KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Dörgicsei Levendárium, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timitami, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   Dörgicsei Levendárium, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"A Dörgicsei Levendula Majorban termesztett bio orvosi levendula (Lavandula angustifolia) illóolajával és virágával gazdagított fürdősó gyengéden támogatja az esti ellazulást. A fürdősó alapját képező Himalája só amellett, hogy lúgosít és salaktalanít, mesésen puhává varázsolja bőrünket. Ajánlott hosszú, zajos, fárasztó nap után idegrendszerünk, elménk megnyugtatásához, testi-lelki ellazuláshoz, lelki harmóniánk helyreállítására - korra, nemre való tekintet nélkül!"

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Timitami

2017. december 26.

Pont olyan, mint a leírása, valóban rexalál, egyensúlyba hozza a lelket. A fürdőkádban ülve nem érzem annyira a levendulaillatot, inkább a sóét, de ha kimászok a kádból, akkor érzem, hogy a finom levendulaillat belengte nemcsak a fürdőszobát, hanem annak előterét is. Isteni. A hatása meg... tényleg megnyugszik tőle az ember, nyugodt, kiegyensúlyozott, pihent lesz. Picit be is lassít, de ez nem vészes. Sose gondoltam volna, hogy fürdősó ilyen hatással bír, mert amelyeket ezelőtt próbáltam, ehhez foghatót se nyújtottak. Én amúgy is szeretem ennek a vállalkozásnak a termékeit, de ehhez a fürdősóhoz még nem volt korábban szerencsém. És nem is drága! Fél kiló 3400 Ft, és biztos, hogy minőségi. Ismerem a vállalkozást, nagyon tiszták a termékek, abszolút megbízható vállalkozás, minőségi cuccaik vannak.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 26.