KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Hifu Kezelés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: JHajni, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A HIFU az orvosi praxisban az intenzív fókuszált ultrahang energiával a szöveti hőmérsékletet 65-70 °C-ra emeli. Ennek következtében azonnal látható feszesedés alakul ki, ami a rostok hő hatására bekövetkező rövidülésének köszönhető.
Emellett a célterületen a hőhatás által okozott koaguláció a szövetekben „öngyógyító” folyamatot indít be, ezáltal a kezelt terület tartós feszességét, rugalmasságát és fiatalos megjelenését váltja ki a kezelést követő 3-6 hónapban.

Az eljárás megkapta, az amerikai FDA (Food and Drug Administration) minősítő tanúsítványát. Amerikában a második legnépszerűbb beavatkozás a mellnagyobbítás után, 95%-os elégedettséggel. Ezáltal, hatékonysága, biztonságossága, orvosilag is igazolt.

Krémmánia Kedvencek a -től
mikkamakka75

2017. június 5.

A sajàt nevemben nem tudom az eljàràst vèleményezni, de egy baràtnömet (49 èves) hosszù idö utàn mùlt hétvégén làttam ùjra. Kb. 10 èvvel lett fiatalabb a böre meg ùgy àltalàban vève a megjelenése és àllítàsa szerint ezt csak ennek a kezelésnek közönheti, amin idèn tavasszal volt. Sem krémet, sem èletmòdot nem vàltott, se ùj szerelem nincs a làthatàron, ami megszépítené :)
Az ö véleménye alapjàn adok a kezelésre 4 csillagot. Ötöt akkor kapna, ha nem lenne ilyen rohadtul fàjdalmas és baromi dràga..

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

CKNYL

2017. március 8.

Két éve nyáron, kuponnal vettem igénybe, a nyakamat és az arcomat kezelték. Borzalmas volt, és így az eltelt időre is figyelemmel,semmit nem ért.

A kupon egy Budapest belvárosi, nagyon elegáns szalonba szólt, minden kellék működött ami ehhez tartozik (tiszta és elegáns környezet, kedves recepció, bájos, talán túl fiatal kozmetikus (?)). Gondoltam óvatos leszek, így első alkalommal a nyakamat kezeltettem. A kezelés nem volt kellemes, sőt kellemetlennek is mondhatnám, de Anyukámtól azt tanultam a "szépségért szenvedni kell", így némán tűrtem a nyaggatást. A kezelés után a kellemetlenség hamar elmúlt, minden rendben volt, sőt apró javulást is láttam (vagy csak akartam látni), ezért még az akció alatt gyorsan megvettem a következő kupont, az arcomra. Ez a kezelés viszont már borzalmas volt, valami irtózatos módon fájt, különösen a "csontosabb" részeken, mint az áll és a homlok. Így utólag már bánom, hogy nem álltam fel és hagytam ott a francba, de ugye akkor még bíztam abban, hogy a szépségemért megszenvedve, idővel "gyönyörű" lesz a bőröm.

A kezelés után egy napig vörös volt a fejem, majd ez enyhülve több napig látszódtak az arcomon piros pettyekből álló, egymás mellett futó csíkok. Úgy néztem ki mint egy harci díszbe öltözött indián.:( Ami ettől is jobban megijesztett, az az volt, hogy a piros pettyek elmúlása után is maradtak pici "gombócok" a bőröm alatt, amik pl. mosolygáskor kifejezetten látszódtak. Csak azért nem rohantam azonnal bőrgyógyászhoz, mert vagy egy hétig fogalmazgattam magamban, mit is mondok neki, miért voltam ekkora hülye. E pár nap alatt pedig szerencsére elmúltak a göbök is.

Azután viszont az ég egy adta világon nem látszott semmi, sem kis idővel később, sem most, sem soha, nem ért semmit az egész cécó, nyoma sem maradt az én szenvedésemnek. Se a nyakamon, se az arcomon (bár emiatt talán hálás is lehetnék).
Teljes pénzkidobás volt, ami a jelmagyarázat szerint itt az egy *-nak felel meg.

Első körben tehát Kedves Krémmániás lebeszélnélek erről a kezelésről, de ha mégsem voltam elég meggyőző, akkor kérlek, legalább alaposabban nézz körül, és profi szakemberrel csináltasd meg.

CKNYL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 8.