KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, White Hair szalon   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MagicS, Módosítva: 2017. november 13.

Kiszerelés:   40 db
Lelőhely:   online, White Hair szalon
Kategória:   Szépségvitaminok

A 3-as hatású Magic Hair Splash eper vagy citrom ízű szépségital hozzájárul a bőr egészséges állapotához, erősíti és megóvja a körmöket a berepedezéstől. 14 értékes összetevőjének köszönhetően a haj akár kétszer gyorsabban nőhet és jelentősen csökkenti a hajhullást. A pezsgőtabletta bővelkedik Biotinban, B-komplex vitaminokban, A-vitaminban, D-vitaminban, Cinkben, Szelénben és a haj keratinját felépítő L-cisztin és L-metionin aminosavakban.

Az alábbi hatások várhatóak a kúraszerű alkalmazás során:

• Erősíti a körmöket, így körmeid nem fognak letörni.
  • Javítja bőröd állapotát
  • Elősegíti, hogy a haj gyorsabb növekedésnek induljon
  • Csökkenti a hajhullást és segíti megállítani a hajvesztést
  • Megerősíti a hajszálakat, így megelőzheted a hajtöredezést

Összetevők: savtartalmú szabályozók: citromsav, nátrium-karbonát; nedvesítő anyag: szorbit; pantoténsav, (kalcium-D- patotenát); céklapor; ízesítők; emulgeálószerek: polivinil-pirrolidon, polietilénglikol; cink; édesítőszerek: szacharin, ciklamátok; szelén (nátrium-szelenát); A-vitamin (retinil-acetát); B12-
vitamin (cianokobalamin); B6-vitamin (piridoxin-hidroklorid); Lcystine; L-metionin; B1-vitamin (tiamin-hidroklorid); B2-vitamin (riboflavin); Niacin (niacinamide); D3-vitamin (cholecalciferol); Biotin (D-biotin); Folsav (pteroil-mono- glutaminsav).

biuska652

2018. október 15.

Szerintem próbáljátok ki, ha még nem hisztek a csodákban. Én is kétkedve álltam hozzá, mert már kipróbáltam jó pár hajnövesztő szert -drágábbat, olcsóbbat is - de mióta szedem a Kapszulát a pezsgőtablettával felváltva mondhatni 3hét után már látszik hogy több és egészségesebb a hajam!!

biuska652
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

LynKat

2018. szeptember 28.

Tíz napja szedem a kapszulát és a pezsgőtablettát. Hajnövekedést egyelőre nem tapasztaltam. Hozzáteszem tíz nappal ezelőtt levágattam 1 centit a hajamból, eléggé töredezett volt már.
Az egyik legnagyobb vàgyam a hosszú haj :) Most még sajnos csak félhosszúnak nevezhetem. Amint tehetem,a közeljövőben póthajat fogok viselni. Nincs már türelmem a hajnövesztéshez. Húsz éve vágyom a hosszú hajra. De ugyebár nem árt erősíteni a hajamat. Mert a póthaj bizony húzni fogja. Addigra legyen erős a saját hajam szerkezete.
Mindazonáltal ilyen rövid idő alatt is tapasztaltam pozitív hatásokat. :) Sokkal fényesebb ès puhább a hajam, egyre kevésbé töredezik a vège.
Úgyhogy én nagyon légedett vagyok. :)
Ja és megjegyzem, hogy nem kamu a véleményem. Nem áll szándékomban fényezni ezt a céget. Éppen elég erős a marketingjük. És vannak elegen, akik sztárolják.
Engem csak az érdekel, hogy továbbra is táplálja a hajamat belülről. És mint mondtam, az egyik legnagyobb vágyam a hosszú haj. A póthaj tökéletes lesz-reményeim szerint-amíg a saját hajam nem éri el a vágyott hosszt.

LynKat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Úgyhogy én nagyon légedett vagyok. :)

viszizsani

2018. szeptember 20.

