KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   65 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   márkakereskedés, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2017. október 25.

Ár:   65 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   márkakereskedés, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Hajvégfrissítő hajvágó gép azoknak, akik növesztik a hajukat és csupán a töredezett hajvégektől szeretnének megszabadulni.

• Hatékonyan távolítja el a sérült, töredezett, kettényílt hajvégeket, a hajhossz megtartása mellett
  • A haj gyorsabban nő, gyönyörűbbé és élettel telibbé válik
  • Nem a hajhosszból vág, hanem minden hajszál végéből
  • Az eredmény azonnali puha és selymes haj
  • Ajánlott legalább 6-8 hetente használni a szép és egészséges megjelenésű haj érdekében

Sindy6

2017. november 23.

Szia

Igen, nekem van. Én töltöttem fel a terméket, és azóta valóban lentebb mentek az árak.
Ez a készülék az évszázad terméke! Aki ezt feltalálta, minden elismerésem. Én fodrásznál próbáltam először, hajmosással és picike igazítással 8000 Ft ért. Azonnal szembe tűnő volt az eredménye,de láttam hogy maradt benne pár törött rész. ( nagyon sok törött hajam van, mivel ritkán járok fodrászhoz, inkább otthon vágtam mindig belőle)
Elhatároztam h veszek sajátot, árban visszajön, illetve tudom gyakrabban használni ( 8 hetente ajánlatos)
Először nehezen ment magamnak, de utána könnyű elsajátítani a technikát.
A hatása: Gyönyörű, fényes, szálkamentes haj.

Sindy6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Szia

Először nehezen ment magamnak, de utána könnyű elsajátítani a technikát.
A hatása: Gyönyörű, fényes, szálkamentes haj.

nonika92

2017. október 26.

van valakinek tapasztalata ? egy hazai webes fodrészkellékesbe láttam 35 ezerért!

nonika92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.