KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:     Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: thalion3, Módosítva: 2015. június 24.

Ár:
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

A kávézaccnak magas szerves- és ásványi anyag tartalma van.

Leander

2018. június 16.

Testradírnak csodálatos, puha, bársonyos lesz tőle a bőr és meglepően könnyű lemosni (és utána a kádat kimosni).

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Timea22

2018. június 4.

Nagy kedvencem a kavezacc :)
Hasznalom:
-hajra
sotetbarna hajam van igy teljesen nyugodtan mehet ra, a szinet felfrissiti, csillog tole es puha. Allitolag a haj novekedeset is serkenti a koffein miatt, de szerintem ehhez erdemesebb lefozott rendes kavet alkalmazni.
-test és arcradir
kokusz vagy oliva olajjal osszekeverem, majd vadrozsa olajat cseppentek bele es ezzel atdorzsolom magam. Az eredmeny puha eletteli bor, még egyetlen termek hasznalata utan sem tapasztaltam ilyen selymes bort mint a zaccos radirozas utan :)
-remek lefolyotisztito
lefolyoba szoktam onteni ejszakara
-szagtalanitas
a hutobe beleraktamegy kis pohar zaccot es elvett minden etel szagot. Imadom!
Mindenkinek ajanlom hogy probalja ki a kavezacc sokoldalu felhasznalasat :)

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Nagy kedvencem a kavezacc :)
Hasznalom:
-hajra
-test és arcradir
-remek lefolyotisztito
lefolyoba szoktam onteni ejszakara
-szagtalanitas
a hutobe beleraktamegy kis pohar zaccot es elvett minden etel szagot. Imadom!
Mindenkinek ajanlom hogy probalja ki a kavezacc sokoldalu felhasznalasat :)

Asianlover

2018. február 20.

Én is kókuszolajjal kavarve használtam bőrradírként. Nagyon sima és puha lett a bőröm utána, ilyen szempontból elégedettebb voltam vele, mint a bolti termékekkel. Hátránya sajnos, hogy koszol rendesen. Egy ilyen akció után mehet a kádsúrolás. Most TBS-os termékekből táraztam be, de biztos, hogy időről időre vissza fogok térni a házi módszerhez is.

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Verus1970

2018. február 20.

Én is arc- és bőrradírként használom. Zuhanyozás közben, a tusfürdővel bekent börömet dörzsölöm át vele ill. arcon Dove szappannal használom heti 1-2 alkalommal. Nagyon szeretem, jobb mint a bőrradírok amikre korábban sok ezer forintot elköltöttem. Sokan írtátok hogy kókuszolajjal keveritek, mindenképpen ki fogom próbálni úgy is.

Verus1970
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 20.

topsminkotti

2018. február 5.

Én is radírként szoktam használni (nem tudom másra lehet-e egyáltalán :) Ha nem akarok vacakolni, akkor egyenlő arányú kávézacc + kókuszolaj (én bio, extra szűz olajat szoktam használni) + cukor.
Ha van időm akkor kávézacc és kókuszolaj keverékét jégkocka tartóba teszem és sima hűtőben hagyom megdermedni. A zacc menniségétől függően szép átmenetes lesz és használat előtt 2 db-ot kiveszek a tartóból (könnyen kijön) és ezt használom radírként.
Ezt már az almaecetnél is írtam, hogy mióta házikencékkel kísérletezem, megdöbbentő, hogy ugyanolyan vagy jobb hatást lehet elérni velük, mint a bolti, drága termékekkel, amiknek az összetételük is gyakran problémásabb. Itt legalább tudom, hogy mi az amit használok, ráadásul a kávézacc esetében "maradékot" használok fel, ami a szemétben kötne ki.
Nagyon jó érzés ezeket a radírokat használni. Alaposan, de kellemesen radíroz. Van egy fajta frissítő hatása. Mivel én rakok hozzá olajat, egyben zuhanyzás közbeni hidratálóként funkciónál. És nagyon szeretem a kókuszos- kávés illatot , amit ad (nem pedig valamilyen szintetikus illat). Nekem minden szempontból jobb, mint a bolti (na jó, a zuhanyzótakarítás leszámítva, ami elkerülhetetlen utána:)

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 5.

6vilag

2018. január 28.

Hol máshol olvashattam volna erről a radírról, mint itt....Magamtól biztos nem találtam volna fel a spanyolviaszt. Nagyon jó. Kétszemélyes kávéfőzőnyi adagot kevertem össze egy kanál sóval és néhány csepp levendulaoljajjal. Nekem az 50 kg-os testemre elég volt ennek mennyiségnek a nagy része, a maradékot rákentem a férjem hátára. Nekem tetszett. Jól radíroz (a só a turbó benne), az olaj funkcója pedig az volt, hogy nem hagyta kiszáradni a bőrt, a kisebb hámsérülésüket pedig egyben fertőtlenítette is. Szerintem tényleg remek. Egy héten egyszer simán véghez lehet vinni, a kádat kiöblíteni a rituálé után nem volt olyan nagy cucc, kibírtam. Kb. "0"Ft-ból (leszámítva a levendula olajat, de az opcionális és helyettesíthető mással is) kíváló házi radír, a vásárolt se jobb semmivel.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 28.

Lilium

Korcsoport: < 18
2018. január 6.

Holy grail! ✨ Én a következő receptet alkalmazom: olaj (oliva, napraforgó, kókusz.. Nekem a napraforgóval lesz a legpuhább a végeredmény) + pici méz és egy kis vanília aroma, hogy még jobb legyen az illata. Méregetni nem szoktam, folyamatosan adagolok és keverek, én a picit sűrűbb állagot szeretem. A babapopsi bőr garantált ezzel a bőrradírral, arcon is csodálatosan működik! 🤗❤️

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 6.

vidus3

2017. december 4.

Testradírnak használom. Hihetetlen puha, selymes utána a bőröm. Mindent megér.

vidus3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 4.

Testradírnak használom. Hihetetlen puha, selymes utána a bőröm. Mindent megér.

kattja

Korcsoport: < 18
2017. október 28.

Én radírnak használtam, nagyon jól, erőteljesen radíroz , én szeretem. :D De mostmár a Lush ocean saltra hagyatkozom. :)

kattja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 28.

Syub

2017. október 28.

koffein folyik az ereimben ezáltal zacc mindig van ithon és mikor megláttam hogy lushnak van kévás tesradirja gondolom iprobálom a home made változatot és nagyon szeretem olcsó jó csak nehéz takarítani de ennyi baj legyen :D

Syub
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.