KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 7ot, Módosítva: 2016. június 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Külsőleg:
Elektrolit tartalma miatt gyulladáscsökkentő, így kiváló az ekcéma, allergia és bőkiütések enyhítésére.
Nemcsak magas az ásványi anyag tartalma, de megegyezik a bőr védőrétegében találhatóakkal, így a belőle készült szappanok mindennapi használat alatt sem szárítják a bőrt.
Lúgos kémhatású, így visszaállítja a bőr normál PH-ját.
Alacsony olvadáspontja miatt már 37 Celsius fokon behatol a bőr mélyebb rétegeibe és könnyen felszívódik.

Fogyasztás szempontjából:
A tejtermékek a savasító kategóriába tartoznak, ami alól csak a kecsketej és az anyatej a kivétel.
Fehérje- és kálciumforrás, így segít megelőzni a csontritkulást. A tehéntej kiváló alternatívája az arra érzékenyek számára, mivel könnyebben emészthető.
Immunerősítő hatású. A-vitamin-tartalma miatt jótékonyan hat a pajzsmirigyre. A benne található B-vitaminok az ideg- és az izomrendszer működését segítik. D-vitamintartalma is jelentős. Q10 koenzimet és több, mint 70 telítetlen zsírsavat tartalmaz. Kiváló antioxidáns.
Anyatejpótlásra a kecsketej a legalkalmasabb.