KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   790 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   125 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picinke, Módosítva: 2012. április 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kézi készítésű természetes szappan, mely 10 %-ban tartalmaz Hévízi tőzeget. A szappan alapanyaga nem tartalmaz állati eredetű összetevőket illetve mesterséges színezéket.

dorcus89

2016. november 20.

Arcra is használtam pattanásosabb időszakban, ott is tökéletesen bevált. Végül aztán mivel így lassan fogyott fürdéshez használtam. Tetszik, hogy kicsit radírozós hatású viszont és sajnos olyan nagy csodát nem tapasztaltam. Reméltem, hogy a bőrömön lévő kisebb pattanásokat, kiütéseket eltünteti vagy halványítja, de sajnos nem. Egyébként nem szárított, jó érzés vele fürödni, bár a kádon azért látszik, hogy iszapos szappannal fürdök, de ez legyen a legnagyobb baj! :)

dorcus89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Gikagika

2015. szeptember 8.

Nagy reményeket fűztem a termékhez, mivel sok jót olvastam róla. Én valamikor napi kétszer is használom, nekem nem szárítja ki az arcom, bár este utána mindig bekrémezem. Nekem nem tisztult meg az arcom, nem lett rosszabb, de jobb sem. Dúrva szappan és fekete darabok hullanak belőle, így kicsit körülményesebb használni, mint más arc tisztító szappant. Olvastam, hogy korpás hajra, seborreas fejbőrre is használható, így kipróbáltam és mostam vele hajat. A fejbőrről szépen leszedi a lerakódásokat, viszont utána elég dúrva tapintású, száraz lesz a hajam, de hatásos. Persze több mosás szükséges, hogy segítsen.

Gikagika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

picinke

2012. október 1.

Update: Így fél év elteltével újra adtam egy esélyt ennek a csúnya szappannak.
Most már két hete használom és a bőröm egyre tisztább. A mitesszerek már alig látszanak, még nagyítós tükörben is! A pattanások meg végképp eltűntek. Nem is tudom utoljára mikor volt ilyen tiszta a bőröm.
Most már azért vigyázok, hogy ne szárítsa ki az arcom. Néha egy csepp jojoba olajat masszírozok az arcbőrömbe, illetve múlt hét óta kókuszolajat használok krémként.
Úgy tűnik ez a kombináció bevált, tiszta is a bőröm és pihe-puha, sima is. :)

Nagy reményekkel vettem meg ezt a szappant, mivel a tőzeg huminsav tartalmáról sok jót olvastam a neten. Az igaz hogy a pattanásokat gyorsan leszárította, de sajnos nem csak azt, hanem a bőröm is. Egy hét használat után az arcom ráncos lett és hámlott. Ráadásul mindeközben az orrom és a homlokom zsíros maradt. Sajnálom, hiszen hazai termék. Bár nekem a Holt tengeri iszapos termékek sem jöttek be, pedig arról is sok jót hallani. Azért aki szereti az ilyen iszapos termékeket, nyugodtan próbálja ki.

picinke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 1.

Update: Így fél év elteltével újra adtam egy esélyt ennek a csúnya szappannak.
Úgy tűnik ez a kombináció bevált, tiszta is a bőröm és pihe-puha, sima is. :)

Vixodite

2012. augusztus 14.

Számomra ez volt az első igazán hatékony segítség a pattanások ellen. Az én bőrömet egy hét alatt rendbe tette, igaz tényleg vigyázni kell vele, naponta csak egyszer vagy inkább kétnaponta szabad használni, utána pedig azonnal hidratálni kell az arcbőrt!

Vixodite
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.