KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mercibalint99, Módosítva: 2018. július 10.

Kategória:   Hajápolók

A Magic Bright tápláló és fényesítő krém egy olyan rendkívül intenzív tápláló krém, ami puhává, könnyen kifésülhetővé és gyönyörű fényessé varázsolja a hajat. Már az első használat után érezni fogod a svájci alma (Malus Domestica) héja alól kinyert aktív növényi őssejtek tápláló, regeneráló és fényesítő hatását. A haj visszakapja egészséges fényét, puha tapintását, selymes felszínét és könnyű kifésülhetőségét.

mercibalint99

2018. július 3.

Hajfestés után használtam először és nagyon meglepett. Olyankor mindig csontszáraz a hajam és napok kellenek, mire helyrejön valamennyire. Ettől a hajvégápolótól viszont rögtön fényes és élettel teli lett a hajam. Imádom.

mercibalint99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane