KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   $6   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: midnightshine, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Ár:   $6
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A JUNO mikroszálas bársony szivacs segítségével könnyen elérheted az úgynevezett "airbrushed" hatást. Bársonyosan puha mikroszálakkal borított külseje és különleges kialakítása miatt az alapozó fedése jól és gyorsan építhető.

Blanky

2018. október 12.

Évek óta a Real Techniques szivacsot használom, az a megszokott számomra, és nagyon szeretem. Viszont Youtube videók hatására nagyon kíváncsi lettem erre a furcsa szivacsra.
Teljesen más a textúrája, nagyon bársonyos a tapintása, de keményebb és kevésbé "rugalmas ", mint az RT szivacs. Benedvesítve is szárazabbnak tűnik , mint egy normál szivacs. Az elején szkeptikus voltam, használat közben is nagyon szokatlan érzés volt, már azt hittem nem fog tetszeni. Viszont a végeredmény nagyon szép lett, egyedül a szem alatti korrektor használathoz nem vált be. A púdert is nagyon szépen fel lehetett vinni az arcomra vele, és az alapozót is. Illetve ami egyből feltűnt, hogy kevesebb alapozót használtam , mint amennyit szoktam.
Megelőlegezem az 5 csillagot, és folyamatos használat után visszatérek újra véleményezni. :)

Blanky
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.