KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Keratinos Hajkezelés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariib, Módosítva: 2017. december 8.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Hajszerkezet javító keratinos kezelés

A kezelést fodrász végzi: hajvasalóval keratint, kondícionáló fehérjét illeszt a hajba például szérum formájában. A módszer lényege az, hogy a keratin megakadályozza, hogy nedvesség kerüljön a hajszálakba, így a haj kezelhetőbbé, simábbá, puhábbá válik. A hajszál külsejére is ráépül az anyag, nagyobb védelmet biztosítva a káros külső hatások ellen. A kúra 8-12 hétig tart, és a kezelések után kb. 4 napig nem ajánlott a hajmosás a kellő hatás elérése érdekében. Emellett kerülni kell a nátrium-kloridot tartalmazó samponokat, balzsamokat és egyéb hajápolási termékeket, a só ugyanis megbontja a keratin kötéseit.

A tartós egyenesítéssel szemben, a keratinos kezelés nem változtatja meg a haj göndör vagy hullámos szerkezetét.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

karizsofia

2017. november 24.

Rendszeresen jelentkezek be a fodrászomhoz keratinos hajfeltöltésre, NEM hajegyenesítésre. Nagyon jó hatással van a hajamra (nem úgy mint a tartós egyenesítés), szép, egészséges lesz tőle, puha, könnyen kezelhető. Ne ijedjetek meg, ha az első kezelés után még nem láttok változást, nekem a 2.-3. alkalom után volt szembetűnő, de akkor nagyon. :) Érdemes 3 havonta megismételni a megfelelő hatás érdekében, a hajatok is meghálálja.

karizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

agneza

2016. november 15.

Én az Alfaparf tartós keratinos hajegyenesítést próbáltam ki. Festés után pár nappal. Mondta a fodrász, h nem fogja a szer kiszedni a hajam színét. Hát, egy árnyalattal minimum világosabb lett. Ezt leszámítva szép egyenes lett a hajam, hiszen vagy 8-szor ki lett egyenesítve egymás után, mert ugye "bele kell vasalni" a terméket a hajba, hogy hasson. Ez volt 4 éve. Azóta sem mentem vissza erre a kezelésre, mert ahányszor elmentem másik fodrászhoz, mindig mondta, h te jó ég, mi tortént a hajammal, borzalmas lett a szerkezete, stb. Úgyhogy szépen lenőtt az egyenesített rész, én pedig megfogadtam, hogy soha többé ilyenen nem veszek részt. Elvileg 3 hónapig szögegyenesnek kellett volna lenni a hajamnak, ehelyett a kövi hajmosás után újból egyenesítgethettem. Szóval semmit sem ért, cserébe viszont tönkrevágta a hajam. A Brasil Cacau nem tudom milyen, de nem is szeretném kipróbálni. Viszont a Loreal Steampodos kezelést szoktam kérni festés után, mert azzal meg vagyok elégedve.

agneza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Nancika

2016. augusztus 22.

Lányok, szerintem keveritek ezt a Brasil Cacau Keratinos Kezeléssel (http://kremmania.hu/kremek/cadiveu-brasil-cacau-keratinos-kezeles), ahol egyenesítenek is.

Ennél nem változik a haj állapota, anyukámnak is szép, loknis maradt utána a haja, nekem sem lapult le, ahogy az egyenesítésnél (na, azt is véleményeztem, de már nem ilyen pozitívan), viszont gyönyörű, egészséges, selymes, puha lett a hajam. A tartós egyenesítést soha többé, de ezt viszont szívesen csináltatom néha, mert tényleg látványosan szebb és egészségesebb tőle a hajam. :)

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

kamelia

2016. augusztus 22.

Eddig kétszer volt ilyen kezelésem. Nagyon szeretem. Nem is annyira az egyenesség miatt csináltatom, hanem mert fényesebb, erősebb és egészségesebb lesz tőle a hajam. És én úgy vettem észre, hogy kicsit a növekedését is felturbózza. :)
Hátránya, hogy a kezelés után 3 napig nem moshatok hajat és ezidő alatt ahol a bőrömhöz érnek a tincseim, ott szépen kijön az ekcémám. De az első hajmosás után ennek vége és nekem ennyit megér. :)

kamelia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

VDorka

2016. január 26.

Részt vettem egy ilyen kezelésen, előtte alaposan utánanéztem az interneten. Három csillag, mert tényleg hónapokra kiegyenesítette a hajam, viszont nekem borzasztóan zsírosodott utána, kb 3 naponta moshattam hajat, és valahogy mindig olyan lapos volt..
Egyszer kipróbáltam, nekem elég volt. :D

VDorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 26.

Egyszer kipróbáltam, nekem elég volt. :D