KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

EP Line

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Eperke, az összetevőket feltöltötte: Krisz, Módosítva: 2014. március 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

Hello Kitty mintával díszített ápoló cseresznyés ajakbalzsam.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Grumpi

2017. május 28.

A csomagolás miatt vettem meg.Amúgy is minden táskámban van egy,gondoltam ha nem is olyan jó,elkopik.Felénél volt mikor kidobtam mert semmilyen ápoló hatása nem volt,és még ragadt is mint a rágó mikor az utcán belelépsz.Tipikus Kitty illat és íz,jobbat is össze tudtak volna rakni!

Grumpi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

Jenniii92

2016. november 13.

Csak a csomagolás miatt vettem meg, de megbántam, teljes pénzkidobás. Büdös, romlott szaga van, nem hidratál, ragacsos. gyorsan ki is dobtam. Egyetlen pozitívum benne a színe, és hogy kicsit megszínezi az ajkakat.

Jenniii92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

MrsMarvel

2016. október 19.

A csomagolás cuki, elhasználom de ez tipikusan gyerekeknek való kis semmiség, nem igazán ápol, van is színe meg nincs is...

MrsMarvel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 19.

f.eniko

2014. december 23.

Engem is a csomagolás győzött meg, ezen kívül semmi pozitívat nem tudok elmondani róla. Büdös,műanyag "íze" van és egyáltalán nem hidratál.

f.eniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 23.

anitaanett

2014. december 23.

A sok negatív ellenére én imádom! Alapból mindent szeretek, ami Hello Kitty-s, ezért is vettem meg először, viszont már egyszer újra is vettem azóta, mert nekem remekül hidratált, tetszik, hogy enyhén színezi az ajkakat, az illata is fincsi. ***** :)

anitaanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

lixia168

2014. január 21.

Ilyet meg a nyaron vettem de nagy csalodas volt.A ket csillagot is csak a kinezete miatt adom.Borzalmas az allaga es egyaltalan nem hidratal...sot egy het hasznalat utan meg szarazabb lett a szam tole.

lixia168
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

Mozart

2014. január 21.

Érett nőből kislánnyá változok a jelenlétében, ami sosem árthat. Nagyon megörültem amikor megláttam a DM-ben, már régóta kerestem. Az epreset vettem meg. Engem nem zavar ha a számon van, enyhe fényt ad az ajkaknak, de nem is vártam többet.

Mozart
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 21.

livia1979

2013. július 26.

Én ajándékba kaptam. Amennyire örültem neki, akkora csalódás is volt. Iszonyat állaga van, egyáltalán nem krémes, inkább olyan olajosan-zsíros. Ragad. Nem hidratál. Elvileg cseresznyés illata van, de engem inkább édes-keserű mandulára emlékeztet. A csomagolása viszont tényleg cuki, de a belső sajnos semmit sem ér.... kár érte, hogy a minősége ilyen rossz.

livia1979
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 26.

DalmiDalmiDalmi

2013. június 1.

Természetesen a márka és a tündibündi csomagolás miatt vettem meg szemtelenül drága áron. Gusztustalan, mesterséges összetevők. Mű, ronda szín. Mű, tolakodó illat. Mű, olajos állag. Nem tartós. Nyomot hagy a poháron. Ragad. Szárít.

DalmiDalmiDalmi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 1.

beautygeek

2013. január 11.

hát az az ajakápoló egy vicc.

beautygeek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

hát az az ajakápoló egy vicc.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Paraffin, Synthetic Wax
Illatanyagok: Limonene
Parabének: Methylparaben, Propylparaben