KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   145 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   db   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: kis.annette, Módosítva: 2015. június 4.

Ár:   145 900 Ft
Kiszerelés:   db
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A ForeverSlim egy kompakt kivitelezésű kavitációs zsírbontó készülék, amely a szépségklinikákon és plasztikai sebészeti centrumokban nagy sikerrel alkalmazott ultrahangos zsírbontó technológia otthoni használatát teszi lehetővé. Az egyedülálló ForeverSlim kavitációs zsírbontó készülékkel az utóbbi 4 évben már több ezer magyar nőnek és férfinak – köztük számos hírességnek és újságírónak – látványosan és tartósan sikerült lefogynia!

A ForeverSlim otthoni ultrahangos zsírbontó készülék:

1.  tartósan, jojó-effektus nélkül fogyaszt.
  2.  célzottan a legmakacsabb zsírpárnákat és a narancsbőrt csökkenti.
  3.  látványos, centiméterekben is mérhető eredményt nyújt.
  4.  fájdalom és éhezés nélkül formálja az alakot.

ForeverSlim kavitációs zsírbontó készülékkel az esztétikai centrumok professzionális technológiáját saját otthonunkban élvezhetjük, a szalonok esetében felmerülő kellemetlenségek – magas költségek, időpont-egyeztetés, napirendünk felborítása és szégyenérzet – nélkül!

Az otthoni zsírbontás

• olcsó, hiszen a megvásárolt gépet korlátlanul, akár családtagjainkkal közösen is használhatjuk.
  • diszkrét, ugyanis a kezeléseket magunk végezzük; senki előtt sem kell levetkőznünk.
  • kényelmes, mert bármikor végezhetjük, amikor épp ráérünk (akár tévézés közben is).

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vivicica24

2018. január 12.

Sziasztok!
Nekem kb. 1 éve van meg a ForeveverSlim. Ajándékba kaptam karácsonyra családomtól, mert szerintem már elegük lett, hogy folyamatosan panaszkodok és csomó pénzt költök arra, hogy fogyjak. A picikéim születése után iszonyúan megnőtt a hasam, és sehogy sem akart lemenni, ez nagyon rosszul érintett. Sok mindent kipróbáltam, és dühített, hogy semmi nem használ. Aztán kipróbáltam ezt a gépet, amiről az elején kb. semmit nem tudtam, de már nagyon sok mindent tudok a technológiáról, szerencsére a honlapukon nagyon sok infó van, ami meg is nyugtatott, hogy biztonságos a gép! Úhy használom, ahogy kell és látszik is az eredmény! Az elmúlt egy évben hasból már több, mint 10 cm lement!!! Óriási dolog, ezt semmi mással nem tudtam elérni korábban! Én csak ajánlani tudom!

vivicica24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

Sziasztok!

klarifekete

2016. január 27.

Én vagyok az, aki soha életében nem volt elégedett az alakjával. 1000-féle diétán, kezelésen túl vagyok, stb., de egyik se hozta el a nagy változást. Amúgy M-es méret vagyok, szóval a legtöbb ismerősöm meg se mondaná rólam, hogy szeretnék megszabadulni a makacs zsírpárnáktól itt-ott, lévén ruhákkal jól tudom palástolni a helyzetet. :) A sport pedig életem része kicsi korom óta, de egyes helyekkel (derékkapaszkodók) az se tud kezdeni semmit. :( Egy szó,mint száz: megvettem a ForeverSlimet, mert sok jót olvastam róla. Nem volt olcsó, de szerencsére tényleg használ, centiben lehet mérni az eredményt az adott helyen. Egy titka van, le kell ülni és megcsinálni a kezelést... Ezt szereti az ember elodázni, de ha ezen átlendülünk, akkor minden megy, mint a karikacsapás. Az ultrahang gél folyóssága miatt kicsit fura, pacsmagolós a kezelés, de ez a velejárója a dolgoknak. Más negatívumot nem tudok felhozni, és ami a fő lényeg: fájdalommentes a kezelés. Nekem bevált, a derék után a külső+belső combomat fogom megkezelni, hisz ott is elkél 1 kis segítség. :)

klarifekete
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.

CsabaiAna

2016. január 21.

A hasamon és a combjaimon lévő makacs zsírpárnák miatt döntöttem úgy, hogy a kozmetikai szalon helyett inkább otthoni zsírbontó gépet veszek, hiszen így költséghatékonyabb. A hasamon készen vagyok 12 kezeléssel, hál'istennek le is jöttek a plusz centik, most állok neki a külső combnak, aztán a belsőnek. Igaz, hogy hosszabb idő, főleg több testrész esetében, de ez a módszer legalább tényleg meghozza az eredményt. Nekem pedig óriási szó, hogy fájdalom és éhezés nélkül fogyhatok. :)

CsabaiAna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 21.

vcsicsi

2015. augusztus 7.

A hasamon lerakódott zsír ellen vettem meg a Forever Slimet, és szerencsére bevált! Régebben nem gondoltam volna, hogy ilyen módszerre lesz szükségem, de az utóbbi években valahogy egyre jöttek a leadhatatlan pluszok. Szerencsére pár kezelés után már kezdett látszani a változás.15 alkalom végigcsinálása után az úszógumim sokkal kisebb és sikerült 38-as nadrágokra visszatérnem. Szóval nem bántam meg, hogy megvettem, bár az ára igencsak húzós volt! Igaz, meg fog dolgozni érte, mert most kezdem a fenekemet kezelni (narancsbőr miatt), utána pedig jöhet a karom.
Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nekem nem ez a gép volt az első próbálkozásom a zsírbontással. Korábban megvettem egy 3 alkalmas kupont egy szalonban, viszont ott nagyon kellemetlen élményeim voltak, ráadásul kupon nélkül horror áron lett volna a többi kezelés, ezért döntöttem az otthoni verzió mellett.

vcsicsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.