KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:     Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: thalion3, Módosítva: 2015. június 24.

Ár:
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

A kávézaccnak magas szerves- és ásványi anyag tartalma van.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Asianlover

2018. február 20.

Én is kókuszolajjal kavarve használtam bőrradírként. Nagyon sima és puha lett a bőröm utána, ilyen szempontból elégedettebb voltam vele, mint a bolti termékekkel. Hátránya sajnos, hogy koszol rendesen. Egy ilyen akció után mehet a kádsúrolás. Most TBS-os termékekből táraztam be, de biztos, hogy időről időre vissza fogok térni a házi módszerhez is.

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Verus1970

2018. február 20.

Én is arc- és bőrradírként használom. Zuhanyozás közben, a tusfürdővel bekent börömet dörzsölöm át vele ill. arcon Dove szappannal használom heti 1-2 alkalommal. Nagyon szeretem, jobb mint a bőrradírok amikre korábban sok ezer forintot elköltöttem. Sokan írtátok hogy kókuszolajjal keveritek, mindenképpen ki fogom próbálni úgy is.

Verus1970
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 20.

topsminkotti

2018. február 5.

Én is radírként szoktam használni (nem tudom másra lehet-e egyáltalán :) Ha nem akarok vacakolni, akkor egyenlő arányú kávézacc + kókuszolaj (én bio, extra szűz olajat szoktam használni) + cukor.
Ha van időm akkor kávézacc és kókuszolaj keverékét jégkocka tartóba teszem és sima hűtőben hagyom megdermedni. A zacc menniségétől függően szép átmenetes lesz és használat előtt 2 db-ot kiveszek a tartóból (könnyen kijön) és ezt használom radírként.
Ezt már az almaecetnél is írtam, hogy mióta házikencékkel kísérletezem, megdöbbentő, hogy ugyanolyan vagy jobb hatást lehet elérni velük, mint a bolti, drága termékekkel, amiknek az összetételük is gyakran problémásabb. Itt legalább tudom, hogy mi az amit használok, ráadásul a kávézacc esetében "maradékot" használok fel, ami a szemétben kötne ki.
Nagyon jó érzés ezeket a radírokat használni. Alaposan, de kellemesen radíroz. Van egy fajta frissítő hatása. Mivel én rakok hozzá olajat, egyben zuhanyzás közbeni hidratálóként funkciónál. És nagyon szeretem a kókuszos- kávés illatot , amit ad (nem pedig valamilyen szintetikus illat). Nekem minden szempontból jobb, mint a bolti (na jó, a zuhanyzótakarítás leszámítva, ami elkerülhetetlen utána:)

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 5.

6vilag

2018. január 28.

Hol máshol olvashattam volna erről a radírról, mint itt....Magamtól biztos nem találtam volna fel a spanyolviaszt. Nagyon jó. Kétszemélyes kávéfőzőnyi adagot kevertem össze egy kanál sóval és néhány csepp levendulaoljajjal. Nekem az 50 kg-os testemre elég volt ennek mennyiségnek a nagy része, a maradékot rákentem a férjem hátára. Nekem tetszett. Jól radíroz (a só a turbó benne), az olaj funkcója pedig az volt, hogy nem hagyta kiszáradni a bőrt, a kisebb hámsérülésüket pedig egyben fertőtlenítette is. Szerintem tényleg remek. Egy héten egyszer simán véghez lehet vinni, a kádat kiöblíteni a rituálé után nem volt olyan nagy cucc, kibírtam. Kb. "0"Ft-ból (leszámítva a levendula olajat, de az opcionális és helyettesíthető mással is) kíváló házi radír, a vásárolt se jobb semmivel.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 28.

Lilium

Korcsoport: < 18
2018. január 6.

Holy grail! ✨ Én a következő receptet alkalmazom: olaj (oliva, napraforgó, kókusz.. Nekem a napraforgóval lesz a legpuhább a végeredmény) + pici méz és egy kis vanília aroma, hogy még jobb legyen az illata. Méregetni nem szoktam, folyamatosan adagolok és keverek, én a picit sűrűbb állagot szeretem. A babapopsi bőr garantált ezzel a bőrradírral, arcon is csodálatosan működik! 🤗❤️

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 6.

vidus3

2017. december 4.

Testradírnak használom. Hihetetlen puha, selymes utána a bőröm. Mindent megér.

vidus3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 4.

Testradírnak használom. Hihetetlen puha, selymes utána a bőröm. Mindent megér.

kattja

Korcsoport: < 18
2017. október 28.

Én radírnak használtam, nagyon jól, erőteljesen radíroz , én szeretem. :D De mostmár a Lush ocean saltra hagyatkozom. :)

kattja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 28.

Syub

2017. október 28.

koffein folyik az ereimben ezáltal zacc mindig van ithon és mikor megláttam hogy lushnak van kévás tesradirja gondolom iprobálom a home made változatot és nagyon szeretem olcsó jó csak nehéz takarítani de ennyi baj legyen :D

Syub
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

lizibartha

2017. október 20.

sokáig kerestem jó arcradírt, anno a Tonymoly kávés arcradítját használtam, de természetesen megszüntették, én pedig nem találtam helyette semmit.
Egyszer kipróbáltam a méz kávézacc és egy kis fahéj kombinációját arcra és dekoltázsra, hát hihetetlen :) mindig az az érzésem van, hogy megszabadulok egy kiló halott hámsejttől mikor használom, emellett a méz hidratálja és táplálja a bőröm, egy kis minimális fahéj pedig üdévé teszi.
Amikor anno mézhiányban voltam, kipróbáltam tusfürdővel keverve de nekem akkor annyira nem tetszett a hatása, így maradok a méznél :)

lizibartha
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

csill87

2017. július 30.

Ud.:Azóta is használom, annyi különbséggel, hogy nem a kifőzött kávézaccot kenem fel, mert abban már nincs benne a koffein, én pedig miután leradírozom az őrölt kávéval a bőrömet, rajta szoktam hagyni egyfajta testpakolásként. Csak magában használom, nem keverem semmilyen olajjal, így még egyszerűbb a takarítás is, plusz ugyanolyan hatásos.
Szerintem annak, aki egyébként is egészségesebben étkezik és sportol és szeretne szebb bőrt, annak érdemes vele próbálkozni, nekem szebb tőle a bőröm. Bár bevallom ebben az is segít, hogy mostanában sokkal kevesebb cukrot eszem. Ez már két hét után látszott a combomon. Ezzel a kávés "pakolással" pedig csak tovább erősödik a hatás, ehhez csak plusz 5-10 percet kell várni a zuhanyzóban és sokkal olcsóbb is így, mint a drága krémek amikben koffein van :)

Végre én is kipróbáltam, kókuszolajjal keverve, de a kávé sokkal több volt benne. A lényeg, hogy leesett az állam, ezt mindenkinek ki kell próbálni, aki nem talál a boltokban neki megfelelő radírt. Arcra és testre is kentem, nem irritált sehol, nagyon puha lett a bőröm. Mondjuk egy darabig kávé illatom volt tőle. Leginkább az tartott vissza, hogy féltem a kosztól, de a zuhanykabin kitakarítása nem is volt annyira vészes, mint amire számítottam. Egy darabig biztos, hogy ezt fogom radír helyett használni!

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.