KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. szeptember 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

Kiszerelés: 8 ml

mariib

2013. május 23.

Amikor felkenem, csipos, bizsergeto erzes, ez par perc elteltevel elmulik. Ha minden nap ezt hasznalom, idovel egyre kevesbe intenziv ez a husito erzes.
Szepen kisimitja a szajon az apro rancokat, kellemes erzes viselni. Nekem a Guava Sexi arnyalat van meg, ez az egyik legsotetebb arnyalat, a tobbi szin kevesbe pigmentalt, inkabb vizes hatasu szajfenyek.

mariib
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.