KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   89 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: kisskriszta, Módosítva: 2018. február 5.

Ár:   89 900 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Forever Beauty 4TECH narancsbőr elleni és bőrfeszesítő készülék a szépségszalonok 4 jól bevált anticellulit technológiáját egyesíti: a multipoláris rádiófrekvenciás bőrmegújítást, az ultrahangos mélymasszázst, a vörös LED fényterápiát, plusz még extra vibrációs masszázs is be van építve a gépbe. Emellett számtalan kényelmi funkcióval is rendelkezik (pl. előre beprogramozott programok, rövid töltési idő, kijelző, kézbe simuló forma, stb.).

A technológia lényege, hogy nemcsak a bőr alatti megnövekedett zsírsejtek méretét csökkenti az ultrahang által, de multipoláris rádiófrekvencia a bőrt kollagén termelésére is ösztönzi, mely javít a bőr állapotán, feszesebbé teszi azt.

Ár: 68000 , Eladó: Kicsivero
Állapot: Egyszet használt gép, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki utalás utàn ajanlott levél vagy foxpost