Egyéb

Ár:   89 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: kisskriszta, Módosítva: 2018. február 5.

Ár:   89 900 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Forever Beauty 4TECH narancsbőr elleni és bőrfeszesítő készülék a szépségszalonok 4 jól bevált anticellulit technológiáját egyesíti: a multipoláris rádiófrekvenciás bőrmegújítást, az ultrahangos mélymasszázst, a vörös LED fényterápiát, plusz még extra vibrációs masszázs is be van építve a gépbe. Emellett számtalan kényelmi funkcióval is rendelkezik (pl. előre beprogramozott programok, rövid töltési idő, kijelző, kézbe simuló forma, stb.).

A technológia lényege, hogy nemcsak a bőr alatti megnövekedett zsírsejtek méretét csökkenti az ultrahang által, de multipoláris rádiófrekvencia a bőrt kollagén termelésére is ösztönzi, mely javít a bőr állapotán, feszesebbé teszi azt.

Agicaaa2

2019. január 17.

Kb. 2 hónapja vettem meg a gépet. Szépen türelmesen csinálom vele a kezeléseket, és láthatóan egyre szebb a fenekemen a bőr. Az elején féltem, hogy lehet kidobott pénz lesz, (főleg hogy ugye nem egy-két ft), de tényleg hozza azt az eredményt amit ígér.

Agicaaa2
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 17.