KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   $25   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   $25
Kiszerelés:   3,3 g
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

Lenyűgöző, egészséges ajkakat eredményez a Le Métier de Beauté Hydra-Crème ajakrúzsa. A vajas, ultra-hidratáló készítmény finoman és egyenletesen siklik az ajkakon a maximális kényelem, tartósság és a gazdag, ragyogó szín érdekében. Az árnyalatok sokszínűsége jellemzi, nagyszerű keveréke mattnak és áttetszőnek, múltbeli kedvenceknek és új, trendi tónusoknak.

19 árnyalatban kapható

whitemerci

2018. február 17.

Nagyon kellemes, krémes állagú rúzs, az egészen vékony, kissé áttetsző fedéstől a vastagabb, teljes fedésű, átlátszatlan eredményt is elérhetjük vele, több rétegben felkenve. Nagyon kényelmes viselet is, kifejezetten örül az ajkam ha rajtam van, szépen hidratál, kissé ki is simítja az ajkakat. A színt én egy kissé benéztem, illetve hittem a leírásnak és az online swatch-oknak. Mindenképp egy nude színt szerettem volna, ezért esett a választásom a Cashmere, beige rose azaz bézses rózsaszínnek leírt árnylatra. Még karra felkent képeken is rózsaszínes árnyalatban pompázott, és szinte mindenki A tökéletes nude rúzsnak írta le. Rajtam határozottan nem az, kifejezetten bézs, sőt kissé barackos, narancsos árnyalatba hajló bézs sajnos, mint a legtöbb nude szín. :(
Éppen ezért vagy szájceruzával együtt használom, - amivel tartósabbá is teszem -, vagy keverem más rúzsokkal. A Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector 01 -es árnyalatával együtt kifejezetten jól mutat színben és finish-ben is, meglepő, de igaz, csak akkor sűrűn kell ismételni a kenegetést :).

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Polyglycerin-3 , Hyaluronic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ceresin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!