KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok

A krémet feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2016. november 3.

Kategória:   Szépségvitaminok

Táplálékkiegészitő zöld kávé kivonattal, BIO zöld teával, L-karnitinnel és Garcinia cambogiával. A termék gátolja az étvégyat, igy segit a napi diéta szabályozásában és a fogyásban. Az aktiv összetevők kombinációja segit a zsirok szállitásában a mitokondriumok felé ahol energiává változtatja őket az összes szervezetünkben levő sejtekben.

30 kapszulás doboz = 14,8 g. Egy kapszula következőket tartalmazza: zöld kávé kivonat 10:1 – 200 mg-* a napi beviteli adagból, BIO zöld tea kivonat 10:1 – 50 mg-* a napi beviteli adagból NBR, L-karnitin - 50 mg-* a napi beviteli adagból NBR, Garcinia Cambogia (60% hidroxi citromsav ) - 50 mg-* a napi beviteli adagból NBR. Más összetevők: cellulóz, cellulóz kapszula. qs – Ajánlott napi adag. VNR – Nutricionális bevitel adag. *-(NAA.) NBR nem meghatározott. Az összetevők variációja +/- 10%.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre