Egyéb

Ár:   34 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   márkakereskedés, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2018. január 5.

Ár:   34 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   márkakereskedés, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Hajvégfrissítő hajvágó gép azoknak, akik növesztik a hajukat és csupán a töredezett hajvégektől szeretnének megszabadulni.

• Hatékonyan távolítja el a sérült, töredezett, kettényílt hajvégeket, a hajhossz megtartása mellett
  • A haj gyorsabban nő, gyönyörűbbé és élettel telibbé válik
  • Nem a hajhosszból vág, hanem minden hajszál végéből
  • Az eredmény azonnali puha és selymes haj
  • Ajánlott legalább 6-8 hetente használni a szép és egészséges megjelenésű haj érdekében

Ár: 10.000 , Eladó: Banszky
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Jászberény, fizetés: Személyes átvétel
Vattacukor1990

2018. december 25.

Ebben az évben ezt kértem születésnapomra. Pontosabban nem konkrétan ezt, hanem az olcsóbb verzióját a Pandapiacról.
Egy megváltás nekem ez a kütyü. Imádom a hajamat és ezelőtt képes voltam akár egyenként levagdosni a töredezett végeket, amikor itt-ott megláttam párat. Volt, amikor órákig szórakoztam vele. Erre már nincs szükség, mert megcsinálja helyettem ez a gép sokkal rövidebb idő alatt.
Alaposan kifésülöm a hajamat, különben elakad benne a gép. Egész vékony tincseket fogok bele, mert úgy végez igazán alapos munkát. Egy tincsen többször is át lehet menni. Az én nagyon hosszú, de nem sűrű hajamat 35-40 perc alatt szoktam megcsinálni vele. Körülbelül másfél havonta ismétlem meg a műveletet. Nem bonyolult a használata, pár alkalom után bele lehet tanulni. Szerintem megéri az árát és néhány használat után megtérül.

Vattacukor1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

TheNancy07

2018. december 17.

UPDATE: Megérkezett! :) Elsőre, amikor kicsomagoltam elég gagyinak tűnt bevallom, de hát úgy voltam vele, hogyha csak párszor is sikerül alkalmaznom, akkor megérte. :D Egyből ki is próbáltam, amint haza értem. Nem csalódtam, imádom! Nagyon sok törött részt szedett le, és egységesebb, puhább lett a hajam. És nem értem, hogy az a fodrász mitől tépte a hajamat vele......... Ámulok-bámulok, lesz még szép hajam megint, többet nem szőkítek... :)) Fodrászhoz se nagyon fogok már ezek után járni, hogyha otthon a saját szemem láttára meg tudom magamnak csinálni fájdalommentesen :o

Huehuehuehue Te jó ég! Itt olvastam, hogy hol lehet beszerezni olcsóbban. Köszönöm Nektek!
Először 5 ezerért csináltattam meg, alig találtam olyan fodrászatot, ahol ez a gép volt. Pedig tényleg leszedett a törött végekből, sokkal jobban nézett ki a hajam összképe. Azért nem mentem vissza oda, ahol először csinálták, mert nagyon bunkón viselkedtek velem... Közölték, hogy semmi baja a hajamnak és jobb lenne, ha mással is foglalkoznék, mint a hajam. Tessék?:D Na mindegy, nyilván oda többet nem mentem vissza, pedig elégedett voltam a géppel. Aztán találtam egy másik szalont, ahol végre volt ez a gép, sőt még olcsóbb is volt. Mindig jó érzés volt, hogy eltüntette a törött végeket, de azért még így is volt benne, tehát nem volt 100%-os. Legszívesebben kivettem volna a kezéből és magam csináltam volna. :D Legutóbb valami új fodrász lányhoz kerültem, na az eléggé fapofával csinálta végig ezt a kezelést, és még húzta nagyon is a hajam, nem igazán törődött azzal, hogy már könnyezek :D... Majd valami okból kifolyólag rákerestem itt is, hogy nektek mi a véleményetek, és ebből a felbuzdulásból rendeltem is egyet a pandapiacról. Így elejét tudom venni a töredezett hajvégeimnek. Az árát sokszorosan vissza fogja hozni, hogy sűrűbben tudom majd használni, mert szerintem 4 havonta kell a hajamnak! :)

TheNancy07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

bujdosokyra

2018. november 18.

A PANDA PIACos tesóját vettem meg.
Sok törött véget ott hagy - kb a 30-40%-át -, ollóval mindig rá kell segíteni és picit húzza is a hajat, DE tényleg nagyon ki lehet vele tolni az időt 2 hajvágás között. Nem csak a törött, hanem az egészséges hajvégeket is lecsippenti, de az a haj hosszán egyáltalán nem látszik.
Összességében örülök, hogy megvettem. 3-4 hetente használom és ami ott marad ollóval levágom. A végtelenségig persze nem lehet vele húzni az időt, mert az össze vissza vágása a haj alját egyenetlenné teszi. Az eredmény persze lehet, hogy jobb volna ha nem magamnak csinálnám, ha lesz mással tapasztalatom Update-elek. :))

bujdosokyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

A PANDA PIACos tesóját vettem meg.

