KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inebrya

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2013. március 26.

Kategória:   Hajápolók

Tápláló és színfrissítő hajpakolás.

sisu69

2013. augusztus 8.

Újpesti fodrászkellékesben kapható, láttam belőle több hajszínre valót (ha jól emlékszem: arany, vörös és barna), én a silver változatot vettem meg, ami tulajdonképpen állagában és hatásában is olyan, mint egy hamvasító kondicionáló. Heti egyszer szoktam használni kb. 5-10 percig hagyom fenn, segít két hajfestés közt megőrizni a hajszínem. Nagyon praktikusnak tartom a pumpás kiszerelést. Olcsóbb alternatívája lehet a Revlon Nutri Color Creme színező pakolásának (azt még nem próbáltam).

Update: továbbra is használom, mivel tényleg segít megőrizni a hamvas hajszínt, de mivel nem csak a hajvégekre szoktam felvinni (a töveknek is hamvasnak kell lennie ;D), az én vékonyszálú hajamat kissé elnehezíti, így viszont lelapul a frizurám. A textúrája miatt inkább normál/vastagszálú hajra való.

sisu69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!