Egyéb

Ár:   16 490 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kovacsnikoletta92, Módosítva: 2018. június 26.

Ár:   16 490 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Magic Wind egy olyan hajszárító, mely egyesíti a fodrász szalon minőséget és az otthoni hajápolást. A Magic Wind egy átlagos hajszárítónál sokkal több, hiszen a professzionális fodrászatokban használt készülékekhez hasonlóan, ebben is AC motor dolgozik. A nagyteljesítményű belső mellé ionos technológia társul, mely a minőségi hajszárítás "must-have"-je.

• Szupergyors hajszárítás: az iontechnológiás hajszárító gyorsabban szárítja fel a vizet, így kevesebb ideig tesszük ki hajunkat a káros hőhatásoknak.
  • Csökkent elektrosztatikusság: a Magic Wind hajszárító tökéletes egyensúlyba hozza az ionokat és nem roncsolja a haj szerkezetét, így a szárítás után sokak által jól ismert szálló haj nem jelentkezik.
  • Kevesebb kence: ez a hajszárító amellett, hogy nem károsítja a hajat, még ápolja is a szálak szerkezetét, így kevesebb hajápolási terméket kell használnod.
  • Pihe-puha haj: az ionok segítenek bezárni a nedvességet a haj szerkezetébe, így az puhább és fényesebb lesz, mint más hagyományos (nem ionos) hajszárítók használatával.
  • Extra fény: a rövid szárítási időnek és a hidratálásnak köszönhetően a haj nem szárad ki, egészséges fénnyel csillog.

laszlobrigi04

2018. december 6.

Szerintem maga a katasztrófa. Szálkás, szálló lesz a hajam, hiába nem melegfokozattal szárítom. Más hajszárítóval 10 perc a szárítás, ezzel legalább fél óra, és amilyen nehéz a készülék, beáll a nyakam, a hátam, a fülem cseng tőle, olyan hangos. Sajnos a többi Magic Hair termékhez hasonlóan ez is teljes pénzkidobás.

laszlobrigi04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

canyon

2018. november 23.

Rendelésem mellé kaptam ajándékba. Szeretem, hogy gyorsan megszárítja a hajam, viszont tényleg nehéz a készülék. Puha és fényes a hajam, de nem tudom mennyi köze van ennek a hajszárítóhoz. Ami elégedetlenné tesz, az a garancia. Egy hét használat után szikrázik egyet a hőmérséklet szabályzó ha állítom, de nem cserélték ki! Ezt használom, de nem venném újra. Rettentő hangos, panelban az egész lépcsőház hallja, hogy én épp hajat szárítok! Ha beszárítom a hajam formára nehéz tartani a gépet.

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

csocsi36

2018. november 23.

Nagyon szeretem, tényleg gyorsan megszárad a hajam tőle + nagyon fényes lesz. Viiiiiszoooont szerintem a súlya elég nehéz és a bekapcs/kikapcs gomb nagyon érzékeny és miközben megfogom és dugom be konektorba addigra már benyomtam a gombot és szivrohamot kapok kb mindig amikor hirtelen elindul:D meg néha hajszáritás közben ki is kapcsolom... ez lehet az én bajom, hogy rossz helyen fogom, de eddig nem volt gond, nem először száritok hajat :DD

csocsi36
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

Innn

2018. július 27.

Ajándékba kaptam valamelyik nagy csomag megvásárlásakor, valószínűleg nem vettem volna meg. Szálló haj valóban nincs, de ezen kívül semmi érdekeset nem vettem észre rajta.
Bár, nekem göndör és hosszú hajam van, így lényegesen sok idő a szárítás, de az is lehet, hogy a rövidebb hajat nagyon gyorsan meg lehet vele szárítani.

Innn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.