KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   €13.90   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: blckrainbow, Módosítva: 2018. június 18.

Ár:   €13.90
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

A hipoallergén és dermatológiailag tesztelt, mikroszálas sminkeltávolító kesztyű minden bőrtípusra ideális, biztonságos és gyengéd. A multitasking bajnoka - egyszerre radírozza, tisztítja és tonizálja a bőrt, miközben pár mozdulat segítségével eltávolítja még a vízálló sminket is. Újra és újra felhasználható - akár három hónapig.

Glov Quick Treat Mini
Ár: 500 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Örs Vezér Tere, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta

blckrainbow

2018. június 5.

Ma kaptam a barátnőmtől, és alig vártam, hogy hazaérjek és kipróbáljam. Az utazó szettet kaptam: alap kesztyű, mini kesztyű szemsminkre (a sima kesztyűt is lehet szemre használni persze), szappanpapír amivel tisztítatni lehet, kis tappancsos kampó, hogy legyen mire felakasztani a száradáshoz, mindez sárga necc nesszeszerben.

Nagyon kételkedtem, hogy ez tényleg működni fog, de a kesztyűt csak simán bevizeztem, kicsavartam, egyszer töröltem át vele az arcom - mondjuk én csak púdert használok, alapozót nem, aztán kb. 3-szor a szemem - sima szempillaspirál, szemhéjpúder, és a szokásos extra vízálló szemhéjtus volt rajta, és láss csodát, MINDEN eltűnt!!! Még a szemhéjtus is, amivel a legtöbb szemsminkeltávolító nagyon küzdeni szokott és 5-6-7x kell váttapamaccsal áttörölni! A biztonság kedvéért azért még egyszer áttöröltem mindent, bár nem érteztem szükségét, aztán a kis szappanpapírt rátettem a kesztyűre és beledörzsöltem, majd víz alatt kiölbítettem és felakasztottam száradni.

Engem így elsőre nagyon meggyőzött, külön csillag járna azért, hogy ennyire környezetbarát, nem kell semmiféle kemikáliát (lemosó) használni hozzá, és rendkívül egyszerű a használata.

Az árát kicsit sokallom, én bevallom őszintén, hogy 6000 Ft-ot sajnálnék adni érte még így is, hogy 3 hónapig kitart (szerintem lehet tovább is), bár visszaosztva nem annyira szörnyű, és hát ugye nem 5 perc vele a sminklemosás, hanem csak fél, ami este elég sokat számít amikor már semmi mást nem akarok, csak bezuhanni az ágyba :)

Írok update-et pár hét múlva, addig hurrá hurrá 5 csillag!

blckrainbow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Írok update-et pár hét múlva, addig hurrá hurrá 5 csillag!