KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online, nagykereskedések, százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   online, nagykereskedések, százforintos boltok
Kategória:   Kézkrémek

Munkavédelmi kézkrém A és E vitaminokkal. Gyorsan felszívódó, kiváló hidratálás, kiváló visszazsírozó hatás. Az NFSZ által tesztelve.

nita99kasler

2018. június 23.

Igénybevett kézre nagyon hatásos. Hamar beszívódik, nincs utána zsíros érzés. Télen gyakran használom, ilyenkor a jóidőben csak akkor, ha krízishelyzet van. Az ára nagyon kedvező.

nita99kasler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

mar

2018. április 17.

Kb. egy hete használgatom, amikor eszembe jut (napi egyszer-kétszer). A "munkavédelmi kézkrém" név miatt azt vártam tőle, hogy a nagy igénybevételtől kiszáradt kézre készült, így jobban véd majd a kiszáradástól, mint az átlag kézkrémek, de ezt nem tapasztaltam. Nekem a körömágyam szokott látványosan kiszáradni, azt rögtön hidratálja, de nem tart sokáig a hatása. Annyit tud, mint bármelyik drogériás termék. Viszont árban sokkal jobb (én 180 Ft-ért vettem), könnyű, gyorsan beszívódik, kellemes az illata. Nekem jobban megéri ezt venni és kenegetni napjában többször.

mar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Szandika12

2018. január 23.

Imádom ezt a kézkrémet, nagyon hatásos, vissza zsírzó hatása is megfelelő, a használatának eredménye pihe-puha bőr és sokáig tart a hatása, valamint én az illatát is kedvelem, anyuék kapták ajándékba, így még fizetnem sem kellett érte 😃

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

k.boglarka

2018. január 10.

Apukámtól kaptam, nagyon szeretem nem zsíros, hamar beszívódik és jól hidratál :)

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

pannababo

2017. december 16.

175 ft ert vettem,vicc. A nivea original krem osszetevői vannak benne. De konnyebb krem. Illatva finom olivas. Hatasa kiváloló. Nagyon tetszik. Egesz testemre használom. Nagyon tetszik az illata a Kedvesemnek is😍😍😍

☆☆☆☆☆

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

☆☆☆☆☆

Mona01

2017. október 2.

Szerintem nem ér semmit.

Mona01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Szerintem nem ér semmit.

Meloca

2017. szeptember 21.

Olcsó, hatásos, könnyen beszívódik!

Meloca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Olcsó, hatásos, könnyen beszívódik!

gyurmafigura

2017. szeptember 3.

Kellemes visszafogott illata van és hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után és nem irritálja a bőröm sem. Két hete használom, nekem eddig bevált.

gyurmafigura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

BorbelyEmese

2017. július 9.

Először jól megvoltam vele. Gyorsan felszívódik és az illata is jó. Hamar elmúlik a hidratált érzés a kezemen, emiatt nem fogom újravenni.

BorbelyEmese
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

NikiCsoma

2017. március 21.

Imádom! Olyan kombinált a bőröm, hogy egyszerre tud ugyan ott nagyon zsíros és nagyon száraz lenni (főleg az arcomon) ha bekenem hidratálóval még zsírosabb lesz. Nagyon sokféle krémet kipróbáltam már és nem nagyon szoktam váltani, ha csak nem kényszerülök rá. Habár ez kézkrém, de olyan csodás, hogy mindenhová kenem (arcra, kézre, lábra) borotválkozás után is, gyorsan beszívódik puha lesz a bőröm nem hagy zsíros érzetet, az illata is olyan gyerekkori krémillat, de nem túl erős. Nagyon kevés is elég belőle így a 200ml az örökké valóságig kitart majd. A barátomtól kaptam, nem vettem még boltba, de lehet, hogy felkutatom, a helyeket (ha valaha elfogy). Egy furcsa dolgot vettem csak észre, és lehet, hogy nem is a krém az oka, de időnkét, amikor bekenem a kezem vele, egy pár perc múlva elkezd izzadni a tenyerem. Ez nem minden alkalommal, csak egyszer - egyszer. Ettől függetlenül 5 csillag.

NikiCsoma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.