KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   $19   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 11.

Kiszerelés:   $19
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Foreo Luna arctisztító dupeja

A csúcsminőségű szilikonból készült Hailicare gyengéd lüktetéseket mér az arcra, a több ezer mikro rész egyidejűleg lágyítja és masszírozza a bőrt. A magas frekvenciájú impulzusok eltávolítják a sminkmaradványokat, az olajokat és a piszkot, míg az alacsony frekvenciájú impulzusok fokozzák a vérkeringést, növelik a kollagén és az elasztin termelést. A készülék vízálló, hordozható, akár 1 hónapig is működőképes feltöltés nélkül.

kisko

2018. január 31.

Rengeteget javított az bőrömön, nagyon jó vétel volt. Nem használnék arctisztító kefét vagy ilyesmit, fizikai radírt viszont hiányoltam, mert hámlasztás ide vagy oda, voltak az arcomon olyan helyek, ahol hiába vártam a csodát. Kellemesen pulzál, nem nyúzza a bőrt, sokkal szebbek a pórusaim, feszesebb az arcom, kevesebb pattanás, mitesszer. Nem kellett még töltenem hónapok óta, könnyen tisztán tartható, kultúráltan néz ki. Nem tudom a Lunák mit tudnak még pluszban, de annyi pénzért nem is érdekel, ez nagyon megérte!

kisko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

tara95

2017. szeptember 17.

3 hónapot vártam erre a nyomira. HÁRMAT. Már teljesen feladtam, az eladóval veszekedtünk stb, amikor is egy nap ott figyelt a kerítés tetején. (A postás rutinos). Örömömben azt se tudtam hova szaladjak, hát csak nekiestem ott helyben. A dobozban vagy egy töltő, kábel, maga a készülék. Van egy erősebb és egy gyengédebb oldala, rezeg, a rezgést lehet irányítani + - jelekkel. Vízálló természetesen. Tegnap hostessként dolgoztam egy fesztiválon, 6 órán át álltam helyben. Miután lenyomtam egy teljes döner boxot este 11kor minden vágyam ez volt. Hogy ilyen arcmasszázst kapjak...csajok, eszméletlen jó. Puha, tiszta, selymes bababőr helló. Nem tapasztaltam nagy különbséget az oldalak között, de az biztos, hogy ekkora élvezet nem volt még az arctisztítás. 3000 forintot teljesen megért, ha lemerül egy éjszakát fogom tölteni és viszlát. A legnagyobb elvárásom persze a bőhibák elleni küzdelemben való segítsége, pattanásos emberek ódákat zengtek róla és én is erős híve vagyok annak, hogy alapos arctisztítás nélkül mindegy mit csinálsz...

Bővítek :) mióta használom elképesztően selymes az arcom, soha nem volt ilyen. Sokkal kevesebbet kell hámlasztanom mellette, nagyon gyengéd, inkább masszíroz de jó alapos. Tisztábbak tőle a pórusaim és szűkebbek is.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

krisz0429

2017. július 18.

Koreai Mizon rizses arctisztító habbal használom,jól tisztít,kellemes érzés,és bababőr simaságot eredményez,olyan mintha most jöttem volna ki a kozmetikából.

krisz0429
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 18.