KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hollieme, Módosítva: 2017. április 3.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Gyengéden, de alaposan tisztítja a fogakat és a fogínyt. Vegán, 96%-ban biológiailag lebomló, környezetbarát a víztakarékos termelésnek köszönhetően. BPA-mentes sörte és bambusz nyél antibakteriális hatással.

kneva

2017. szeptember 14.

Nagyon megtetszett a Müllerben, h ez organikus, meg bambusz, meg vegán, meg milyen jó. Nos, a közepesen puha sörték szerintem egészen kemények. Túl hossz a feje, és nem férek hozzá megfelelően a hátsó fogakhoz. Olyan ormótlan. Rossz, h ilyen egyenes a nyele. Nem esik jól kézre és rossz is vele fogat mosni.
Magam sem értem, h miért cseréltem le az elmex-emet erre, mindig azt szoktam venni.
Ez nekem kb olyan, mint azok a vacak, eldobható, ingyenes fogkefék a hotelekben, csak ez organikus meg jó drága.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

hollieme

2017. április 3.

próbálom a műanyagokat száműzni az életemből, ezért vettem meg ezt a fogkefét. elődje Curaprox volt, így örültem neki, hogy ez is puhább fogkefe és nincs a sörtéinél semmiféle kerekítés, ívelés, forma, kutyafüle. a pozitívumok ennyiben ki is merültek, mert pocsékul tisztít, felsérti az ínyemet és fájdalmas is a fogmosás. a sörtéit nem találtam eléggé puhának, pedig a drogériában végigtapogattam a választékot a teszterekből, és még így is ez bizonyult a legpuhábbnak. sajnálom, hogy nem vált be, nagyon akartam szeretni, de talán egy másik márka bambusz fogkeféjével más lesz. addig viszont az utódja is a Curaprox lesz.

hollieme
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.