig tart, de updatelek, hogy végül mennyi ideig húzta. Biztosan kipróbálom a többi fajtát is.

szederke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.