KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   685 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Lilly drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annabee, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   Lilly drogéria
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az LLUMS spray-vel a körmök szuper gyorsan szárazak lesznek. Ideális 2 és annál több réteg körömlakk perceken belüli teljes megszárításához.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

annabee

2018. március 16.

Tavaly vettem próbára, mert le volt árazva. Szeretek körmöt festeni, de kivárni, hogy megszáradjon, sajna nem sikerül mindig. Ez a spray viszont minimálisra csökkenti a száradási időt. A két vékonyan felvitt réteget 3-5 perc alatt kopogósra szárítja. A vastagabban felvitt vagy minta rajzolt körmöket pedig 7-12 perc alatt szárítja meg. Illata kellemes, nekem kicsit a görögdinnye és a baba púder egyvelegére hajaz. A körömre fújva olajos réteget képez, ami nem hagy foltot maga után. Amikor megszáradt az olaj, megszáradtak a körmeim is!

annabee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.