Banszky

2018. szeptember 26.

Az olcsóbb változatát vettem meg és nem bántam meg. Tökéletesen "kiszedi" kizárólag a töredezett hajvégeket. Rendszeresen használom,hajamat is ápolom,főleg a hajvégeket. Így gyönyörű hatást lehet vele elérni. Selymes,csillogó,egészséges haj az eredménye. Minden forintot megért.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

zorica85

2018. szeptember 1.

Szuper gép, én végül az eredetit vettem meg, nem mertem az olcsóbbal rizikózni, mégis csak a hajamról van szó. :) Más kérdés, hogy kiderült felesleges, mert nem töredezett annyira a hajam, mint gondoltam. Viszont valóban egyszerű a használata akár otthon is, érdemes megvenni. Könnyen, gyorsan használható, nyilván egy valóban töredezett hajon látványosabb a végeredmény, de tényleg csak icipiciket vág le, a hosszon meg sem látszik. Megéri az árát szerintem, valószínűleg hosszú évekre hű társa az embernek, mert nagyon jól összerakott gép.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

kisizé

2018. május 9.

Én is az olcsóbb verziót vettem meg, 15 ezerért (bár szerintem ez pont az, csak van ahol túlárazva hirdetik 35-ért), jó kis masinának tűnik, bár még csak egyszer használtam. Mivel magamnak csináltam, ezért nem lett valami precíz, maradtak töredezett hajvégek (szerintem nem is tudja kiszedni mindet), de szépen látszott a tartályában, hogy sok csúnya hajvéget levágott :) a hajam is szebb lett a használata után, puhább, fényesebb, szóval eddig abszolút meg vagyok vele elégedve :) fogom még használni

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

Agnes004

2018. február 13.

Nagyon szeretem, hasznos kis találmány :) Viszont figyelni kell, hogy minidg szépen ki legyen fésülve a haj különben húzza picit illetve időigényes a használata dehát valamit valamiért. Még most is újravenném!

Agnes004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

bernikrém

2018. január 24.

Én is a fodrászomnál próbáltam,mindig gontot okozott a töredezett haj, mivel rendszeresen vasalom és göndörítem a hajamat. Gyorsan megvolt vele,és szép látványos eredményt kaptam, ami mág többszöri hajmosás után is finom puha hajvégekben mutatkozott meg.
4 pontot adokrá csak azért mert az árról nem tudok nyilatkozni én ajándékba kaptam tőle a kezelést, ám a készülék ára kicsit húzos, ellenben úgy gondolom megtérül :) Remélem updattel is jelentkezhetem majd :)

bernikrém
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

vikihollo

2018. január 24.

Szerintem szuper ez a gép! Ha valaki növeszteni szeretné a haját annak egy csoda lehet. Tenyleg csak a töredezett végeket szedi le. Az tény hogy a haj legvégén nem segít azon csak az olló, de egyébként nagyon szépen rendbe teszi a hajat. Néha random módon 1-1 hajszálat be csíp és kíméletlenül kitépni, de ezt úgy gondolom elnézi neki az ember mikor utána megtapogatja a haját. Nem egy 5 perces művelet megcsinàlni vele a hajat, de megéri. Kb olyan hangos mint egy átlagos epilátor. Legalábbis nekem az jut róla eszembe. Elgondolkoztam rajta, hogy vegyek-e magamnak, igazából 4 kezelés alatt vissza hozná az árát. Meglátjuk még 😁

vikihollo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

NyMirjam

2017. december 12.

4hónapja van meg.Havonta 1x használom és minden forintot megért!!!
IMÁDOM!!!!!!!.
Azóta nem voltam fodrásznál. Hajvagást azért nem helyettesíti,de eléggé ki lehet vele tolni a két fodrász közötti időt.
Hajam sokkal fényesebb és puhább lett ,könnyebb fésülni !
Többszöri használat után nagyon egyszerű vele dolgozni.Oda kell figyelni,hogy ne fogjunk bele sok hajat...többször átmegyek 1tincsen és utánna a gépet jól ki kell takarítani.
Összességében megéri az árát (35.000) belegondolva mennyit spórolok ezzel a kis csodával.
❤❤❤

NyMirjam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

4hónapja van meg.Havonta 1x használom és minden forintot megért!!!
IMÁDOM!!!!!!!.
Hajam sokkal fényesebb és puhább lett ,könnyebb fésülni !
❤❤❤