KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, White Hair szalon   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MagicS, Módosítva: 2017. november 13.

Kiszerelés:   40 db
Lelőhely:   online, White Hair szalon
Kategória:   Szépségvitaminok

A 3-as hatású Magic Hair Splash eper vagy citrom ízű szépségital hozzájárul a bőr egészséges állapotához, erősíti és megóvja a körmöket a berepedezéstől. 14 értékes összetevőjének köszönhetően a haj akár kétszer gyorsabban nőhet és jelentősen csökkenti a hajhullást. A pezsgőtabletta bővelkedik Biotinban, B-komplex vitaminokban, A-vitaminban, D-vitaminban, Cinkben, Szelénben és a haj keratinját felépítő L-cisztin és L-metionin aminosavakban.

Az alábbi hatások várhatóak a kúraszerű alkalmazás során:

• Erősíti a körmöket, így körmeid nem fognak letörni.
  • Javítja bőröd állapotát
  • Elősegíti, hogy a haj gyorsabb növekedésnek induljon
  • Csökkenti a hajhullást és segíti megállítani a hajvesztést
  • Megerősíti a hajszálakat, így megelőzheted a hajtöredezést

Összetevők: savtartalmú szabályozók: citromsav, nátrium-karbonát; nedvesítő anyag: szorbit; pantoténsav, (kalcium-D- patotenát); céklapor; ízesítők; emulgeálószerek: polivinil-pirrolidon, polietilénglikol; cink; édesítőszerek: szacharin, ciklamátok; szelén (nátrium-szelenát); A-vitamin (retinil-acetát); B12-
vitamin (cianokobalamin); B6-vitamin (piridoxin-hidroklorid); Lcystine; L-metionin; B1-vitamin (tiamin-hidroklorid); B2-vitamin (riboflavin); Niacin (niacinamide); D3-vitamin (cholecalciferol); Biotin (D-biotin); Folsav (pteroil-mono- glutaminsav).

Briess

2018. február 13.

Pontosan holnap lesz egy hete, hogy elkezdtem szedni a pezsgőtablettát. Igazából azért rendeltem ezt és nem a kapszulát mert tudom, hogy ha valami nem ízlik és naponta be kell venni azt úgyis elfelejtem. Szerencsére ez minden nap eszembe jut, mert egész finom, főleg az epres változata. Valentin napi akció keretén belül rendeltem és így a 2 hónapos adag egy áráért volt, amit egész elfogadhatónak találtam. Változást eddig nem nagyon érzek, csak annyi baj van, hogy az arcom eléggé kipattogott. Régebben is volt, hogy csak úgy magától kipattogott az arcom, úgyhogy egyenlőre szedem tovább és ha nem múlnak a pattik akkor biztosan nem rendelem meg többet, viszont ezt már végigszedem ha elkezdtem. Még jelentkezem majd, hogy valami változás állt-e be a hajammal kapcsolatban.

Briess
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

BerryAnNa

2018. február 2.

Bő 10 éve nagyon hullik a hajam. Mindent, de tényleg mindent kivizsgáltattam már. Ennek ellenére igyekszem figyelni az étkezesre, mert olvastam, hogy a fehérliszt és cukor rásegíthet a hajhullásra. PCOt nem diagnosztizáltak, de nem árt odafigyelni az étkezésre. Viszont a hajam már nem nőtt úgy, babahajam se lett. Egészen addig amíg el nem kezdtem inni a MH Splash-t. 1x3 havit szedtem fel és látványos a változás. Gyorsan be is szereztem a következő kúrához a pezsitabikat. ❤️

BerryAnNa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Tincu01

2018. január 16.

Én azt vettem észre, hogy másnapra mindig csúnya, gyulladt pattanások jönnek ki az arcomon, ami nagy csalódás, mert ellenben a kapszula helyre tette a bőröm... Megpróbálom rávenni magam, hogy minden nap igyak egyet, de sajnos nem sok esélyt látok egyelőre a javulásra... :(

Tincu01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

Mercicke

2018. január 8.

December 24-én kezdtem el szedni. Azóta is látványos a változás a hajamon, a hosszát tekintve. Én sajnos nem érzem, hogy kevésbé töredezett vagy erősebb lenne, de elsősorban nem is ezért vettem. Eddig meg vagyok vele elégedve, a későbbiekben update-elek, hogy mi lett az eredmény. :)

Mercicke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Scara

2018. január 2.

