KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jil Sander

Ár:   7610-11 450 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2012. február 2.

Ár:   7610-11 450 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

FÚJÓS - Jil Sander Style
Ár: 5 ml - 2.700 Ft postaköltséggel , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy személyesen

SimonKrisztike

2017. december 30.

Én imádom ahogy van! SOK parfümmel találkoztam_ de ez olyan... Nagyon finom, nagyon különleges ciprusos és közben balzsamos egyszerre. Aki szereti a Calvin klein IN2You_ ját ezt is fogja csak közben édesebb, sokkal tartósabb és balzsamosabb. Egész nap" pislog " ránk. Fiatalos, egyedi, merész különlegesség. Nem lehet mindennap hordani, de cserébe sosem lehet megunni. Egy igazi stílusos férfi rajong érte, és sosem felejti el... EGYszóval ez különösen gyönyörű. Minden benne van ebben a kis palackban, ami ma egyedi nem hivalkodóan nem túlzottan nem cukorsziruposan és mégis ő a legfeltünőbb mind közül...Ezt nehéz lesz valaha is lekörözni.

SimonKrisztike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

pomme

2017. szeptember 13.

Olyan jó lenne ez ibolya nélkül! :( Szeretem a borsot és a kardamomot is, mindkettő karakteres és kicsit fiús, de ez a mimózalelkű ibolya tönkrevágja az egészet. Tudom, nem vagyok teljesen normális, de nekem az ibolyaillat olyan, mint azoknak a furcsán tompa hangú és nulla hangterjedelmű "énekesnőknek" a hangja (mint a Moloko-s csaj vagy Dido). Valamiért nagyon felidegesít, pedig leginkább semmilyen. Szürke, jelentéktelen kisegér - sőt, sokkal rosszabb: tetőtől talpig bézsbe és homokszínbe öltözött egér -, de valahogy jobban fel tud idegesíteni, mint egy rakás őrjöngő seggrázós ribi. Azok legalább valamilyenek, még ha irritálóak is, de őszintén azok, nem pedig ilyen sunyi, passzív-agresszív módon. Szóval szuperjó lenne ez a parfüm, mert nem túl édes a vaníliától, nem túl fiús a többi összetevőtől az írisz+pézsma+ámbra mumus ellenére sem. Ha kihajítanák belőle az ibolyát, akkor tényleg megérdemelné a Style elnevezést, így viszont elég messze áll tőle. Hatósugara és tartóssága viszont nem nagyon van neki, úgyhogy ezért még egy csillag mínusz.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

mona82

2017. július 15.

Pár éve elhasználtam egy üveggel,akkor imádtam,dícsérték is rajtam,de azt kell hogy mondjam,a mai ízlésemmel már nem fújnám magamra.Egyébként kellemes,bújós,nőies,fás illatra emlékszem,de csak hideg időben használtam.Rajtam tartós volt.

mona82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

zekatty

2017. január 20.

Egy aranyos km-ás társam meglepett egy mintával belőle. Hát nekem ő, maga a borzalom! Méghogy fás? Kis édes lityi-lötyi, jellegtelen és a tartóssága is konvergál a 0-hoz. Tudom bőrkémia meg egyéni ízlés, de nekem ez a véleményem róla! Na meg az a design, "a stílus maga az ember"- mondta 1753-ban Gerges-Louis Leclers, Buffon grófja, természettudós, aki hál' istennek nem látta Jil Sander eszement "üvegét", de én sem akarom látni!

zekatty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 20.

egyboszorka

2017. január 13.

Nagyon egyedi illat, talán a Jil-t és a Stylessence-t tudnám hozzá hasonlítani, de ugye ezek házon belül maradtak:-))).Kardamomos -borsos ibolyaillat az én bőrömön, kicsit maszkulin, számomra még éppen elviselhetően. A kardamom nagyon jó benne, érezhető, de nem uralja el az illatot, pikánssá, egzotikussá teszi. Ápolt, elegáns hölgyek kitűnő kísérője lehet őszi- téli időszakban.

Tegnap a hölgyek többen is véleményezték az Azzaro Pour Elle nevű újdonságát ( tesztelés alatt egyelőre ), aminek az eleje döbbenetesen hasonlít erre a kardamomos cunciságra. Sajna kezd eltűnni ez is, pedig tartaná a jószokás, a józan ész és a minőség elkötelezett szeretete inkább őt a kínálatban a Jil Sander háznál, ahelyett, hogy az ő kis Évájukat tálalgatnák fel ilyen- olyan módon....

egyboszorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

bogczi

2016. november 23.

Kevés parfüm van, amire ezt mondom, de ez gyomorforgató. Bocsánat azoktól, akik szeretik vagy rajonganak érte, de ettől szó szerint a hányinger kapott el. Rettenetesen tolakodó, belenyomul az ember orrába, a vanília és valami édes katyvasz először az agyamig fúrja magát, aztán irányt vált és felfordul tőle a gyomrom. Imádom a kardamom illatát, de mikor elkezd ez az édes illat egyszerre társulni a kardamom amúgy kellemes, de nagyon karakteres illatával, hát rám szakad az ég, és akkor jön a nőszirom..na ne. Nagyon nem.

bogczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Marcsi66

2016. július 14.

Megvolt egyszer,csak jókat tudok mondani róla....téli finomság,szívet melengető illata nem lehet közömbös,sokan dicsérték is.Vaníliás ibolya,bors és kardamom,ami pikánssá teszi,én éreztem még mentholt is benne,,,,elegáns hétköznapi,amúgy elég tartós is.

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 14.

Munyi

2015. november 22.

Számomra ez egy különleges illat: egyszerre visszafogott és nagyon is vadító, mintha valami mély érzékiséget rejtene, kecsegtet, vonz, hív, és ámulatba ejt. Csínján bánok vele, rettegek, hogy elfogy. :) Csakis alkalmakkor, vagy randira viselem, annyira magával ragad az esszenciája. Nagyon szép emlékeim vannak ezzel a parfümmel, de már első szaglásra (ajándékba kaptam) is teljesen beleszerettem. Egyszerre tiszta és púderes az illata, nem tömény, de kellemesen körbeleng és nagyon tartós. Tökéletesen egyedi illatkompozíció, semmilyen más márkától nem szagoltam még ehhez hasonlót.

Munyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

ildi84

2015. szeptember 16.

Imádom az illatát,és rajtam nagyon tartós :) Még zuhanyzás után is érezni.Egyik kedvencem a sok közül,mindig megdícsérik rajtam.

ildi84
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

bellehercegno

2015. március 28.

Nekem nem tetszik ez a parfüm sajnos és a Stylessence sem.Van mindkettőben valami,ami borzasztóan zavar.Valami múltbéli dologra emlékeztet,talán gyermekkorom egyik kanalas orvosságára,nem tudom pontosan behatárolni.Fura,nehézkes a Style,pont olyan,mint a csomagolása,olyan "kocka",azaz nyilván ez esetben inkább téglalap. Ezzel a névvel én egyedi és karakteres illatra számítottam.Idősebb,kosztümös hölgyeken,55 de inkább 60 évtől tudnám elképzelni,tőlem egyenlőre nagyon idegen.Csak 2 pont és én kérek elnézést,de nekem ő ennyit ért csak :(

bellehercegno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.