KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kalmaniki, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   Auchan, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Happy Fresh 100 db-os nedves törlőkendő visszazárható műanyag fedéllel.

kalmaniki

2017. augusztus 14.

Sajnos nem vált be ez a nedves törlőkendő. A kisfiam pelenkázása során használom. A kendők elég kicsik, így sokat el kell használnom belőle egy pelenkázás alkalmával, ráadásul túl nedvesek, szinte tocsognak. Az illata kellemes és a műanyag visszazárható fedél is praktikus. Az ára kedvező, de biztos nem veszem újra.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.