Egyéb

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mercibalint99, Módosítva: 2018. július 10.

Kategória:   Hajápolók

A Magic Bright tápláló és fényesítő krém egy olyan rendkívül intenzív tápláló krém, ami puhává, könnyen kifésülhetővé és gyönyörű fényessé varázsolja a hajat. Már az első használat után érezni fogod a svájci alma (Malus Domestica) héja alól kinyert aktív növényi őssejtek tápláló, regeneráló és fényesítő hatását. A haj visszakapja egészséges fényét, puha tapintását, selymes felszínét és könnyű kifésülhetőségét.

Szirisz

2018. szeptember 19.

Reggelente hajolajat szoktam a hajvégeimre kenni kicsit, hogy ne legyen annyira szàraz és sprőd. Gondoltam ezzel próbàt teszek most,épp tegnap érkezett meg postàn. Hirtelen meglepődtem, hogy ez krém,eddig le sem esett. Nagyon szépen beszívódott, kb 3 mogyorónyit kentem a copfomra(hàtközépig érő hajam van). Pillanatnyilag meg vagyok elégedve, majd írok update-et.

Szirisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

PfNora

2018. augusztus 26.

Nekem nagyon bevált! Hajmosas után egyet szoktam belőle nyomni és rakenni a hajamra. Az illata isteni, és sokáig fényes és puha a hajam tőle. Viszont mikor sokat tettem belőle össze ragadt és lapos volt, szóval a mennyiséggel finoman kell bánni, viszont ajánlom bátran!

PfNora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

ppetra000000

2018. július 30.

Hajmosás után nem a legmegfelelőbb termék. Viszont mikor már 1-2 napos a hajad érdemes rákenned a végére, mert egyáltalán nem lesz tőle száraz,sprőd a hajad.

ppetra000000
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

mercibalint99

2018. július 3.

Hajfestés után használtam először és nagyon meglepett. Olyankor mindig csontszáraz a hajam és napok kellenek, mire helyrejön valamennyire. Ettől a hajvégápolótól viszont rögtön fényes és élettel teli lett a hajam. Imádom.

mercibalint99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane