KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: UnicornsOfLove, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

100%-ban természetes hajszínező balzsam, amely ammónia-, PPD- és hidrogén-peroxid mentes. Kiváló alternatíva azoknak, akik a hajfestékek valamely összetevőjére allergiásak, vagy csak színezni szeretnék a hajukat egy kimosható termékkel. 7 természetes olajjal gazdagítva: jojoba-, makadámia-, argán-, avokádó-, shea-, olíva- és mandulaolaj. 100% ősztakarás.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cactus

2017. december 6.

@UnicornsOfLove köszönöm :)

cactus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 6.

@UnicornsOfLove köszönöm :)

UnicornsOfLove

2017. október 13.

Nos, mivel én töltöttem fel, véleményezem is. Sajnos ebayen, amazonon kívül sehol nem találok róla semmit. Először világosbarna hajamra a réz árnyalatot használtam, és gyönyörűséges, természetes rézvörös-vörösesbarna hajszínt eredményezett. Azt hittem hamar kimosódik, mivel ez csak egy pár hajmosásig tartó színező, de nem így lett. Ezek a vörös pigmentek az istennek se jöttek ki. Csak ki akartam próbálni, és sokak szerint jól állt, de én nem éreztem a magaménak, alapból hamvas színű hajam van. Úgyhogy...tartós. Legalábbis a vörös az igen. Próbáltam később hamvas világosbarnával immár átfestett hajamra az Ash blonde-ot, hogy hamvasítsa, de alapból ezt az árnyalatot nagyon világos, illetve világos, de mindenképp szőke hajra ajánlják. Az én barna hajamon kicsit hamvasított egyébként így is, de annyira nem feltűnően. Sokáig elég és szerintem ha jó árnyalat van a birtokunkban, jó cucc lehet. Pl az a vörös szin nagyon szép volt, egy hajfesték sem tudna ilyet produkálni, és ha tetszene magamon, csak ezzel "festeném" :D

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.