KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   gyógyszertárak   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angeltear, Módosítva: 2012. március 27.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   gyógyszertárak
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Száraz vagy hámló bőrproblémák, mint pl. psoriasis (pikkelysömör) és neurodermatitis (endogen ekcéma) kiegészítő kezelésére. Vény nélkül kapható a gyógyszertárakban.

biju94

2016. február 13.

Sajnos nagyon takarekoskodnom kell vele!
Pedig nagyon jo! Kicsit maskepp hasznalom mint ahogy a betegtajekoztaton le van irva. Az en extra szaraz boromre az edes keves lenne ha csak a furdovizbe tennek par millit . Furdes utan kozvetlen szepen csepegtetek a tenyeremre es a szaraz reszeket bekenem vele. Ekcemas boromre nagyon jo csak Keves :((( sokkal tobbet is elbirna a borom de 1 het alatt csak nem hasznalhatom el. Az ara sem mondhatni olcsonak . DE mivel az ekcemas boromre csak az olaj gyogyir a kiszaradas ellen (+hogy ne legyen benne semmi irritalo anyag ) hozza hasznalom meg a hydrophilt.(testapolonak)

biju94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 13.

Sajnos nagyon takarekoskodnom kell vele!

audrey84

2016. január 23.

Védőnénink ajánlotta, 4 hónapos kislányomnak használom, akinek nagyon érzékeny és néhol száraz a bőre! Fürcsi után vékony rétegben kerül fel a bőrére, így testápolót sem kell használni! Nekünk bevált! Remélem a bőrszárazsága elmúlik! Egy kicsit nekem pasis illata van!

audrey84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

lucimuci77

Korcsoport: < 18
2014. június 4.

Az ekcémám miatt már kb.7 éve ezt használom.Nagyon jó az illata,és amikor nagyon előjön az ekcéma,mindig szépen rendbehozza. Egyetlen problémája (sajnos van az is..) hogy drága.

lucimuci77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. június 4.

halloween

2012. november 1.

Bőrgyógyászom javaslatára próbáltam ki ezt a fürdőolajat pikkelysömörre. Nagyon drágának tartom ezt a terméket, változást a bőrömön viszont nem tapasztaltam... Nem veszem újra ezt a terméket az biztos.

halloween
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

angeltear

2012. március 20.

Hát igen, az ára tényleg nem túl kedvező, ahhoz képest, hogy csak 2 dl. Az ekcémám miatt nagyon száraz, repedezett a bőröm és hiába próbáltam ki más tusfürdőt mindegyiktől rosszabb lett a helyzet. A bőrgyógyászom javaslatára próbáltam ki, nekem nagyon bevált, sima tapintású lett tőle a bőröm.
Morci: Tudnál nekem olcsóbb fürdőolajat ajánlani?

angeltear
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

Morci: Tudnál nekem olcsóbb fürdőolajat ajánlani?

Morci

2012. március 13.

Télen próbáltam ki, és tényleg kevésbé száradt ki a bőröm, amikor a fürdővizemhez öntöttem. Egészségpénztári kártyára is megvásárolható, viszont én drágállom, ennél olcsóbban is lehet jó minőségű fürdőolajokat kapni.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Népszerűbb néven omega-6 zsírsav, melyet emollient, anitoxidáns és sejtszabályozó anyagként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti az egészséges sejtnövekedést, segít a bőr természetes védőrétegének fenntartásában, és nyugatató hatása is van. Az omega-6 zsírsav természetes forrása a feketeribizli-olaj és -mag vagy a borágóolaj. További infó itt.

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.