120 napon keresztül egyik nap kapszulát szedtem a másik nap ezt a formulát ittam eper ízben... jobb lett volna, ha rendelek citromos ízben is, mert a végére már untam az ízét, de igazán megérte, érezhetően és láthatóan gyorsabban nőtt a hajam

viszizsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

CsabaCsaba

2018. szeptember 20.

Barátnőmmel közösen ruháztunk be egy 120 napos kúrára, elég jó áron kijött kettőnknek.
Mivel neki is és nekem is hullik a haja, ártani nem árthat...gondoltuk! Amit nekem használt: a kopasz fejemen kis pihék jelentek meg, ami nekem már nagy eredmény, a barátnőmnek teljesen megállt a hajhullása és még növekedésnek is indult a haja, bár az nem annyira látványosan

CsabaCsaba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Innn

2018. július 27.

Ugyanolyan, mint a kapszula: zseniális.
Talán annyi a bibi vele, de persze ez nem a hatására vonatkozik, hogy az íze, ha nem isszuk meg azonnal, borzasztó lesz. :D
Bár, a kapszulának is van egy kicsi fura íze, de engem pl ez nem nagyon izgat. Kárpótol a szép haj.

Innn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Ugyanolyan, mint a kapszula: zseniális.

blackberry

2018. július 1.

Egy hónapja iszom a pezsgőtablettákat. Az eddigi tapasztalatok: erősödött a körmöm, gyorsan nő. A bőröm puhább, nem kiált a testápolóért. A hajam pedig olyan puha és fényes lett mint még soha. A gyorsabb növekedésről még nem tudok nyilatkozni mert közben festettem és vágattam is a végét. Kíváncsian várom a következő hónapok eredményeit. :)

blackberry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

gklbfgkvfkb

2018. június 17.

Két hete iszom. Nekem semmi gyomorproblémám nincs tőle. A körmöm brutálisan lenőtt 2 hét alatt, 4 hetente szoktam töltetni de már most nagyobb a lenővés mint 4 hetesen. A hajamon eddig nem sok változás de valamivel kezelhetőbb. Nekem citromos van, nem rossz az íze...viszont olyan szinűt pisilek mint a sárga fényvisszaverő mellény. A bőröm állapota jobb mint máskor. Szerencsére nagyon olcsón vettem kéz alól. Nekem megérte..de teljes áron nem vásárolnám meg

gklbfgkvfkb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

fcsbkf

2018. június 10.

Használtam ezt is és a kapszulát is, mindkettő eredményes volt a hajhullásom és hajnövesztésemmel kapcsolatban, azonban ennél észrevettem, hogy a körmöm és bőröm állapota is változott, és egyszerűbb bevenni mint a lóméretű kapszulát
Folyamatosan szedem, mert ha abbahagyom, visszatér a korábbi rosszabb állapota a hajamnak, szóval egyértelmű a hatása :)

fcsbkf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 10.

Scara

2018. június 9.

Lassan már 1 éve figyelgetem a reklámokat, beszámolókat, de mivel a termék kapott hideget-meleget, nem volt bizalmam kipróbálni.
Hátrány volt eddig az is, hogy nem szeretem a tablettákat, így a pezsgőtabletta verziónak nagyon megörültem.
Most viszont megfogtak a Black Friday akcióval, mert még ha csak egy túlárazott multivitamin, akkor is megéri ezen az áron a 2 tubus (40 adag) pezsgőtabletta, hiszen egy minőségi multivitamin is kerül nagyjából ennyibe.
Ma érkezett meg a rendelés, az epres ízűt próbáltam ki elsőnek és meglepően finom íze van - illetve mondjuk úgy, hogy ittam már ennél borzalmasabb vitamin pezsgőtablettákat is.
Amint letelik a 40 nap, beszámolok az eredményről - kivéve ha holnap reggelre földig érő hajzuhataggal ébredek, mert akkor azonnal írok :) :) (Nov. 29.)

