KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   69 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: BlairBlair, Módosítva: 2015. június 4.

Ár:   69 900 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Forever Beauty 3TECH narancsbőr elleni és bőrfeszesítő készülék a szépségszalonok 3 jól bevált anticellulit technológiáját egyesíti: a multipoláris rádiófrekvenciás bőrmegújítást, az ultrahangos mélymasszázst, és a vörös LED fényterápiát.

A ForeverBeauty narancsbőr elleni gép az összes olyan testrészen használható, amelyet általában érint a cellulit. Kezelheted vele például a fenekedet, combodat, vádlidat, felkarodat, hasadat, csípődet és derekadat is.

babykabella91

2018. január 12.

sziasztok, én ezt a gépet használom már egy ideje! szeretném elmondani róla, h nekem bevált! :) Alapvetően vékony alkatom van, de kislány korom óta a valamiért a popsim és a combom sajnos nem olyan feszes, ezt valószínűleg anyukámtól örökölhettem... bevallom őszintén, sokáig szégyelltem, mikor strandra mentünk a barátnőimmel, és nem szerettem velük menni. Voltam ilyen masszázson is, de az nagyon fájt és nem is látszott annyira... Lényeg, hogy aztán kaptam ezt a gépet, sokat használom és feszesített rajtam annyira, hogy már nem feszengek annyira. Olyan lányoknak ajánlom, akiknek ilyen problémájuk van! Nekem eddig ez vált be legjobban! :)

babykabella91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.