KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   34 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   márkakereskedés, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2018. január 5.

Ár:   34 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   márkakereskedés, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Hajvégfrissítő hajvágó gép azoknak, akik növesztik a hajukat és csupán a töredezett hajvégektől szeretnének megszabadulni.

• Hatékonyan távolítja el a sérült, töredezett, kettényílt hajvégeket, a hajhossz megtartása mellett
  • A haj gyorsabban nő, gyönyörűbbé és élettel telibbé válik
  • Nem a hajhosszból vág, hanem minden hajszál végéből
  • Az eredmény azonnali puha és selymes haj
  • Ajánlott legalább 6-8 hetente használni a szép és egészséges megjelenésű haj érdekében

bujdosokyra

2018. november 18.

A PANDA PIACos tesóját vettem meg.
Sok törött véget ott hagy - kb a 30-40%-át -, ollóval mindig rá kell segíteni és picit húzza is a hajat, DE tényleg nagyon ki lehet vele tolni az időt 2 hajvágás között. Nem csak a törött, hanem az egészséges hajvégeket is lecsippenti, de az a haj hosszán egyáltalán nem látszik.
Összességében örülök, hogy megvettem. 3-4 hetente használom és ami ott marad ollóval levágom. A végtelenségig persze nem lehet vele húzni az időt, mert az össze vissza vágása a haj alját egyenetlenné teszi. Az eredmény persze lehet, hogy jobb volna ha nem magamnak csinálnám, ha lesz mással tapasztalatom Update-elek. :))

bujdosokyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

A PANDA PIACos tesóját vettem meg.

Banszky

2018. szeptember 26.

Az olcsóbb változatát vettem meg és nem bántam meg. Tökéletesen "kiszedi" kizárólag a töredezett hajvégeket. Rendszeresen használom,hajamat is ápolom,főleg a hajvégeket. Így gyönyörű hatást lehet vele elérni. Selymes,csillogó,egészséges haj az eredménye. Minden forintot megért.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

zorica85

2018. szeptember 1.

Szuper gép, én végül az eredetit vettem meg, nem mertem az olcsóbbal rizikózni, mégis csak a hajamról van szó. :) Más kérdés, hogy kiderült felesleges, mert nem töredezett annyira a hajam, mint gondoltam. Viszont valóban egyszerű a használata akár otthon is, érdemes megvenni. Könnyen, gyorsan használható, nyilván egy valóban töredezett hajon látványosabb a végeredmény, de tényleg csak icipiciket vág le, a hosszon meg sem látszik. Megéri az árát szerintem, valószínűleg hosszú évekre hű társa az embernek, mert nagyon jól összerakott gép.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

kisizé

2018. május 9.

Én is az olcsóbb verziót vettem meg, 15 ezerért (bár szerintem ez pont az, csak van ahol túlárazva hirdetik 35-ért), jó kis masinának tűnik, bár még csak egyszer használtam. Mivel magamnak csináltam, ezért nem lett valami precíz, maradtak töredezett hajvégek (szerintem nem is tudja kiszedni mindet), de szépen látszott a tartályában, hogy sok csúnya hajvéget levágott :) a hajam is szebb lett a használata után, puhább, fényesebb, szóval eddig abszolút meg vagyok vele elégedve :) fogom még használni

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

Agnes004

2018. február 13.

Nagyon szeretem, hasznos kis találmány :) Viszont figyelni kell, hogy minidg szépen ki legyen fésülve a haj különben húzza picit illetve időigényes a használata dehát valamit valamiért. Még most is újravenném!

Agnes004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

bernikrém

2018. január 24.

Én is a fodrászomnál próbáltam,mindig gontot okozott a töredezett haj, mivel rendszeresen vasalom és göndörítem a hajamat. Gyorsan megvolt vele,és szép látványos eredményt kaptam, ami mág többszöri hajmosás után is finom puha hajvégekben mutatkozott meg.
4 pontot adokrá csak azért mert az árról nem tudok nyilatkozni én ajándékba kaptam tőle a kezelést, ám a készülék ára kicsit húzos, ellenben úgy gondolom megtérül :) Remélem updattel is jelentkezhetem majd :)

bernikrém
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

vikihollo

2018. január 24.

Szerintem szuper ez a gép! Ha valaki növeszteni szeretné a haját annak egy csoda lehet. Tenyleg csak a töredezett végeket szedi le. Az tény hogy a haj legvégén nem segít azon csak az olló, de egyébként nagyon szépen rendbe teszi a hajat. Néha random módon 1-1 hajszálat be csíp és kíméletlenül kitépni, de ezt úgy gondolom elnézi neki az ember mikor utána megtapogatja a haját. Nem egy 5 perces művelet megcsinàlni vele a hajat, de megéri. Kb olyan hangos mint egy átlagos epilátor. Legalábbis nekem az jut róla eszembe. Elgondolkoztam rajta, hogy vegyek-e magamnak, igazából 4 kezelés alatt vissza hozná az árát. Meglátjuk még 😁

vikihollo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

NyMirjam

2017. december 12.

4hónapja van meg.Havonta 1x használom és minden forintot megért!!!
IMÁDOM!!!!!!!.
Azóta nem voltam fodrásznál. Hajvagást azért nem helyettesíti,de eléggé ki lehet vele tolni a két fodrász közötti időt.
Hajam sokkal fényesebb és puhább lett ,könnyebb fésülni !
Többszöri használat után nagyon egyszerű vele dolgozni.Oda kell figyelni,hogy ne fogjunk bele sok hajat...többször átmegyek 1tincsen és utánna a gépet jól ki kell takarítani.
Összességében megéri az árát (35.000) belegondolva mennyit spórolok ezzel a kis csodával.
❤❤❤

NyMirjam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

4hónapja van meg.Havonta 1x használom és minden forintot megért!!!
IMÁDOM!!!!!!!.
Hajam sokkal fényesebb és puhább lett ,könnyebb fésülni !
❤❤❤

Sindy6

2017. december 1.

Igen, nekem van. Én töltöttem fel a terméket, és azóta valóban lentebb mentek az árak.
Ez a készülék az évszázad terméke! Aki ezt feltalálta, minden elismerésem. Én fodrásznál próbáltam először, hajmosással és picike igazítással 8000 Ft ért. Azonnal szembe tűnő volt az eredménye,de láttam hogy maradt benne pár törött rész. ( nagyon sok törött hajam van, mivel ritkán járok fodrászhoz, inkább otthon vágtam mindig belőle)
Elhatároztam h veszek sajátot, árban visszajön, illetve tudom gyakrabban használni ( 8 hetente ajánlatos)
Először nehezen ment magamnak, de utána könnyű elsajátítani a technikát.
A hatása: Gyönyörű, fényes, szálkamentes haj.

Sindy6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Először nehezen ment magamnak, de utána könnyű elsajátítani a technikát.
A hatása: Gyönyörű, fényes, szálkamentes haj.