Update (Dec.6.): 1 hete szorgalmasan iszom naponta a pezsgőtabit, mellette csak magnéziumot szedek, új haj- és bőrápolási terméket nem vezettem be a napi rutinomba. Ez fontos, hogy tényleg a termék hatását tudjam megfigyelni :)
Nos, 1 hét alatt azt vettem észre, mintha a bőröm egységesebb kinézetű lenne, kevesebb sminkre van szükség az álmos reggeleken. Természetesen hajnövekedést nem vettem észre ilyen rövid idő alatt, viszont 2-3 napja kevesebb hajformázó szerre van szükségem ahhoz, hogy a hajamnak jobb tartása legyen és valahogy kezelhetőbb is. Szerencsére étvágyban nem okozott változást a pezsgőtabletta. Folyt. köv.

Update 2 (Dec.22.): Az utóbbi hetekben felváltva szedem a kapszulát és az italt. Minden elismerésem a terméknek, komolyan. Évek óta szenvedtem a hajam állapotával, mert az összes sampon irritálta a fejbőrömet, ami mesterséges illatanyagot tartalmazott. Csak bio samponokat használhattam, de azoktól sosem volt szép igazán a hajam. Nos, ennek vége :) Bátran használhatok ami csak megtetszik, ugyanis semmi viszketés, semmi irritáció. A hajam láthatóan erősebb, puhább és kezelhetőbb lett.
Valószínűnek tartom, hogy a nagy mennyiségű biotin a felelős a látványos változásért, mert más vitaminhiányom nem volt. Évente 2x nézetek teljes vérképet (igen, közepes erősségű hypochondria :) ), így vitaminhiány kizárt. Találtam más magas biotin tartalmú készítményt is, ami fele ennyibe kerül, de amíg ezt lehet kapni sokszor akcióban, addig jobban megéri és nem váltom le. Megérdemli az 5 csillagot.

Update 3 (2018. Jan.2.): Sajnos egy idő után azt vettem észre, hogy az emésztésemnek nem tesz túl jót és ha kihagytam 1-2 napot, akkor jobban voltam. Találtam egy másik hajvitamint, ami bár nincs égen-földön reklámozva, mégis hasonlóak az összetevők. Abban valamennyivel több biotin van és a többi vitaminnak csak a napi szükséglet 100-120%-a, nem pedig többszázszorosa. Remélem ezzel sikerül szinten tartani a hajnövekedésem anélkül, hogy minden mással túlterhelném a szervezetem, ami tisztítókúrát eredményez. A magamon tapasztalt mellékhatása miatt levonok 2 csillagot, mert bár a hajammal tényleg csodát tett, a közérzetemen határozottan rontott.

Nem kísérletezek vele tovább, elaó a megmaradt 1,5 doboz pezsgőtabi.

Update 4 : Azt tanácsolom mindenkinek, aki szedi a kapszulát, hogy fokozottan figyeljen oda és vegye komolyan a szervezete jelzéseit. Sajnos nekem ez a kapszula hazavágta a gyomrom, komoly emésztési problémákat okozott, amik nem múltak a kapszula abbahagyása után sem. Orvosi tanácsra 2 probiotikumos kúrának sikerült újra helyreállítania a rendszert. Szóval csak óvatosan. :(

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Nem kísérletezek vele tovább, elaó a megmaradt 1,5 doboz pezsgőtabi.

ayumisama01

2018. május 3.

Másodkézből sikerült megvennem, szerencsére az eredeti ár töredékéért, de még így is teljes pénzkidobásnak érzem. Egy hete szedtem, amikor elkezdtem tőle puffadni, és egész nap hányingerem volt annyira, hogy úgy kellett az ebédet és a vacsorát leerőszakolni a torkomon. A biztonság kedvéért hozzátenném, hogy a dobozon leírtak alapján szedtem. 2 napja hagytam abba és azóta semmi bajom nincs.
Mellesleg ilyen magas biotin tartalom nagyon jól néz ki, de mivel vízben oldódó vitamin, így csak kipisili az ember....

ayumisama01
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.