KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dubniczalexandra, Módosítva: 2012. augusztus 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

2011-es szuletesu, ciprusos-gyumolcsos illat.  Erezheto benne az alma, dinnye, pacsuli, viola, punkosdi rozsa,gyongyvirag, es cedrus illata.Tavaszias-nyarias illat, igazi napkozbeni szaladgalos nem tul tolakodo parfum.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

erika81

2017. szeptember 8.

Eddig nem is tudtam erről a parfümről, havana74-től kaptam mintát, amit ezúton is köszönök! :)
Nyáron próbáltam ki, de hűvösebb időben jobban előjönnek az illatjegyei. Tartósabb is.
Valóban egy szaladgálós, kellemes kis illat.

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Valóban egy szaladgálós, kellemes kis illat.

egyboszorka

2016. június 11.

JÚÚÚÚÚJ, ez fáj! Borzasztó műanyag poros- pacsulis almaszag. Nagyon gyenge anyag...

egyboszorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

Desertrose

2013. január 14.

Szeretem!!!Szerintem is nyári parfüm,hétköznapokon viselem! :) Energikus,sportos illat és nagyon tartós!!!

Desertrose
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

dubniczalexandra

2012. augusztus 22.

Bevallom először a csomagolása fogott meg, keletiesnek írták a boltban ahol vettem, hááát közel sem az ,de nem bánom :) Először gyümölcsös, almás-dinnyés illata van, az idő múlásával átvált virágos jegyekre. Egyszerűen imádom :)

dubniczalexandra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol