KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online, nagykereskedések, százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   online, nagykereskedések, százforintos boltok
Kategória:   Kézkrémek

Munkavédelmi kézkrém A és E vitaminokkal. Gyorsan felszívódó, kiváló hidratálás, kiváló visszazsírozó hatás. Az NFSZ által tesztelve.

Ár: 300 , Eladó: greydog
Állapot: bontatlan, Helyszín: Kaposvár, fizetés: posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BorbelyEmese

Korcsoport: < 18
2017. július 9.

Először jól megvoltam vele. Gyorsan felszívódik és az illata is jó. Hamar elmúlik a hidratált érzés a kezemen, emiatt nem fogom újravenni.

BorbelyEmese
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 9.

NikiCsoma

2017. március 21.

Imádom! Olyan kombinált a bőröm, hogy egyszerre tud ugyan ott nagyon zsíros és nagyon száraz lenni (főleg az arcomon) ha bekenem hidratálóval még zsírosabb lesz. Nagyon sokféle krémet kipróbáltam már és nem nagyon szoktam váltani, ha csak nem kényszerülök rá. Habár ez kézkrém, de olyan csodás, hogy mindenhová kenem (arcra, kézre, lábra) borotválkozás után is, gyorsan beszívódik puha lesz a bőröm nem hagy zsíros érzetet, az illata is olyan gyerekkori krémillat, de nem túl erős. Nagyon kevés is elég belőle így a 200ml az örökké valóságig kitart majd. A barátomtól kaptam, nem vettem még boltba, de lehet, hogy felkutatom, a helyeket (ha valaha elfogy). Egy furcsa dolgot vettem csak észre, és lehet, hogy nem is a krém az oka, de időnkét, amikor bekenem a kezem vele, egy pár perc múlva elkezd izzadni a tenyerem. Ez nem minden alkalommal, csak egyszer - egyszer. Ettől függetlenül 5 csillag.

NikiCsoma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

Kesudio

2017. január 11.

Eurós boltban vettem potom pénzért. Imádom az illatát. Nem igazán tudom meghatározni milyen, olyan diszkrét krém illat. Annyira szárazak a kezeim, hogy néha kirepedezik a bőr és vérzik is. Ez a kézkrém csodákat tesz vele. Az ápoló hatása csillagos ötös. Ami nem tetszik, hogy nagyon híg, szinte úgy folyik, mint a tej. Meleg helyen tartom, lehet ez az oka, nem tudom, mert az első pár használatkor nem emlékszem, hogy így folyt volna, ráadásul hosszú percekbe tellik, amíg beszívódik. Nem az igazi, biztos, hogy nem veszem újra.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Betti21

2017. január 11.

Használtam már másfajta munkavédelmi krémeket és egész jók voltak, ezért vettem meg ezt is. Kétszer kell átkennem, hogy ne érezzem száraznak a kézfejem. Egyébként hamar felszívódik, az illata is kellemes. Az ára miatt nem vártam csodát sem, ahhoz képest nagyon jó, hogy milyen olcsó.

Betti21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Bnemrita

2016. december 15.

Jó kis kézkrém, pedig nem vártam sokat tőle, mert százas boltban vettem. Gyorsan felszívódik, jól hidratál, nem hagy zsíros érzetet. Nagyon enyhe kis illata van, szinte semmi, a parfüm szinte az utolsó az összetevőlistáján. Nem ötös, de nagyon erős négyest, azt megérdemel.

Bnemrita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

ritabokros

2016. november 7.

Szinte az egyetlen kézkrém, ami nem irritálja a durván ekcémás kezemet, hanem táplálja. Imádom! Gyors felszívódás, remek hidratálás, nincs utána zsíros érzet, ekcéma-nyugtatás, alacsony ár -> tökéletes kézkrém

ritabokros
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

mikkamakka75

2016. május 19.

Egy ideje befejeztem az ilyen-olyan màrkàju illatos kézkrémek vàsàrlàsàt. Nagyon kevés tudta azt amit ez, kb nulla perc felszivodàs, visszazsirzo hatàs zsiros tenyér és ujjnyomok nélkül és ugye 200ml! 300 forintért. Ja és mivel majdnem illatnentes, ami meg van neki az kellemesen gyenge, igy még a férfiember is szivesen keni magára.
Goods Marktban vettem ami ugye nem menö dolog. De ez meg engem ugye pont nem érdekel ;-) ahogy az INCI sem...

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

kdorci

2016. április 1.

Nagyon szeretem ezt a krémet. A barátnőm mutatta nekem, nem tudom pontosan, hogy mely üzletekbe lehet beszerezni, de biztos utánrendelés várható. Mivel munkavédelmi(vagy is hát gondolom, hogy azért) nagyon (kb. fél perc alatt) hamar beszívja a kezem és pihe-puha, sima lesz tőle. Az illata sem erős, sőt, nagyon kellemes. :) Ha valaki találkozik vele valamelyik boltban csak ajánlani tudom. Az áráról meg ne is beszéljünk!!!

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.