KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   795 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Dumitutoj, Módosítva: 2018. június 19.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Fő alkotóeleme a Grapoila hidegen sajtolt szőlőmagolaj, mely sokoldalúan nyújthat segítséget különböző bőrproblémákra és egyúttal használható kellemes élvezeti cikként is kiegészítve a pipere felszerelésünket. Gyorsan és könnyen beszívódnak a bőrbe hatóanyagai, mely megkönnyítheti a gyulladásos bőrproblémák gyógyulását is. Tartalmaz még rozmaring kivonatot is, mely kellemes illatként társul a szelektált borvidékekről származó szőlőmagolajéhoz és a népi gyógyászatban ismeretes természetes gyulladásgátló hatásával értékesebbé teszi a szappant.

Dumitutoj

2018. június 19.

Nagyon szeretem ezt a szappant. Ezzel fürdök, és néha a mosdóhoz is ilyen kerül, kézmosáshoz. Szeretem az illatát, a kis dörzsös darabkáit, és azt, hogy szépen rendben tartja, nem szárítja a bőröm.
Sajnos a zuhanyfülkében tartva eléggé "megpunnyad", de ha van ideje megszáradni, tartja az állagát.

Dumitutoj
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 19.