KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mczirjak, Módosítva: 2011. augusztus 13.

Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: ananász, bergamott, jázmin, rózsa, ibolya, frézia, moha

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

adrica

2015. december 15.

Amikor kismama voltam ezt meg még az Indian Summert tudtam magamon elviselni. Épp tavasz-nyár volt. Olyan légiesnek, erősnek éreztem magam tőle. Talán a frissessége miatt. Szerencsére nem híztam a terhességem során, ezért sokat is tudtam menni, kirándulni. Jól éreztem magam, de ez az illat nagyon segített, hogy ez így is legyen. Egy konkrét tavaszi belvárosi túrámra emlékeztet. Utazok a villamoson, zötykölődök, persze helyet nem kaptam, de nem baj, kibírom, amúgy is figyeltem az utat, mert idegenben jártam és megcsapott az illatom amit a befúvódó szél lendített meg. Olyan boldogság érzés kerített hatalmába. Mit nekem zötykölődés, fáradtság, nem is érzem, én csak megyek bele a nagyvilágba és bátor, szép és fiatal vagyok, ráadásul van egy kis gömbölyödő kis titkom is. Amikor már megszületett a kis lányom és vééégre kimozdultunk Apával is és mentünk emberek közé, akkor is ezt használtam, mert ugyanazt az életérzést hozta: szép és fiatal vagyok, aki mindig rendezett és ápolt. Persze a lakás szaladt, épphogy elkészültem, de ezt senkinek nem kell tudnia :) Én akkor és ott gyönyörű voltam ebben az illatban.

adrica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 15.

Kodi

2014. július 26.

Eleinte nem értettem ezt az illatot. Én balga egy üveget el is cseréltem. Később újravettem, és rájöttem, hogy a kezdeti furcsa szőlős-boros húzós, zöld kezdet után egy finom zöld virágos harmónia alakul ki. Edt verzióban van meg, a parfum nekem is mintha egy kicsit büdös lett volna. Ha használtam, mindig jó élmények értek, sajnálom, hogy már nem igazán fellelhető.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 26.

veronik73

2014. február 16.

A 90'-es évektől imádom, most is van még egy kicsi belőle, megunni nem fogom, csak már alig lehet beszerezni...

veronik73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 16.

fruzsicaaa

2014. február 7.

Zoldnek zold, de megis nehez, rajtam az edes jegyek robbannak es nem tudok szabadulni a szurossagatol.
Nem volt egy rossz illat, de az envy me pl siman lenyomja.
Valoban fiatalos, csajos illat. Igy 33 evesen mar mas dolgokat ertekel az ember.
De rosszat nem tudok mondani ra.

fruzsicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.

Nem volt egy rossz illat, de az envy me pl siman lenyomja.
De rosszat nem tudok mondani ra.

huanita.gonzales

2013. november 1.

huanita.gonzales
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

ursus

2013. szeptember 21.

Már elnézést a nagy kedvelőktől, de ez egy illat? Minta alapján próbálgatom, de nem találom az illatjegyeket. Kámforrá válik rajtam már pár perc után is! Nagyon úgy tűnik, hogy ez nem az én illatom (barna és száraz bőrű vagyok ).

Update: Elnézést kérek a kedvelőktől; túl hamar alkottam véleményt. :) Ez egy nagyon kellemes, elegáns és végtelenül kifinomult illat, csak nagyon sok kell belőle. Rajtam nem a friss jegyek az elsődlegesek. Soha nem szerettem a "zöld" illatokat, de ez nagyon csodás!!!

ursus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Barack

2013. augusztus 25.

Úgy 12-13 éve elhasználtam ebből 2 üveggel. Nagyon szerettem, nagyon tartós is volt rajtam. Olyan fiatalos illat. Az egyik üveget eltettem emlékbe, mert a férjemtől kaptam karácsonyra, és néha-néha beleszagolok. Még mindig nagyon tetszik, de most már inkább csak nyáron használnám. Külön nem érzem ki a jegyeket belőle, de kifújáskor gyümölcsöket érzek és kissé szappanos az illat számomra.

Barack
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Svetlana

2013. július 2.

Énrajtam szőlős-édes-muskotályos illata volt. Tartós illat volt, de nem tudtam megszeretni.

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

chris2007

2013. május 10.

Igazi tavaszi-nyári zöld illat. Érdekes módon én is gyöngyvirágosnak érzem, pedig az összetevői szerint nincs benne. Zöld illatokhoz képest kifinomultabb, mivel csak a fejillat zöld, később felváltja egy finom virágos illat, így nem a natúr, vagy fásba megy át hanem finom virágosba. Nekem mondták már, hogy finom illatom van. Összességében nappali illat, energetizálónak érzem. Vettem már többet is, de mára már úgy kell vadászni.

chris2007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

olin

2013. március 5.

Imádom a gyöngyvirágot, és ennek teljesen olyan illata van. Tavaszi-nyári illat, iszonyú tartós, a hajamban akár másnap is megmarad. Nem szeretem ezt a márkát, nekem túl flancos, de ez a parfüm csodás.

olin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.