KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: x1342x, Módosítva: 2015. november 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ápoló körömolaj ceruza, többféle illatban

Az ecset segítségével heti 3-4 alkalommal masszírozd a bőrödbe, mellyel puha, természetes hatást érsz el.

A termék csomagolásán néha OPI felirat található.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dorothea

2016. február 28.

Born Pretty Store-on vettem, 10 illatban (akciós volt a szett). Meidisi/MDS van írva, de lényegében ugyanaz, mint a képen. Összességében azt mondhatom, imádom őket! :) Nagyon jól hidratálnak, gyorsan beszívódnak és az ecsetes megoldás miatt praktikus is. Persze van, aminek kevésbé kedvelem az illatát (aloe vera, hát, inkább mosogatószer, meg a rózsa sem az igazi), de van, ami kifejezetten kedvenc lett (barack és alma, isteniek!), szóval újravevős lesz mindenképpen. :)

dorothea
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 28.

Aylawitch

2015. október 23.

Tökéletes hidratáló olaj a köröm körül található bőrnek. Könnyen, gyorsan felvihető az ecset segítségével és finom puhává varázsolja a bőrt. Heti 1x szoktam használni, vagy amikor épp eszembe jut, de igyekszem minél gyakrabban, mert csúnyán ki tud száradni ott a bőröm, pláne télen.
Én már többször is vásároltam és fogom is amíg csak gyártják!

Aylawitch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Én már többször is vásároltam és fogom is amíg csak gyártják!

x1342x

2013. október 18.

Én már többet elhasználtam belőle, szintén OPI jelzéssel, különféle illatokkal, nekem sokat segített.
Az adagolója megfelelő, akármilyen helyre könnyen felkenhető. Másnál olvastam hogy pár perc alatt beszívta a körömágya, nos, én ilyet nem tapasztaltam sajnos.
Az öt csillagot csak azért nem kapja meg mert fake termékről van szó és a felét az összetevőket, amiket átmásoltam a dobozról, az adatbázis nem ismeri...

x1342x
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 18.

wishes

2013. május 18.

Hihetetlen, de végöl "OPI" felirattal jött meg ez a termék. Utólag visszanéztem, és már ebayen is ki volt kockázva a márka jelzés. Ha ez arckrém lenne, repült volna a kukába, de a körömágyammal megengedőbb vagyok.
Amúgy sima olaj, semmi exrta, nincs túl finom illata, csak alig érezhető, kicsit mű, és semmiképp nem narancsos.
A hidratáló hatása so so, a Lovely körömágybőrápolóm pl. sokkal jobban teljesít nála.
Az olajat egy jó tartású de puha kefével lehet a bőrre juttatni, nem folyik, sőt, nagyon könnyű vele dolgozni.
Azért elhasználom, de összességgében sajna nem lopta be magát a szívembe, hiába baráti az ára.

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Retinol, Tocopherol
Vitaminok: Retinol, Panthenol, Tocopherol

Retinol a I v

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.