KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   16 490 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kovacsnikoletta92, Módosítva: 2018. június 26.

Ár:   16 490 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Magic Wind egy olyan hajszárító, mely egyesíti a fodrász szalon minőséget és az otthoni hajápolást. A Magic Wind egy átlagos hajszárítónál sokkal több, hiszen a professzionális fodrászatokban használt készülékekhez hasonlóan, ebben is AC motor dolgozik. A nagyteljesítményű belső mellé ionos technológia társul, mely a minőségi hajszárítás "must-have"-je.

• Szupergyors hajszárítás: az iontechnológiás hajszárító gyorsabban szárítja fel a vizet, így kevesebb ideig tesszük ki hajunkat a káros hőhatásoknak.
  • Csökkent elektrosztatikusság: a Magic Wind hajszárító tökéletes egyensúlyba hozza az ionokat és nem roncsolja a haj szerkezetét, így a szárítás után sokak által jól ismert szálló haj nem jelentkezik.
  • Kevesebb kence: ez a hajszárító amellett, hogy nem károsítja a hajat, még ápolja is a szálak szerkezetét, így kevesebb hajápolási terméket kell használnod.
  • Pihe-puha haj: az ionok segítenek bezárni a nedvességet a haj szerkezetébe, így az puhább és fényesebb lesz, mint más hagyományos (nem ionos) hajszárítók használatával.
  • Extra fény: a rövid szárítási időnek és a hidratálásnak köszönhetően a haj nem szárad ki, egészséges fénnyel csillog.

Innn

2018. július 27.

Ajándékba kaptam valamelyik nagy csomag megvásárlásakor, valószínűleg nem vettem volna meg. Szálló haj valóban nincs, de ezen kívül semmi érdekeset nem vettem észre rajta.
Bár, nekem göndör és hosszú hajam van, így lényegesen sok idő a szárítás, de az is lehet, hogy a rövidebb hajat nagyon gyorsan meg lehet vele szárítani.

Innn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.