Egyéb

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mercibalint99, Módosítva: 2018. július 10.

Kategória:   Hajápolók

A Magic Bright tápláló és fényesítő krém egy olyan rendkívül intenzív tápláló krém, ami puhává, könnyen kifésülhetővé és gyönyörű fényessé varázsolja a hajat. Már az első használat után érezni fogod a svájci alma (Malus Domestica) héja alól kinyert aktív növényi őssejtek tápláló, regeneráló és fényesítő hatását. A haj visszakapja egészséges fényét, puha tapintását, selymes felszínét és könnyű kifésülhetőségét.

Ár: 3000+posta , Eladó: floraligeti
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyesen vagy előre utalással
DawnMelody

2019. február 2.

Már majdnem írtam egy negatív értékelést, mikor is észrevettem a már itt lévő véleményekben, hogy csak kis mennyiséget szabad felvinni. Én több pumpálásnyit oszlattam el a hajamon és nem is azt vettem észre, hogy ragad, hanem hogy drótszerűek vaskossá változtatta az amúgy puha hajam. Ahogy kisebb mennyiséget kezdtem el használni, ez egyből megszűnt és semmi gond nem volt vele. Mivel előtte is fényes és puha volt a hajam, így csak annyi különbséget vettem észre, hogy még valamivel több fénye lett. így ez abszolút pozitív.

DawnMelody
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

OrosziEszti

2019. január 31.

Hajmosás után szoktam egy nagyon keveset a hajvégeimre felvinni. Erős szálú dús hajam van, a hajvégeim is szép állapotban vannak. A hajam könnyen fésülhető lesz tőle, viszont egy extra fényes réteget kap, amitől sötétebbnek is tűnik és mintha kicsit zsírosabb lenne. Pedig próbálom teljesen eloszlatni és csak minimálisat használni belőle. Az illatát viszont nagyon szeretem.

OrosziEszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

evciike

2018. december 27.

Nem rég kezdtem el használni és valóban nem szabad sokat használni belőle keveset el kell oszlatni a hajvégeken, ha picit többet raksz akkor ragacsos érzetet ad.... Kellemes csalódás nekem.
Nagyon finom az illata puhává teszi a hajat! :)

evciike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Nagyon finom az illata puhává teszi a hajat! :)

Szirisz

2018. november 6.

Update2: Egy ideig hanyagoltam, haragudtam rá, hogy nem vàlt be napi hasznàlatban.Aztàn egy hirtelen ötlettől vezérelve hajmosàs után a nedves hajamat (csak a haj hosszàt, fejbőrt nem) bekentem vele, egész konkrétan 2 pumpàlàsnyit a hosszú hajamra. Nagyon szépen ki lehet fésülni a hajam tőle, ez után erre fogom használni.

Update:Nem igazán vagyok elégedett.Kipróbàltam napi hasznàlatban.Nekem iszonyatosan kócolódik tőle a hajam és nem mondhatom, hogy tapasztalok hosszútàvon pozitív hatàst :-/

Reggelente hajolajat szoktam a hajvégeimre kenni kicsit, hogy ne legyen annyira szàraz és sprőd. Gondoltam ezzel próbàt teszek most,épp tegnap érkezett meg postàn. Hirtelen meglepődtem, hogy ez krém,eddig le sem esett. Nagyon szépen beszívódott, kb 3 mogyorónyit kentem a copfomra(hàtközépig érő hajam van). Pillanatnyilag meg vagyok elégedve, majd írok update-et.

Szirisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

PfNora

2018. augusztus 26.

Nekem nagyon bevált! Hajmosas után egyet szoktam belőle nyomni és rakenni a hajamra. Az illata isteni, és sokáig fényes és puha a hajam tőle. Viszont mikor sokat tettem belőle össze ragadt és lapos volt, szóval a mennyiséggel finoman kell bánni, viszont ajánlom bátran!

PfNora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

ppetra000000

2018. július 30.

Hajmosás után nem a legmegfelelőbb termék. Viszont mikor már 1-2 napos a hajad érdemes rákenned a végére, mert egyáltalán nem lesz tőle száraz,sprőd a hajad.

ppetra000000
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

mercibalint99

2018. július 3.

Hajfestés után használtam először és nagyon meglepett. Olyankor mindig csontszáraz a hajam és napok kellenek, mire helyrejön valamennyire. Ettől a hajvégápolótól viszont rögtön fényes és élettel teli lett a hajam. Imádom.

mercibalint99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane