KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nori23, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

A hagyma nagy mennyiségű kéntartalma miatt jelentős mértékben hozzájárul a fejbőr és hajhagymák egészségének megőrzéséhez. Elősegíti a haj növekedéséhez szükséges kollagén termelődést. Megakadályozza a fejbőrön megtelepedő gombák és baktériumok szaporodását, melyek sokszor okoznak hajhullást. Egy tanulmány szerint a hagyma levének alkalmazása hetente kétszer két hónapig serkenti a haj növekedését, és a fejbőr vérkeringését.