KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lavozon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Desire, Módosítva: 2012. július 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Kombinált

Gyorsan felszivodik, nem ragad. Azonnali segitség a bör számára, nyugat és ápol.Hüsiti,  nyugtatja, és hidratálja a napégette bört. Az E vitamin tartalma véd a káros szabad gyökök ellen, igy segit megelözni, a napfény okozta foltok kialakulását és a korai böröregedést. Az ápoló formula elösegiti a bör gyors megujulását, és hosszan tartó barnaságot biztosit böre számára.Börbarát jellege dermatológiailag igazolt.

Amulette

2018. április 16.

Évek óta használom "sima" testápolóként, sőt időnként az arcomra is (nem feltétlen csak napozás után). Könnyed az állaga és gyorsan felszívódik, hidratál, hűsít. Nem kedveli a bőröm a nehéz kencéket, sok idő, mire beszívódnak, ezért ha sietek, de kellene egy kis plusz ápolás, mindig kéznél van.

Amulette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

gubas

2017. augusztus 2.

Teljesen rendben van. Könnyed, gyorsan felszívódik. Picit hűsítő.

gubas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Teljesen rendben van. Könnyed, gyorsan felszívódik. Picit hűsítő.

Ildi71

2017. július 31.

Csalódott vagyok. Az Apres Balsam Sensitiv változatot (fehér flakon) vettem meg, de többet vártam tőle.

Ildi71
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 31.

nadalandy

2015. július 16.

Nagyon megszerettem, ényleg nagyon jó a bőrnek napozás után. Szuper gyorsan beszívódik, átlagos krémillat, az ára baráti. Semmi rosszat nem tudok mondani.

nadalandy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Regi84

2015. március 3.

Imádom az illatát, az állagát, az egész hangulatot ami hozzá tartozik.Csak nyaralásra veszem, de bármikor szívesen használnám.

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

jeva72

2014. szeptember 2.

Nem az illatával nem tudtam megbarátkozni, hanem azzal, hogy a párás melegben ragacsos utóérzetet hagy.

jeva72
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

candus

2014. június 14.

Teljesen jó, átlagos termék, csak az illatával nem vagyok kibékülve. Barátnőm megszagolta, és kérdezte, hogy mi ez, pálinka? Hát igen, nagyon erősen érződik az alkohol szaga, ez sokaknak zavaró lehet. Könnyen beszívódik, jól ápol, ára is olcsó, de ez a szag! -1 pont csak emiatt.

candus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 14.

_-Mia-_

2014. június 8.

Csak az 50ml-set vettem meg próbaképp, hogy hogyan muzsikál. Tényleg gyorsan beszívódik: olyan gyorsan, hogy nem tudom elég gyorsan elkenni :D Az illatán is érződik kicsit az alkohol, úgyhogy nem lesz a kedvencem.

_-Mia-_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

mrs.criss

2014. május 1.

tökéletesen hidratál, nyugtat napozás után,olcsó és nagy mennyiség.viszont sajnos megfogta a fehér ill. bőrszínű ruháim (sárga foltos lett)...sajnálom,pedig tökéletes lenne

mrs.criss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

laszlo.noemi

2013. augusztus 3.

Ezt a hidratálót is megvettem, a naptejjel együtt használva szupi. Az illata számomra kellemes, az ára pedig remek. napozás után hűsített, hamar beszívódott. 5*

laszlo.noemi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin