KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:     Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: thalion3, Módosítva: 2015. június 24.

Ár:
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

A kávézaccnak magas szerves- és ásványi anyag tartalma van.

susi95

2018. szeptember 11.

Ma próbáltam először, de már most csatlakoznom kell az előttem szólókhoz. Csúcsszuper ❤️. Én két adagos kávéfőzőnyi adag zaccot 3 evőkanál kókuszolajjal kevertem ki, és illatosítottam 8 csepp grapefruit illóolajjal (kesernyés édes gyümis kávés nyami illata lett tőle). A kapott massza bokától tokáig bőven elég volt. Garantált a habtest 😁 és nagyon tartós az illata (kávéfüggőknek különösen ajánlott). Nem volt utána a kádat nehezebb kisikálni, mint pl egy fürdőbomba után, és az olajos lében szottyadás radírozás után, felülmúlt minden hiper szuper testápolót. Főleg a hideg beálltával, gyakrabban fogom ezt a rituálét bevezetni, mer brutáljól hidratál.

susi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

kottazur

2018. augusztus 25.

A gyümölcssavas arclemosómhoz kevertem belőle arcradírnak: tökéletes. A testemre pedig simán tusfürdőbe kevertem, nagyon szépen használ, puha lett a bőröm is, és a takarítással sem volt gondom hogy nem olajba tettem, nem tapadt fel a kádban sehová. Biztosan használni fogom még!

kottazur
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

pappveronika30

2018. augusztus 6.

Nagyon jó testradír, arcradír, arcpakolás..Mindenre jó,hogy felfrissítse a bőrt. Én kókuszolajjal vagy valami olajjal keverem össze,majd rakok hozzá valami kis illóolajat, majd ezzel átradírozom a bőröm. Nagyon puha selymes lesz utána. Imádom!!!

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

grootvagyok

2018. július 26.

Én is testradírként használom, vízzel és sóval szoktam összekeverni. Használata után pihe puha lesz a bőröm, nagyon szeretem. Fölösleges drogériákban kapható testradírokra költeni.
Most olvastam itt, hogy kókuszolajjal is szoktátok keverni, holnap esti lazításként ki is fogom próbálni!

grootvagyok
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

nreka

2018. július 26.

Legeslegjobb testradír olivaolajjal vagy mézzel összekeverve. Egy kis vizet is szoktam hozzárakni az olivaolajos - kávés radírhoz hogy jól lehessen vele dolgozni. Arra kell nagyon figyelni, hogy ne túl erősen dörzsöljem, mert akkor túlzésba lehet vele vinni a radírozást. Mindig gyönyörű puha és selymes utána a bőröm.

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Leander

2018. június 16.

Testradírnak csodálatos, puha, bársonyos lesz tőle a bőr és meglepően könnyű lemosni (és utána a kádat kimosni).

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Timea22

2018. június 4.

Nagy kedvencem a kavezacc :)
Hasznalom:
-hajra
sotetbarna hajam van igy teljesen nyugodtan mehet ra, a szinet felfrissiti, csillog tole es puha. Allitolag a haj novekedeset is serkenti a koffein miatt, de szerintem ehhez erdemesebb lefozott rendes kavet alkalmazni.
-test és arcradir
kokusz vagy oliva olajjal osszekeverem, majd vadrozsa olajat cseppentek bele es ezzel atdorzsolom magam. Az eredmeny puha eletteli bor, még egyetlen termek hasznalata utan sem tapasztaltam ilyen selymes bort mint a zaccos radirozas utan :)
-remek lefolyotisztito
lefolyoba szoktam onteni ejszakara
-szagtalanitas
a hutobe beleraktamegy kis pohar zaccot es elvett minden etel szagot. Imadom!
Mindenkinek ajanlom hogy probalja ki a kavezacc sokoldalu felhasznalasat :)

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Nagy kedvencem a kavezacc :)
Hasznalom:
-hajra
-test és arcradir
-remek lefolyotisztito
lefolyoba szoktam onteni ejszakara
-szagtalanitas
a hutobe beleraktamegy kis pohar zaccot es elvett minden etel szagot. Imadom!
Mindenkinek ajanlom hogy probalja ki a kavezacc sokoldalu felhasznalasat :)

Asianlover

2018. február 20.

Én is kókuszolajjal kavarve használtam bőrradírként. Nagyon sima és puha lett a bőröm utána, ilyen szempontból elégedettebb voltam vele, mint a bolti termékekkel. Hátránya sajnos, hogy koszol rendesen. Egy ilyen akció után mehet a kádsúrolás. Most TBS-os termékekből táraztam be, de biztos, hogy időről időre vissza fogok térni a házi módszerhez is.

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Verus1970

2018. február 20.

Én is arc- és bőrradírként használom. Zuhanyozás közben, a tusfürdővel bekent börömet dörzsölöm át vele ill. arcon Dove szappannal használom heti 1-2 alkalommal. Nagyon szeretem, jobb mint a bőrradírok amikre korábban sok ezer forintot elköltöttem. Sokan írtátok hogy kókuszolajjal keveritek, mindenképpen ki fogom próbálni úgy is.

Verus1970
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 20.

topsminkotti

2018. február 5.

Én is radírként szoktam használni (nem tudom másra lehet-e egyáltalán :) Ha nem akarok vacakolni, akkor egyenlő arányú kávézacc + kókuszolaj (én bio, extra szűz olajat szoktam használni) + cukor.
Ha van időm akkor kávézacc és kókuszolaj keverékét jégkocka tartóba teszem és sima hűtőben hagyom megdermedni. A zacc menniségétől függően szép átmenetes lesz és használat előtt 2 db-ot kiveszek a tartóból (könnyen kijön) és ezt használom radírként.
Ezt már az almaecetnél is írtam, hogy mióta házikencékkel kísérletezem, megdöbbentő, hogy ugyanolyan vagy jobb hatást lehet elérni velük, mint a bolti, drága termékekkel, amiknek az összetételük is gyakran problémásabb. Itt legalább tudom, hogy mi az amit használok, ráadásul a kávézacc esetében "maradékot" használok fel, ami a szemétben kötne ki.
Nagyon jó érzés ezeket a radírokat használni. Alaposan, de kellemesen radíroz. Van egy fajta frissítő hatása. Mivel én rakok hozzá olajat, egyben zuhanyzás közbeni hidratálóként funkciónál. És nagyon szeretem a kókuszos- kávés illatot , amit ad (nem pedig valamilyen szintetikus illat). Nekem minden szempontból jobb, mint a bolti (na jó, a zuhanyzótakarítás leszámítva, ami elkerülhetetlen utána:)

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 5.