KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fresh'n Soft

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Coop   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. szeptember 6.

Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   Coop
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéd, vékony és rugalmas. Alaposan tisztítja a baba finom bőrét. Alkoholmentes.

P.h. 5.5

Kiszerelés: 72 db

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Dorkussz

2017. szeptember 21.

Az összetevőket látva talán nem a legjobb,de én szeretem.
Az alkoholos filcet szépen leviszi a bőrről/körömről,
az illata is kellemes,
puha,
Olcsó és sok van benne.

Dorkussz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Az összetevőket látva talán nem a legjobb,de én szeretem.
Az alkoholos filcet szépen leviszi a bőrről/körömről,
az illata is kellemes,
puha,
Olcsó és sok van benne.

Laura19

2013. szeptember 17.

Engem nem érdekelnek az összetevők.
Tesi óra után hónaljtörlésre szoktam használni.
Jó illata van, felfrissít és olcsó is. Na meg sok van benne. Jó termék. :)

Laura19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Engem nem érdekelnek az összetevők.
Tesi óra után hónaljtörlésre szoktam használni.
Jó illata van, felfrissít és olcsó is. Na meg sok van benne. Jó termék. :)

Maniac

2012. november 5.

Elég nedves, nem szakadó, puha, jó illatú törlőkendő nagyon jó áron.

Maniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 5.

Elég nedves, nem szakadó, puha, jó illatú törlőkendő nagyon jó áron.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.