KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   55 000 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2014. június 26.

Ár:   55 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Frakcionális CO2 lézerrel történő arcfiatalító kezelés

Megoldást nyújt a napfénykárosodott, öregedő bőr  fiatalítására, a tágpórusú, heges, foltos bőr látványos javítására. A kezelés hatására a kisebb szarkalábak eltűnnek, a mélyebb ráncok finomodnak, a bőr feszesebb, fiatalosabb, tömöttebb és ragyogóbb lesz, színe egyenletesebbé válik.

Tartósság: kb. 3-4 hónap

Árak: kb. 50 000 Ft-tól

asdf27

2016. december 28.

2016.12.23 Én az akncés hegek és némi ránc kisimítása végett mentem el. Tegnap voltam először.
Előtte utánaolvastam a neten, meg megnézegettem mások kínlódását, és teljesen el voltam borzadva, de úgy voltam vele, hogy most van időm otthon ücsörögni, mert Karácsonyra úgyis szabit veszek ki de poénból csak azért nem veszek ki szabadságot.
A kezelés menete: érzéstelenítőt kennek az ember arcára, utána rajta hagyják, hogy zsibbadjon, és utána kezdődik a kezelés. Az érzéstelenítő egyébként a száj körül zsibbasztja a leginkább az embert. érdemes egyébéként jól elkenni az arcon a szélekre is.
Amikor bementem, a kijövő hölgy azt mondta, hogy ő már a harmadik körén volt, túl lehet élni. MOndtam neki, hogy nagyon félek, jobban mint a fogorvosnál. Erre megszólalt a sarokban várakozó másik csaj, hogy ő fogorvos. .-)
Visszatérve a kezelés menetére: 2 x mentek körbe az ember arcán, a homlokon kezdik és úgy körbe. Azért lélekben készülni kell, hogy nem egy kellemes dolog, és kb olyan érzés, mintha nyomtatott áramkört égetnének az ember arcába. Közben hűtik valami légfúvókával, meg jégpárnával is azon a helyen, ahol éppen nem dolgozik az orvos.
Utána az ember arcán olyan mintha rácspontokkal lenne tele, de ekkor még vállalhatóan néz ki, vagyis még nincs kivörösödve, szépen hazamehet busszal is.

Hazaértem, és lélekben arra készültem, hogy az érzéstelenítő után majd pokoli fájdalmakat fogok átélni, de legnagyobb meglepetésemre nem volt semmi extra, éjszaka sem fájt, csak kellemetlen volt, hogy háton kellett volna aludni.
Másnapra már egészen jól bepirosodott, de még így sem nézett ki vészesen az ember, főleg, hogy reggel a gyógyszertárba vissza kellett mennem, mert nem a napfényvédős krémet vettem meg én okos.
-3 fokban sétálva egyékébnt a pirosság még nem is volt annyira szembetűnő.
Ha már a gyógyszertárnál tartunk: az orvos kétféle krémet ajánlott: Sudocrem, és a Cicaplast vagy cicabio 50SPF+ . A gyógyszertárban figyleni kell, és a cica krémeknél mondani, hogy napfényvédőset akarunk.

update 28.12.2016, ma van a hatodik napom, és szinte teljesen lehámlott a bőröm. A hámlás kb olyan 4. napnál kezdődött, az ötödik napra majdnem mind lejött, ma már csak egy nagyon kicsi maradt. A hámlást egyébként kb úgy néz ki, mint amikor valakinek korpás haja, és így darabokban hullik le bőre. Nem vészes egyébként ez sem, nem fáj, nem érzékeny különösebben. Gyógyulás alatt megjelent 1-2 gennyes pattanás, azokat érdemes hagyni, el is fognak tűnni maguktól, és nem piszkálni, hogy ne vérezzen be a bőr, mert ilyenkor nem igazán ajánlatos nyomogatni.
A bőr szép rózsaszín, egészséges színe van, kellemes ragyogása van, tényleg sokat fiatalít az emberen. Olyan, mintha nagyon kellemes jól sikerült természetes üde sminkben lenne az ember.
A "kráteres" hegeimre azt mondamám,hogy kb max 50%-ot javultak. Azt szerintem nem lehet várni, hogy valaki tökéletesen sima bőrt kapjon, akinek előtte nem az volt. A javulás helyenként változó, az egyik arcomon szinte teljesen megszűnt minden seb, a másikon kb 50%-ig.
Igazából ugye kb 2-3 alkalmat szoktak javasolni az optimális eredméynért. Egyelőre majd akkor megyek legközelebb, amikor úgy lélekben is úgy gondolom, meg szabadságom is lesz rá. Elvileg a fokozott kollagéntermelés hatása egy kicsit később jelentkezik, úgyhogy meglátom, hogy mennyit fiatalodok még. :-)
Egyébként az asszisztens azt mondta, hogy van olyan, aki félévente/évente jár frissítés céljából. Ezt is meg tudom érteni.
Ami még javult, az a mérgesráncom, amit botoxoltattam ugyan, de már egy kicsit későn, és addigra már megtört a bőr. Ez is sokat javult.

Még egy dolog, hogy említették, hogy valakinek kozmetikus csinálta, és megégette. Szeritnem vigyázni kell, hogy tényleg csak orvos által végzett kezelésre szabad menni, mert ezzel komoly kárt is lehet csinálni.

asdf27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

-3 fokban sétálva egyékébnt a pirosság még nem is volt annyira szembetűnő.