Egyéb

Ár:   $10   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2019. február 7.

Ár:   $10
Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A lemosó olajok és a lemosó folyadékok hatékony tulajdonságait ötvözi. A tégely 30 db lemosó vattakorongot tartalmaz, amely a sminket is eltávolítja. A korongok egyik oldala texturált a hatékonyabb tisztítás érdekében, a másik, sima felülete a gyengédebb lemosáshoz alkalmas. Eltávolítja az elhalt hámsejteket és hidratál.

Amadea

2019. február 5.

Kíváncsi voltam ezekre a nedves vattakorongokra, ez pedig éppen szembejött velem... színtiszta impulzusvásárlás volt - főleg, hogy INCI-t sehol nem találtam -, de reménykedtem, hogy nem bánom meg. Reggelente micellavizes koronggal törlöm át az arcom, gondoltam, miért ne próbáljak ki egy ilyet.
Még csak pár darabot használtam el, ezek alapján kellemes kis termék. Erős, citrusos illatuk van, de engem nem irritáltak. Erősen át vannak itatva folyadékkal, ami egy kicsit ki is folyt a műanyag fólia ellenére. Sminklemosásra még nem próbáltam ki, csak reggel és este, második lépésként, utóbbi esetben egyáltalán nem koszolódott el a vattakorong (mindig a dörzsis felét használom, mert sokszor érzek egyenetlenségeket a bőrömön).

Miután elkezdtem használni, írt Ohmybrush Viki erről a termékről, a blogján olvastam, hogy PHA van benne, tehát finoman hámlaszt is, vagyis nem csak lemosásra lehet alkalmazni... nos, érdekes, de majd kipróbálom így is.

Elvileg alkohol-parabén-és parfümmentes, de bergamott illóolaj van benne. Mivel az INCI-t továbbra se találom angol nyelven feltöltve (aki tud koreaiul, Viki blogján nekiállhat a fordításnak;), nem írtam be semmit az összetevőkhöz, de hátha segít ennyi információ annak, akit érdekelnek ezek a kis korongok.

Ha elfogy (a micellás vizeimmel együtt), valószínűleg kipróbálom egy másik márkáét.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.