KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Freshmaker

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pancsy, Módosítva: 2013. február 1.

Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Egyéb

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kovacsrekaa

2015. április 11.

Nagyon régen vettem, egy ideig a kocsiba volt, majd magammal hordtam aztan a polcomon nezem ot.. Nem hasznalom.. Csak nagyon nagyon ritkan.. Elwg olcson vettem, talan 300 forint korul. Elég nedves, es kellemes az illata.. De utana ragad a kezem :(

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

KergePárduc

2012. november 10.

Szeretem! Egyik kedvenc! Kellően nedves, és a mérete is kitűnő. Nem is kell százat elhasználni belőle egy pelenkacserénél :)

KergePárduc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-7, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3