KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Továbbfejlesztett, átcsomagolt változat!

A szérum ránctalanító hatású. Halványítja a bőrt és a bőrön lévő pigmentfoltokat, harcol a szabadgyökök ellen, revitalizál. Segít a bőrnek megszabadulni az elhalt hámseljtektől, mitesszerektől. Fehérítő hatású, halványítja a hegeket.

A C-vitamin antioxidáns hatású, serkenti a kollagén termelődését, regenerálja és újjáépíti a bőrt. Javítja a napsugárzás okozta károkat a bőrben és elősegíti annak védekezőképességét az UV sugarakkal szemben.

Az aszkorbinsavat a szérum mellé csomagolva adják, a használat megkezdése előtt kell beleönteni a szérumos üvegcsébe és jól összerázni az üveg tartalmával. Ezután hűtőszekrényben kell tárolni.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

BettyBabu

2017. június 21.

Abszolut egy jo kis termek, ar ertek aranyban meg hat mondjuk ki verhetetlen :)
Nagyon szimpatikus meg az is, hogy frissen bekeverhetö a termek, mivel hütöszekrenybe tarolando igy most a meleg nyari napokon kifejezeten üditö felhelyezni ezt a kis szerumot.
Szüles utan lett egy ket majfoltom emiatt vasaroltam meg. A foltjaim valoban halvanyultak, rancokkal kapcsolatban meg idaig nem vettem eszre nagy valtozast.
Arcapolasi rutinom resze marad, en jo kis kiegeszitö termek.

BettyBabu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Abszolut egy jo kis termek, ar ertek aranyban meg hat mondjuk ki verhetetlen :)
Arcapolasi rutinom resze marad, en jo kis kiegeszitö termek.

Kati04

2017. április 20.

Úgy örülök, hogy rátaláltam erre a kis gyöngyszemre. Szuper összetevők és baráti ár. 20%-os C vitamin tartalmú. Ahogy keresgéltem, úgy láttam ez a legjobb C vitaminos szérum ár-érték arányban. Esténként szoktam használni, reggelre a foltjaim látványosan halványodnak és szebb a bőrképem. Folthalványítás és ráncmegelőzés miatt vettem. A folthalványítást remekül végzi, a ráncmegelőzésről még nem tudok nyilatkozni. Újravevős.

Kati04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

tothbarbara74

2017. január 20.

2.250.- Ft-ért vettem, kb. 3 hete használom, mikor bekevertem nem egész egy nap alatt oldódott fel maradéktalanul a por, átlátszó, kissé sűrűbb, gélszerű szérum, minimális, számomra nem zavaró réteget hagy, melyet a hidratáló és a fényvédő teljesen eltüntet. Kissé halványít, de csak minimálisan, mikor elkezdtem c vitaminos szérumot használni (nem ezt), az első héten nagyon hatásos volt a folthalványítás, de utána állandósult az állapot és inkább csak ragyogóbb és frissebb tőle a bőröm, mint nélküle. Az ára verhetetlen, nagyon tetszik, hogy frissen bekeverhető, az állaga jó és tényleg egészséges fényű tőle a bőröm, de már úton van egy Missha szérum, ha elfogy, azt próbálom ki, de ha hiányát érzem, akkor biztosan újra vásárolom és reggel inkább ezt használom majd.

tothbarbara74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.