KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Huggies

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   64 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2014. november 3.

Kiszerelés:   64 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

• Olyan gyengéden tisztít, mint a pamut, a gyapjú és a víz.
  • Természetes rostokat tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Yndre

2015. március 10.

Talán a legrosszabb törlőkendő ami a kezem ügyébe került. Nagyon büdös, aceton jellegű szaga van, mindig több kendő húzódik ki a kelleténél és a kendők anyaga is szörnyű, mintha vizes papírzsebkendőt kellene kicincálni a csomagolásból úgy szakadnak össze-vissza. Egyszer akciósan vettem két csomaggal próbaképpen, de alig vártam, hogy végre elfogyjanak...

Yndre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

Vivi92

2014. április 12.

Egyszer elhasználtunk egy csomaggal, amit ajándékba kaptunk. Vastag, nedves. Jó volt, bár eléggé büdös.

Vivi92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

gizidili

2013. június 24.

Ezt a terméket én használtam el. Nem használtam babónak az összetevők miatt. Saját használatra tetszett, elég nedves, vastag, jó az illata, és engem nem is allergizált. Bár csecsemőknek egyáltalán nem ajánlom! Ajándékba kaptuk, különben venni sem venném a benne lévő káros anyagok miatt.

gizidili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

Zsu1985

2013. március 12.

Lehet használni mint popsitörlő, de legközelebb nem ilyet vennék. Túl vastag a többi popsitörlőhöz képest, és ami még hátrány volt: nagyon nedves és hideg, és ezt a baba se szerette nagyon. A nedvesség miatt jobban is össze voltak tapadva a kendők.

Zsu1985
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Schmetterling

2012. november 6.

Iszonyat büdös, az anyaga túl vastag és túl nedves. A pelenkája nagyon bevált, de a popsitörlő nagy csalódás volt.

Schmetterling
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

Ella

2012. április 12.

Ugyanaz a véleményem, mint a másik Huggies törlőkendőről (kivéve ami az illatát illeti, mert ennek nincs): maximálisan meg vagyok elégedve vele! Nekünk 4 hónapig volt megkezdve a pelenkázótáskában, mégsem száradt ki. Soha nem irritálta a kicsik popsiját, pedig a kisebbik lányom egy vírus miatt durva hasmenés áldozata lett, véresre marta a popsiját. Eredetileg Pampers Sensitive-vel próbálkoztunk, de az nagyon marta, iszonyatosan sírt (nekem szétnyílt a kiszáradt bőr a kezemen és engem is mart). Váltottunk erre és érdekes módon sem az én kezemet, sem az ő popsiját nem marta. Mindenképp 5-ös.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

lil

2012. március 2.

Nekunk nagyon nem jott be. Túl vastag és durva, kislányom érzékeny borere egyaltalan nem jo. Mire a csomag aljára értunk kissé ki is száradt. Bár ez az újított változat valamivel jobb az elodénél, de nálunk így is csak egy csillagot kap.

lil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 2.

pocok

2012. február 27.

Eddig ez jött be a legjobban. Megfelelő vastagságú, puhaságú, és nedvesség tartalmú. Tökéletesen eltávolítja a popsin lévő nem kívánatos "dolgokat". :-) Illata egy picit lehetne kellemesebb, de kárpótol az, hogy tökélesen ellátja a feladatát. Egy fajta kapható belőle (legjobb tudomásom szerint).

pocok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

Rony

2011. december 8.

Nekem egyáltalán nem tetszik. Olyan durva tapintású, nagyon át van itatva, szerintem túlságosan is.
Illata valóban nincs.
Biztos nem veszem újra...

Rony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 8.

Illata valóban nincs.
Biztos nem veszem újra...

gerbaud

2011. november 24.

Szeretem ezt a törlőkendőt, vastag, kellőképpen nedves és illatmentes. Azonban most az összetevőit olvasva kicsit elbizonytalanodtam. Minek bele irritáló hatású tartósítószer? Főleg, hogy ez a babák bőrén marad, nem mossuk le. Ezért mindenképpen pontlevonás jár, bármennyire is elégedett voltam vele.

gerbaud
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 24.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.