KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   9,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, kínai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bubus06, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   9,3 g
Lelőhely:   Rossmann, kínai boltok, online
Kategória:   Ajakápolók

A Limara ajakápoló megvédi az ajkakat a szél és hideg káros hatásaitól. Speciális formulájának köszönhetően intenzíven hidratálja és puhává varázsolja őket.

3 változatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bodagabi94

2018. április 11.

Nem a legjobb azok közül amiket eddig használtam, de az ár-érték aránya kiváló, és mindennapos ápolásra tökéletes. A vaníliásat és a lilát is megvettem, szerintem az előbbinek jóval kellemesebb az illata. Újra meg fogom venni.

bodagabi94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Nicolett022

2018. március 16.

Ha nincs kiszáradva a szám, akkor szinten tartásnak megfelel, olyan igazi táskába dobós kenegetős ajakápoló. Nyárra jó lesz ez, viszont annyira nem fogott meg sem illatra, sem hidratálásra, hogy újra vegyem.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

makeupvivus

2018. január 13.

Én epreset vettem a rossmanba 499Ft - ért. A kis kiszerelése aranyos az "adagolása" is praktikus a köríves alakítás miatt, szerintem. Illata kellemes de nem erőteljes a hidratálása alapszerű ami nekem pont meg felel mert nem problémás a szám, ritkán szárad ki a téli időben viszont minimális ápolást igényel amire ez a termék pont jó.

makeupvivus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Bubus06

2018. január 7.

Nekem is a vaníliás van meg, és egész jól hidratál. Olyan madártej illata van, vagy krémes vanília, de nem ilyen cukros..Hanem az a kesernyés. Az íze ilyen igazi vaníliarudas aromás, de azért elég erős benne a viasz íz is. :/
Jól hidratál, jól ápol, nekem nem tört még el a kupakja, nekem nem jött ki belőle a cucc,de olyan semmi extra igazából.
Hiányzik belőle valami..valami különlegesség. Ezért csak 4 pontot kap tőlem.

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Hiányzik belőle valami..valami különlegesség. Ezért csak 4 pontot kap tőlem.

Cosette

2017. december 31.

Lilát kaptam ajándékba, de már akkor elvált az ajakbalzsam a tartótól, azóta még párszor kiesett valamint a saját bénaságomnak hála le is ejtettem, így a doboza megrepedt. Maga az ajakápoló nagyon jól szuperál, nap közben inkább ezt használom, mint a Carmexet. Védi az ajkakat és puhik is lesznek tőle. Az illata finom, de a tartóssága egy kicsivel gyengébb, mint a Carmexé. Összeségében ár-érték arányban kiváló, ennyi pénzért megéri megvenni. Még a kieső balzsamért se vonok le pontot

Cosette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

petra04

2017. december 21.

A lilát vettem meg a rossmannban nagyon jó áron volt. Nem csalódtam benne újra fogom vásárolni. :)

petra04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

blackrainbow

2017. december 1.

A vaníliás van meg, eddig tetszik. 500 Ft volt a rossmannban.

blackrainbow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

A vaníliás van meg, eddig tetszik. 500 Ft volt a rossmannban.

zsebyb

2017. november 28.

A lila virágos (sensitive) típust vettem meg másodlagos ajakápolónak. Az általam kedvelt és legjobbnak tartott, Primus gyógyszertári ajakápolónál nem jobb, annál lágyabb a textúrája, de azért nem olyan rossz. Jobban véd mint egy Labello (persze annál nem nehéz). Újra nem venném meg, és kinti, téli időjárás esetén is zsírosabb, tartósabb ajakápolót választanék de a vicces formája, és nem olyan rossz hatása miatt el fogom használni napközben.

zsebyb
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 28.

katuc77

2017. november 22.

A lila virágos van meg, és nagyon szeretem. Egészen véletlenül találtam rá a Rossmannban. Mikor elmentem az állvány mellett, leesett, hogy elfogyott a Carmex-em, és elkezdtem válogatni. A csomagolása nagyon cuki :) A kupak tekerős, és nagyon jól zár, úgyhogy nem aggódom amiatt, hogy leesik róla a táskámban. Elég nagy mennyiség, így sokáig elég lesz.
Most még elég jól hidratál és ápol, kíváncsi vagyok, hogy az igazán hideg, szeles időben hogy fog működni. Eddig 5*

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0