KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   685 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Lilly drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annabee, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   Lilly drogéria
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az LLUMS spray-vel a körmök szuper gyorsan szárazak lesznek. Ideális 2 és annál több réteg körömlakk perceken belüli teljes megszárításához.

annabee

2018. március 16.

Tavaly vettem próbára, mert le volt árazva. Szeretek körmöt festeni, de kivárni, hogy megszáradjon, sajna nem sikerül mindig. Ez a spray viszont minimálisra csökkenti a száradási időt. A két vékonyan felvitt réteget 3-5 perc alatt kopogósra szárítja. A vastagabban felvitt vagy minta rajzolt körmöket pedig 7-12 perc alatt szárítja meg. Illata kellemes, nekem kicsit a görögdinnye és a baba púder egyvelegére hajaz. A körömre fújva olajos réteget képez, ami nem hagy foltot maga után. Amikor megszáradt az olaj, megszáradtak a körmeim is!

annabee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.