KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   élelmiszer boltok, szupermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knoemi, Módosítva: 2016. december 22.

Lelőhely:   élelmiszer boltok, szupermarketek
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Extra szűz olívaolaj. Közvetlenül olajbogyókból, kizárólag mechanikai eszközökkel előállított első osztályú olívaolaj.

knoemi

2016. december 28.

Főként főzéshez, salátákhoz használom, amihez tökéletes, az egész család szereti. Természetesen szuper összetevője lehet a test- és arcradíroknak, tusfürdőknek, testápolóknak, hajpakolásoknak és samponoknak is. :) Az ezzel készített tojásos-tejes-olívás hajpakolás szép selymessé varázsolja a hajat, de alapos hajmosást igényel és a szaggal is meg kell barátkozni a cél érdekében. Egy netes ajánlás miatt gyakran használom még körömápolásra, mivel elég gyengécskék és hamar töredeznek. Egy hónap heti egyszeri alkalmazás után határozott javulást vettem észre. :)

knoemi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil