KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effyluciano, Módosítva: 2016. november 7.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

A görögszéna nem csak a fizikai erőnlétet és az egészséget támogatja, de látványos hatással lehet a bőr és haj szépségére is. Rendszeres fogyasztásával az arc bőre tisztább és kisimultabb lesz, és élettel telik meg. A haj szerkezete erősebbé válik és kevésbé lesz hajlamos a töredezésre. Sőt, hajfestékek kiegészítőjeként is alkalmazható, különösen akkor, ha henna hajfestékhez keverjük hozzá, mivel erősíti hatását és csillogóvá teszi a hajat.

Lierre

2017. március 7.

Szoptatáshoz ajánlották tejszaporításra a leforrázott magokból készült teát. Lehet, hogy használt volna, de két hét alatt sikerült megundorodni a szagától, így meg nem bírtam meginni a teát. Amíg ittam, nem tapasztaltam különösebb változást. Amúgy először még tetszett is az illata, grillfűszerekben gyakran használják ezt a fűszert, tényleg grilles szaga volt :)

Lierre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Damayanti

2017. február 27.

Nekem hajhullásra barátnőm ajánlotta. Még a legdrágább hajerősítő kozmetikumokban is az alap a görögszéna kivonat szokott lenni, csak ez önmagában alkalmazva még hatékonyabb is mint a drága Revalid és társai, amik elvileg ugyan ezt tartalmazzák csak szintetikus adalékokkal kiegészítve. Én inkább akkor már természetgyógyász barátnőm tanácsára használom a natúr görögszénát (nem kell hajpakolást csinálni és azzal cicózni, porrá őrült görögszéna magot naponta egy kiskanálnyit keverek egy joghurthoz és megeszem, belsőleg az egész szervezetre szuperül hat a keringéstől kezdve a hajig). Valóban csökkent a hajhullás, nem szűnt meg, de azért csökken. Másik előnyös hatása, hogy ez bizony - nyilván nem extrém mértékben - de a cicit is növeli. hallottam már erről, de nem hittem el. Én a hajam miatt kezdtem szedni, de az amúgy formás, de nem igazán nagy méretű melleim nőttek egy kicsit, párom vette észre hamarabb, aztán én is :) Először már azt hittük babás vagyok, de kiderült, hogy ez még egyelőre csak a görögszéna "MELLékhatása" :))) Mondtam barátnőmnek aki a hajamra ajánlotta, mire ő: "Ja, hát persze. Szerinted én szülés, szoptatás után a szoptatás alatt elfogyott melleimet mivel hoztam vissza? Nem kell ide csoda bogyó meg plasztikai sebész-..." :)

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Effyluciano

2016. október 27.

Egy blogos lány hatására próbáltam ki arcon és hajon és nagyon hatásosnak bizonyult igaz kicsit macerásabb elkészíteni de szerintem megéri :)

Effyluciano
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.