Lassan már 1 éve figyelgetem a reklámokat, beszámolókat, de mivel a termék kapott hideget-meleget, nem volt bizalmam kipróbálni.
Hátrány volt eddig az is, hogy nem szeretem a tablettákat, így a pezsgőtabletta verziónak nagyon megörültem.
Most viszont megfogtak a Black Friday akcióval, mert még ha csak egy túlárazott multivitamin, akkor is megéri ezen az áron a 2 tubus (40 adag) pezsgőtabletta, hiszen egy minőségi multivitamin is kerül nagyjából ennyibe.
Ma érkezett meg a rendelés, az epres ízűt próbáltam ki elsőnek és meglepően finom íze van - illetve mondjuk úgy, hogy ittam már ennél borzalmasabb vitamin pezsgőtablettákat is.
Amint letelik a 40 nap, beszámolok az eredményről - kivéve ha holnap reggelre földig érő hajzuhataggal ébredek, mert akkor azonnal írok :) :) (Nov. 29.)

Update (Dec.6.): 1 hete szorgalmasan iszom naponta a pezsgőtabit, mellette csak magnéziumot szedek, új haj- és bőrápolási terméket nem vezettem be a napi rutinomba. Ez fontos, hogy tényleg a termék hatását tudjam megfigyelni :)
Nos, 1 hét alatt azt vettem észre, mintha a bőröm egységesebb kinézetű lenne, kevesebb sminkre van szükség az álmos reggeleken. Természetesen hajnövekedést nem vettem észre ilyen rövid idő alatt, viszont 2-3 napja kevesebb hajformázó szerre van szükségem ahhoz, hogy a hajamnak jobb tartása legyen és valahogy kezelhetőbb is. Szerencsére étvágyban nem okozott változást a pezsgőtabletta. Folyt. köv.

Update 2 (Dec.22.): Az utóbbi hetekben felváltva szedem a kapszulát és az italt. Minden elismerésem a terméknek, komolyan. Évek óta szenvedtem a hajam állapotával, mert az összes sampon irritálta a fejbőrömet, ami mesterséges illatanyagot tartalmazott. Csak bio samponokat használhattam, de azoktól sosem volt szép igazán a hajam. Nos, ennek vége :) Bátran használhatok ami csak megtetszik, ugyanis semmi viszketés, semmi irritáció. A hajam láthatóan erősebb, puhább és kezelhetőbb lett.
Valószínűnek tartom, hogy a nagy mennyiségű biotin a felelős a látványos változásért, mert más vitaminhiányom nem volt. Évente 2x nézetek teljes vérképet (igen, közepes erősségű hypochondria :) ), így vitaminhiány kizárt. Találtam más magas biotin tartalmú készítményt is, ami fele ennyibe kerül, de amíg ezt lehet kapni sokszor akcióban, addig jobban megéri és nem váltom le. Megérdemli az 5 csillagot.

Update 3 (2018. Jan.2.): Sajnos egy idő után azt vettem észre, hogy az emésztésemnek nem tesz túl jót és ha kihagytam 1-2 napot, akkor jobban voltam. Találtam egy másik hajvitamint, ami bár nincs égen-földön reklámozva, mégis hasonlóak az összetevők. Abban valamennyivel több biotin van és a többi vitaminnak csak a napi szükséglet 100-120%-a, nem pedig többszázszorosa. Remélem ezzel sikerül szinten tartani a hajnövekedésem anélkül, hogy minden mással túlterhelném a szervezetem, ami tisztítókúrát eredményez. A magamon tapasztalt mellékhatása miatt levonok 2 csillagot, mert bár a hajammal tényleg csodát tett, a közérzetemen határozottan rontott.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Andrea17

2017. december 16.

1,5 hete kezdtem el inni a pezsgőtablettát, és azóta a hajam sokkal könnyebben kezelhető. Az íze más pezsgőtablettákhoz viszonyítva kifejezetten jó, és már a hajam is elkezdett nőni. Nagyon remélem hogy be fog válni. Most rendeltem meg hozzá a kapszulát is, meglátjuk hogy a kombó milyen hatással lesz a hajamra.

Andrea17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 16.

dorinahezso

2017. december 8.

Épp egy ilyet iszogatok. Nem régen vettem, mert a kapszulákkal nagyon meg voltam elégedve és azt gondoltam, hogy akkor miért ne kombináljam.
Az íze nekem kicsit mű, viszont pozitív, hogy nem poros az íze mint a régi pezsgőtabiké amiket nehezemre esett meginni és a citrom nem szúrós citrom ízű, hanem jobb.
A hatásáról majd beszámolok, mivel a tablettát is szedem mellette, valószínűleg nem lesz áttörés, de nekem az is nagyon jó, ha minden marad a mostani állapotban :)

dorinahezso
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.