KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Joop!

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2011. július 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

A JOOP! Femme nők számára készült parfüm az orientális-virágos illatok közé sorolható. Megtalálható illatanyagai között a koriander, a citrom, a jázmin, a rózsa aromája, valamint a vanília és a pacsuli is.

1.400,- Joop! Femme gyári mini
Ár: 1.400,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott feladás díja , Eladó: havana74
Állapot: teli gyári mini doboz nélkül, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Előre utalás után postázom vagy személyes átvétel Kaposváron megoldható
(Fújós) Joop! Femme
Ár: 1490 , Eladó: GNóri
Állapot: 10ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

0808

2017. november 6.

A hétindító boldogságdózisom! Vén csaj vagyok már, mégis a Femme (is) kimaradt eddig az életemből, hiba volt, nagy hiba, mert csak az almácskát használtam vmikor fiatal diáklányként , az akkor bejött, ma már nem hiszem, hogy egy súlycsoportban lennénk.
Fogalmam sincs miért került a képbe de hetek óta vágytam rá , először csak 10ml és ma 100ml lett a polcom ékessége!
Aldehidbombás Chanel beütéssel indít, de olyan szépen elillan ez a vonal -úgyhogy aki nem barátnője seneléknek az is kipróbálhatja- és ami marad az vmi eszméletlenül csodás!
Én a kifújás pillanatától, aldehidestől bergamottostól egészen a cédrusos pézsmás moháig szeretem. Nem zavar, hogy inkább esti vagy alkalmi illat szeretne lenni, mert sem kedvem sem időm kivárni azt az alkalmat... meg minek is várni ha őt kívánok és talán amikor ott lenne az a bizonyos alkalom akkor meg más szólít meg a polcról.
Azért az összetevői már sejtetik, hogy ő nem egy gyenge kispályás csajszi, hanem tényleg egy komoly magabiztos erős Nő van benne, aki már célba ért, megtalálta, definiálta önmagát!
Most rákattantam a Jopp! vonalra, úgyhogy ismeretlenül várom a héten Le bain-t :)

Fej-citrom, aldehidek, gyümölcsös tónusok, bergamott, koriander
Szív-narancsfa virága, jázmin, rózsa, gyöngyvirág
Alap-cibet, vanília, szantálfa, cédrus, tonkabab, pacsuli, borostyán, pézsma, moha

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Fej-citrom, aldehidek, gyümölcsös tónusok, bergamott, koriander
Szív-narancsfa virága, jázmin, rózsa, gyöngyvirág

GNóri

2017. szeptember 19.

Már hetek óta birtokomban van ez a parfüm, először kis fújós, majd teljes üveges formában, de eddig vártam a véleményezéssel. Ennek a legfőbb oka, hogy annyira tetszik, és annyira imádom, hogy nem nagyon tudtam értelmesen összeszedni a gondolataimat.:)
Erős aldehides-virágos jegyekkel indít, klasszikus, már-már Chanel-szerű minőség. Majd egy hihetetlenül puha, krémes, édeskés, ugyanakkor kesernyés, virágos-gyümölcsös illattá alakul. Kicsit citrusos, kicsit tonkás, kicsit pacsulis, egész nap elkísér, a sálamon napokig is érzem, EDT létére nagyon tartós. Engem nagyon megfogott.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Masnuci

2017. június 12.

Meglepetések sorát produkálja rajtam ez a parfüm. Felfújáskor erős aldehides, hozza a Chanel Nr5 kezdeti erőteljes indítását, én fellelem benne a Moschino Femme fejillatát is, és úgy általában az "öregasszonyos" kategóriába tartozó illatokat idézi meg. Ez engem cseppet sem zavar, szeretem az ilyen típusú illatokat. Aztán a kezdeti aldehides felhő alábbhagy, jön egy picit puhább vonal, az én orrom kicsi mézet, vagy inkább méhviaszt fedez fel benne. Innen pedig folyamatosan puhul, lágyul és melegszik. Eszméletlen finom, nőies krémes bujaság lesz belőle pici púderes beütéssel. Piszkosul tetszik! Tudom nem mindenkinek tetszik az indítása, de adjatok neki egy kis időt, valami csudafinom illattá alakul. Higgyétek el, megéri!

Masnuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 12.

jomosono

2016. július 15.

Nagyon finom,fülledt,de elegáns illat.A Joopppal nem lehet mellé fogni szerintem!!(régi illatokra gondolok)

jomosono
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

Kardvirág

2016. április 9.

Up.: Meglepve tapasztaltam szombaton a Müllerben, hogy még mindig lehet kapni a Gabriela Sabatini parfümöt. De vissza a témához, egy élménynek jó volt, nosztalgiázni, de nem hiszem, hogy annyira jól érezném magam újra a múltamban. Annyi új izgalmas élmény (illat) vár még rám, néha egy pillanatra megállok és visszatekintek, de inkább előre nézek. Ami egy kicsit elbizonytalanított, hogy a leszáradása viszont már nem ez a nosztalgikus illat, hanem nagyon finom meleg, bújós vanília.

Ma jutottam hozzá egy kisebb mennyiséghez és az üvegbe beleszagolva egyből az az érzésem volt, hogy én ezt az illatot ismerem. Középiskolás koromban használhatta valaki körülöttem. De utána...nem, nem ez annál több, ezt én használtam....de nekem sosem volt ilyen parfümöm, mire hasonlít? Biztos Avon, akkoriban azokra voltunk rágyógyulva...a google a barátom szerencsére, mert napokig ezen törtem volna a fejem és nem biztos, hogy valaha rájöttem volna. A megoldás Gabriela Sabatini első parfümje. Nem is csoda, az illatjegyek majdnem teljesen megegyeznek. A Gabriela Sabatini 1989-es, a Femme 1987-es. Egyelőre csak megjegyzést írok, mert nem tudom hányadán állunk. Az biztos, hogy nagyon kellemes emlékeket ébresztett bennem ez az illat. :)

Kardvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Villango

2016. február 3.

Ma jutottam hozzá 5 ml személyében Judith jóvoltából, hát itthon nem arattam vele sikert :) de ezt sejtettem. Szerintem legalább annyira megosztó illat mint a Chanel No 5, engem erősen emlékeztet is arra.
Én szeretem, de azt hiszem erősen benne van ebben az ikonikusság is, az hogy ez A Parfüm számomra, a múltja, a neve, az összetevői, az orientális vonal, az aldehidek. Ez egy műalkotás, tudni kell hordani.
Mivel mag a a stilusa jó 60 éve született meg, ezért nem is csodálom hogy sok mai generációnak (X, Y, Z) ez too much, na, nercbunda meg terpentin. :)
Akárkinek nem is állhat jól.
Az itthoni ellenállás miatt elképzelhető hogy nem veszem meg nagy kiszerelésben.....de lehet győzedelmeskedik a KELL, mert ennek igenis helye van a fésülködőasztalomon. :)

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

Akárkinek nem is állhat jól.

angyalszív

2015. szeptember 4.

Ez az "illat" egyszerűen brutális! De sajnos a szó legrosszabb értelmében! Egy ereje teljében lévő kandúr macsek sem tudna ennél büdibbet produkálni. Ilyen élményem még nem volt parfümmel kapcsolatban.

angyalszív
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Moncsi044

2015. augusztus 14.

Klasszikus, kortalan .. Komoly, karakteres titokzatos "igazi NŐ" Illat. Egy erőmű! Erős, fűszeres, citrusos aldehid nyitás... fás és pézsma, mégis van ,egy puha virágos oldala is. Ezután változik ,klasszikus porrá .szantálfa ..végül megnyugszik egy szép krémes / virágos ..egész nap a bőrömön. Erősen ajánlott! Igen komplikált , összetett illat! Paul Gaultier klasszikus hatású "feling" Tartóssága brutális :)

Moncsi044
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

szelesmartika

2014. március 7.

Imádom,engem a frissen mosott ruha öblítős illatára emlékeztet!

szelesmartika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Imádom,engem a frissen mosott ruha öblítős illatára emlékeztet!

moncsi29

2012. november 21.

Jaj!Ezt anyukám nagyon szerette,több üveggel is elhasznált belőle (vele együtt én is) :)
Még emlékszem az illatára,szívesen használnám most is.

moncsi29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 21.

Még emlékszem az illatára,szívesen használnám most is.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance