KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1850 Ft és 2450 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: sam, az összetevőket feltöltötte: crazy cat lady, Módosítva: 2014. október 1.

Ár:   1850 Ft és 2450 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Isotrex 0,5 mg/g gél felnőttek és serdülők pattanásos bőrének kezelésére való. Az Isotrex 0,5 mg/g gél izotretinoin hatóanyagot tartalmaz.

Az Isotrex 0,5 mg/g gélt pattanásos (aknés) bőr kezelésére használják.
A készítmény használata következtében:

• a bőr kevésbé zsírosodik,
  • fellazulnak a fehér és fekete mitesszerek, így könnyebben kinyomhatók,
  • újabb fehér és fekete mitesszerek képződése megelőzhető,
  • csökken a vörös, gyulladt pattanások száma.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

tam1

2017. január 9.

Nahát, ide még nem írt senki véleményt, pedig az isotretionin szerek tényleg hatékonyak. Most találtam meg a szekrény alján ezt a gélt, mivel újra esedékessé vált a használata, gondoltam, teszek egy próbát. Anno 10 éve kaptam bőrgyógyitól, mikor abbahagytam a fogamzásgátló tabletta szedését és elöntött néhány pattanás, újabb gyógyszereket pedig nem akartam belsőlegesen szedni. Erőteljes alkoholos bukéja van (vigyázni kell a belélegzésével) ennek az áttetsző zselének, érdemes csak a pöttyökre tenni, mivel most még ennyi év után is ugyanúgy leszárította, vagyis inkább bőrömmel együtt lehámlasztotta, lemarta a pattikat. Utána egy jó alapos sheavajas hidratálás, és máris éreztem, hogy újra élek. Hozzáteszem, hogy ez ugyanaz a krém, amit anno vettem (vagyis sokáig kitart, mert hatásos) és még csak hűtőben sem tároltam. (Ha a lejáratát nézzük, már nincs meg a doboza, de kb. 5évig jó mondjuk, tehát 5 éves lehet most.)
Fontos még tudni, hogy ez egy külsőleges SOS szer, azaz pár nap alatt kívülről rendbe rak, de meg nem szünteti az okot, vagyis nekem is csak akkor múltak el teljesen a problémák, amikor a belső hormonegyensúlyom újra helyreállt. Kiegészítő szernek viszont szuper, hogy azért mégis utcára tudjunk menni, ha nagy gáz van.

tam1
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 9.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Emulgeálószerek: Hydroxypropylcellulose