KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:     Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: thalion3, Módosítva: 2015. június 24.

Ár:
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

A kávézaccnak magas szerves- és ásványi anyag tartalma van.

Lilium

Korcsoport: < 18
2018. január 6.

Holy grail! ✨ Én a következő receptet alkalmazom: olaj (oliva, napraforgó, kókusz.. Nekem a napraforgóval lesz a legpuhább a végeredmény) + pici méz és egy kis vanília aroma, hogy még jobb legyen az illata. Méregetni nem szoktam, folyamatosan adagolok és keverek, én a picit sűrűbb állagot szeretem. A babapopsi bőr garantált ezzel a bőrradírral, arcon is csodálatosan működik! 🤗❤️

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 6.

vidus3

2017. december 4.

Testradírnak használom. Hihetetlen puha, selymes utána a bőröm. Mindent megér.

vidus3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 4.

Testradírnak használom. Hihetetlen puha, selymes utána a bőröm. Mindent megér.

kattja

Korcsoport: < 18
2017. október 28.

Én radírnak használtam, nagyon jól, erőteljesen radíroz , én szeretem. :D De mostmár a Lush ocean saltra hagyatkozom. :)

kattja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 28.

Syub

2017. október 28.

koffein folyik az ereimben ezáltal zacc mindig van ithon és mikor megláttam hogy lushnak van kévás tesradirja gondolom iprobálom a home made változatot és nagyon szeretem olcsó jó csak nehéz takarítani de ennyi baj legyen :D

Syub
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

lizibartha

2017. október 20.

sokáig kerestem jó arcradírt, anno a Tonymoly kávés arcradítját használtam, de természetesen megszüntették, én pedig nem találtam helyette semmit.
Egyszer kipróbáltam a méz kávézacc és egy kis fahéj kombinációját arcra és dekoltázsra, hát hihetetlen :) mindig az az érzésem van, hogy megszabadulok egy kiló halott hámsejttől mikor használom, emellett a méz hidratálja és táplálja a bőröm, egy kis minimális fahéj pedig üdévé teszi.
Amikor anno mézhiányban voltam, kipróbáltam tusfürdővel keverve de nekem akkor annyira nem tetszett a hatása, így maradok a méznél :)

lizibartha
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

csill87

2017. július 30.

Ud.:Azóta is használom, annyi különbséggel, hogy nem a kifőzött kávézaccot kenem fel, mert abban már nincs benne a koffein, én pedig miután leradírozom az őrölt kávéval a bőrömet, rajta szoktam hagyni egyfajta testpakolásként. Csak magában használom, nem keverem semmilyen olajjal, így még egyszerűbb a takarítás is, plusz ugyanolyan hatásos.
Szerintem annak, aki egyébként is egészségesebben étkezik és sportol és szeretne szebb bőrt, annak érdemes vele próbálkozni, nekem szebb tőle a bőröm. Bár bevallom ebben az is segít, hogy mostanában sokkal kevesebb cukrot eszem. Ez már két hét után látszott a combomon. Ezzel a kávés "pakolással" pedig csak tovább erősödik a hatás, ehhez csak plusz 5-10 percet kell várni a zuhanyzóban és sokkal olcsóbb is így, mint a drága krémek amikben koffein van :)

Végre én is kipróbáltam, kókuszolajjal keverve, de a kávé sokkal több volt benne. A lényeg, hogy leesett az állam, ezt mindenkinek ki kell próbálni, aki nem talál a boltokban neki megfelelő radírt. Arcra és testre is kentem, nem irritált sehol, nagyon puha lett a bőröm. Mondjuk egy darabig kávé illatom volt tőle. Leginkább az tartott vissza, hogy féltem a kosztól, de a zuhanykabin kitakarítása nem is volt annyira vészes, mint amire számítottam. Egy darabig biztos, hogy ezt fogom radír helyett használni!

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

marinti

2017. július 12.

Felesleges testradírra költeni, ez fantasztikus! Kókuszolajjal vagy tusfürdővel keverve használom, a hatása hihetetlen. Lányok, próbáljátok ki! :)

marinti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

cigarettamacska

2017. július 3.

Bőrradírnak, de még lefolyótisztítónak is nagyon jó! Amióta ezt használom, nem is vettem semmilyen bőrradírt,mert bőven megfelel számomra! Sokkal olcsóbb alternatíva, és több mindenre is lehet használni.

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Fairy0124

2017. június 21.

Lehető legjobb, legpraktikusabb, legolcsóbb (hisz a kávét úgyis megveszem) testradír, ami csak létezik, és nagyon hatásos :) . Pihe-puha bőrt eredményez és ennél több nem is kell :)

Fairy0124
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

rocknrose

2017. június 5.

Végre eljutottam odáig, hogy én is kipróbáltam, mint testradír. Isteniiii :) Nagyon puhává varázsolta a bőrömet és nekem a kád kitakarítása sem volt nehéz, szóval 5 csillagos és ma is használni fogom :D

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.