KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   $19   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 11.

Kiszerelés:   $19
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Foreo Luna arctisztító dupeja

A csúcsminőségű szilikonból készült Hailicare gyengéd lüktetéseket mér az arcra, a több ezer mikro rész egyidejűleg lágyítja és masszírozza a bőrt. A magas frekvenciájú impulzusok eltávolítják a sminkmaradványokat, az olajokat és a piszkot, míg az alacsony frekvenciájú impulzusok fokozzák a vérkeringést, növelik a kollagén és az elasztin termelést. A készülék vízálló, hordozható, akár 1 hónapig is működőképes feltöltés nélkül.

krisz0429

2017. július 18.

Koreai Mizon rizses arctisztító habbal használom,jól tisztít,kellemes érzés,és bababőr simaságot eredményez,olyan mintha most jöttem volna ki a kozmetikából.

krisz0429
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 18.