KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jil Sander

Ár:   7610-11 450 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2012. február 2.

Ár:   7610-11 450 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Ár: 3000,-Ft , Eladó: Manacica
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest , fizetés: Utalás után postázom, Bp személyes átvétel
Ár: 4500.- , Eladó: Mya
Állapot: 75/30ml, Helyszín: --, fizetés: Banki átutalás, posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mona82

2017. július 15.

Pár éve elhasználtam egy üveggel,akkor imádtam,dícsérték is rajtam,de azt kell hogy mondjam,a mai ízlésemmel már nem fújnám magamra.Egyébként kellemes,bújós,nőies,fás illatra emlékszem,de csak hideg időben használtam.Rajtam tartós volt.

mona82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

zekatty

2017. január 20.

Egy aranyos km-ás társam meglepett egy mintával belőle. Hát nekem ő, maga a borzalom! Méghogy fás? Kis édes lityi-lötyi, jellegtelen és a tartóssága is konvergál a 0-hoz. Tudom bőrkémia meg egyéni ízlés, de nekem ez a véleményem róla! Na meg az a design, "a stílus maga az ember"- mondta 1753-ban Gerges-Louis Leclers, Buffon grófja, természettudós, aki hál' istennek nem látta Jil Sander eszement "üvegét", de én sem akarom látni!

zekatty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 20.

egyboszorka

2017. január 13.

Nagyon egyedi illat, talán a Jil-t és a Stylessence-t tudnám hozzá hasonlítani, de ugye ezek házon belül maradtak:-))).Kardamomos -borsos ibolyaillat az én bőrömön, kicsit maszkulin, számomra még éppen elviselhetően. A kardamom nagyon jó benne, érezhető, de nem uralja el az illatot, pikánssá, egzotikussá teszi. Ápolt, elegáns hölgyek kitűnő kísérője lehet őszi- téli időszakban.

Tegnap a hölgyek többen is véleményezték az Azzaro Pour Elle nevű újdonságát ( tesztelés alatt egyelőre ), aminek az eleje döbbenetesen hasonlít erre a kardamomos cunciságra. Sajna kezd eltűnni ez is, pedig tartaná a jószokás, a józan ész és a minőség elkötelezett szeretete inkább őt a kínálatban a Jil Sander háznál, ahelyett, hogy az ő kis Évájukat tálalgatnák fel ilyen- olyan módon....

egyboszorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

bogczi

2016. november 23.

Kevés parfüm van, amire ezt mondom, de ez gyomorforgató. Bocsánat azoktól, akik szeretik vagy rajonganak érte, de ettől szó szerint a hányinger kapott el. Rettenetesen tolakodó, belenyomul az ember orrába, a vanília és valami édes katyvasz először az agyamig fúrja magát, aztán irányt vált és felfordul tőle a gyomrom. Imádom a kardamom illatát, de mikor elkezd ez az édes illat egyszerre társulni a kardamom amúgy kellemes, de nagyon karakteres illatával, hát rám szakad az ég, és akkor jön a nőszirom..na ne. Nagyon nem.

bogczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

Marcsi66

2016. július 14.

Megvolt egyszer,csak jókat tudok mondani róla....téli finomság,szívet melengető illata nem lehet közömbös,sokan dicsérték is.Vaníliás ibolya,bors és kardamom,ami pikánssá teszi,én éreztem még mentholt is benne,,,,elegáns hétköznapi,amúgy elég tartós is.

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 14.

Munyi

2015. november 22.

Számomra ez egy különleges illat: egyszerre visszafogott és nagyon is vadító, mintha valami mély érzékiséget rejtene, kecsegtet, vonz, hív, és ámulatba ejt. Csínján bánok vele, rettegek, hogy elfogy. :) Csakis alkalmakkor, vagy randira viselem, annyira magával ragad az esszenciája. Nagyon szép emlékeim vannak ezzel a parfümmel, de már első szaglásra (ajándékba kaptam) is teljesen beleszerettem. Egyszerre tiszta és púderes az illata, nem tömény, de kellemesen körbeleng és nagyon tartós. Tökéletesen egyedi illatkompozíció, semmilyen más márkától nem szagoltam még ehhez hasonlót.

Munyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

ildi84

2015. szeptember 16.

Imádom az illatát,és rajtam nagyon tartós :) Még zuhanyzás után is érezni.Egyik kedvencem a sok közül,mindig megdícsérik rajtam.

ildi84
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

bellehercegno

2015. március 28.

Nekem nem tetszik ez a parfüm sajnos és a Stylessence sem.Van mindkettőben valami,ami borzasztóan zavar.Valami múltbéli dologra emlékeztet,talán gyermekkorom egyik kanalas orvosságára,nem tudom pontosan behatárolni.Fura,nehézkes a Style,pont olyan,mint a csomagolása,olyan "kocka",azaz nyilván ez esetben inkább téglalap. Ezzel a névvel én egyedi és karakteres illatra számítottam.Idősebb,kosztümös hölgyeken,55 de inkább 60 évtől tudnám elképzelni,tőlem egyenlőre nagyon idegen.Csak 2 pont és én kérek elnézést,de nekem ő ennyit ért csak :(

bellehercegno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 28.

Vuk2

2015. március 28.

Benne nagyot csalódtam.:(
Fűszerességet, fásságot vártam, ehelyett valami gyomorforgató, émelyítő, Gucci Rush-szerű illatot kaptam...
A pikánsan gyümölcsös nyitány még elmegy, és a leszáradás enyhe kis vaníliája is.
De a szívjegy, az nekem borzasztó. Nem tudom pontosan, mely jegyek adják a számomra émelyítő hatást, de gyanús, hogy a frézia+vanília+mangó kombináció, ami ugye a Rush esetében frézia+vanília+barack. Talán ezért érzem hasonlónak.

Update: nem is olyan rossz... Még mindig más, mint amire számítottam, de már jobban érzem magam benne.
Elegáns, decens illatra számítottam, ehelyett erotikus, egzotikus illat. Nem voltam Indiában, de valamiért India-fíling.

Vuk2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Benne nagyot csalódtam.:(

hulcsi

2014. augusztus 14.

nagyon finom, különleges illat valóban...de rajtam nem érződik. Már teljesen orromban a csuklóm, ahova fújtam, de alig valamicske. Amit érzek az tényleg nagyon finom, de olyan kis semmicske így nekem. jobban szeretem, ha jobban érződik.
Én mentolt érzek benne, ami persze nincs az összetevőkben :) de a bors valószínűleg így jön ki. Ennek az a következménye, hogy kellemes, hűsítő, így most, nyáron is teljesen jól működik. Azért a lenti vélemények alapján tesztelem majd télen is.

hulcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.