KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1780 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   gyógyszertárak   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   gyógyszertárak
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Linola Fett krém a száraz bőr kezelésére szolgáló, a kiszáradt bőrön alkalmazandó krém. Az ún. atópiás ekcéma (neurodermatitisz) enyhe‑közepesen súlyos, ismételten és/vagy tartósan (szubakut és krónikus) fennálló formáinak támogató kezelésére alkalmas.

• fokozza a bőr ellenálló képességét az irritáló és káros anyagokkal szemben
  • támogatja a bőr természetes regenerálódási folyamatát
  • csökkenti a bőrviszketést és a bőrpírt
  • víz-olaj emulzió 60%-os zsírtartalommal
  • tartósítószer-mentes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

katalinmester13

2018. június 11.

Gyermekorvos ajánlotta annak idején száraz bababőrre. Nem volt vészes a helyzet, gyorsan rendehozta a problémát. Nem is volt szükség az egész tubusra.
Évekig őrizgettem, majd elhasználtam testápolóként. Nagyon sűrű krém. Bizonyos területen inkább csak beletapogattam a bőrbe. Nem akartam nyúzni az egyébként is megereszkedésre hajlamos testrészt. :)
Zsíros, de mégsem sok. Nagyon bársonyossá, puhává tette a bőröm.
Nyilvánvaló, hogy normál bőrre nem való minden nap. Drága és melós bedolgozni a bőrbe.
Nagyon száraz bőrön nem tudom, hogy muzsikál, de nekem csodaszer.

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 11.

Zsíros, de mégsem sok. Nagyon bársonyossá, puhává tette a bőröm.
Nagyon száraz bőrön nem tudom, hogy muzsikál, de nekem csodaszer.