KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2018. május 30.

Kategória:   Szépítő eszközök

100% viszkózból készült mosdókesztyű, amivel hatásosan lehet eltávolítani a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket. Különböző erősségekben kapható, a piros és a zöld a leggyengébb, amit arcra is lehet használni, a sárga és a kék a legerősebb, ami testre való. Többször felhasználható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cattitude

2018. szeptember 26.

ajándékba kaptam egy sárgát és azóta ez a legeslegkedvencebb hámlasztóm testre, semmilyen bőrradír vagy szivacs nem veheti fel vele a versenyt. a felülete nem olyan durva, mint mondjuk egy luffás mosdókesztyűnek, de szerintem mégis sokkal jobban leszedi az elhalt bőrdarabokat. használat közben sem érzem durvának, szóval emiatt szerintem könnyű túlzásba esni vele. nagyon szeretem benne, hogy nem kopik/használódik úgy, mint egy szivacs, szóval sokáig használható egy darab, én törölközőkkel szoktam kimosni. hetente egyszer átdörgölöm vele magam és szuperpuha bőröm lesz tőle. arcra valót nem próbáltam még és nem is fogok, inkább maradok a kémiai hámlasztásnál. külön előny, hogy verhetetlenül olcsó, shippinggel is durván 1200 forintért hozzádvágnak 3 darabot, amiket kb addig használhatsz, amíg sírba nem fektetnek.

update: azóta lett egy zöld is, az is nagyon puhává varázsol <3 örök darab lesz a fürdőszobámban

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.