KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

IPL-Bőrkezelés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2014. július 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Bőrmegújításra szolgáló villanófényes lézeres kezelés

• Pattanásos, aknés bőr kezelése: A faggyúmirigyek körül levő gyulladás kifejezett mérséklődését váltja ki a speciális villanófény, mivel csökkenti a faggyútermelést, elpusztítja a gyulladást kiváltó baktériumokat és fokozza a szervezet helyi immunreakcióját. A már kialakult pattanás utáni hegek eltüntetésére is alkalmas.
  • Pigmentfoltok kezelése: A villanófény hatására a bőrben felhalmozódott melanin pigment szemcsék apróbb darabokra esnek szét, majd eltűnnek a keringés útján.
  • Bőrfiatalítás: A bőr felső rétegén áthatolva, a kötőszöveti kollagén képződését stimulálva végzik a bőrfiatalítást.
  • Hajszálér eltüntetése: A kezelés során keletkező hő elpusztítja az ér belső falát, ennek következtében az zsugorodik, elzáródik, majd felszívódik. Rosacea esetében a villanófénynek baktériumölő, kollagén stimuláló és gyulladáscsökkentő hatása is van.

Tartósság: 1 év

Árak: kb. 10 000 Ft-tól / kezelés (általában 3-4 alkalom szükséges)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Sz. Csilla

2018. május 18.

Mennyire hálás tudok lenni ezekért az újkori csodákért ❤ Az aesthetica klinikán fizetten be egy 6 alkalmas arkezelésre, mert az arccsontomom kisebb pigmentált foltok alakultak ki, illetve couperosa kezdett kialakulni az orromon és az államon. Ez pirosodást, táguló erecskéket jelent, de még nem rosacea. Ezek miatt a problémák miatt szoktak az alapozó felé korrektort használni. Mivel már nagyon elkezdett sütni a nap áprilisban, ezért így csak egy kezelést csináltak meg nekem most, a többit ősszel folytathatjuk. A kezelés után ugyanis 4 hétig nagyon kell óvni a naptól a bőrt, mert durvábban visszapigmentálódhat! Vigyáztam is rá nagyon és mondhatom sokkal szebb az összkép. :) A korrektort elhagyhattam, mindkét problémám szépen elhalványult. Ha el nem is tűntek teljesen. Máris jelentősen jobban érzem magam a bőrömben! :) Nagyon megérte nekem.

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Luiselotte

2017. szeptember 18.

Napimádatomnak köszönhetően 36 évesen már megjelent rajtam egy-két pigmentfolt ami zavar. Mindenki szerint aranyosak a foltocskáim, de én rühellem őket.
Utána olvastam a dolognak és a szalonban ahová IPL kezelésre járok, nem csak szőrtelenítésre használják a gépet, hanem arcot is kezelnek, így rászoktam, hogy tél végétől- nyár elejéig havonta 1 x végigvillantatom a pöttyöket és el is tűnnek nyárra.
Aztán nyár végén megyek újra:D
Kb. 2000Ft -ra jön ki az a 4 db villantás ami a foltokra kell, eljátszogatok így , nagyon szép eredményt érek el vele, csak ajánlani tudom.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Aztán nyár végén megyek újra:D