KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   16 490 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kovacsnikoletta92, Módosítva: 2018. június 26.

Ár:   16 490 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Magic Wind egy olyan hajszárító, mely egyesíti a fodrász szalon minőséget és az otthoni hajápolást. A Magic Wind egy átlagos hajszárítónál sokkal több, hiszen a professzionális fodrászatokban használt készülékekhez hasonlóan, ebben is AC motor dolgozik. A nagyteljesítményű belső mellé ionos technológia társul, mely a minőségi hajszárítás "must-have"-je.

• Szupergyors hajszárítás: az iontechnológiás hajszárító gyorsabban szárítja fel a vizet, így kevesebb ideig tesszük ki hajunkat a káros hőhatásoknak.
  • Csökkent elektrosztatikusság: a Magic Wind hajszárító tökéletes egyensúlyba hozza az ionokat és nem roncsolja a haj szerkezetét, így a szárítás után sokak által jól ismert szálló haj nem jelentkezik.
  • Kevesebb kence: ez a hajszárító amellett, hogy nem károsítja a hajat, még ápolja is a szálak szerkezetét, így kevesebb hajápolási terméket kell használnod.
  • Pihe-puha haj: az ionok segítenek bezárni a nedvességet a haj szerkezetébe, így az puhább és fényesebb lesz, mint más hagyományos (nem ionos) hajszárítók használatával.
  • Extra fény: a rövid szárítási időnek és a hidratálásnak köszönhetően a haj nem szárad ki, egészséges fénnyel csillog.